Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kováčová

V meste Kováčová (Slovensko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kováčová

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kováčová

Nice cozy studio in spa village

9,5

Nice cozy studio in spa village

Ubytovanie (Apartmán) Nice cozy studio in spa village. Ubytovacie zariadenie Nice cozy studio in spa village sa nachádza v obci Kováčová a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory. Ubytovanie Nice cozy studio in spa village sa nachádza v meste Kováčová (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Hotel Kochau

9,3

Hotel Kochau

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kochau. Hotel Kochau sa nachádza v obci Kováčová a ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hotel Kochau sa nachádza v meste Kováčová (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Kochau má celkové hodnotenie 9,3. Pre Hotel Hotel Kochau momentálne evidujeme 7 recenzií.

Hotel Tatran

9,2

Hotel Tatran

Ubytovanie (Hotel) Hotel Tatran. Lesom obklopený hotel Tatran sa nachádza 1,5 km od Kováčovej a ponúka ubytovanie s reštauráciou, záhradou, stolným tenisom a bezplatným parkovaním. Ubytovanie Hotel Tatran sa nachádza v meste Kováčová (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Tatran má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hotel Hotel Tatran momentálne evidujeme 665 recenzií.

Chata Urpín Kováčová

9,1

Chata Urpín Kováčová

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Urpín Kováčová. Chata Urpín Kováčová sa nachádza uprostred prírody a je obklopená záhradou. Hosťom ponúka vonkajší gril a možnosti pešej turistiky a cyklistiky. Ubytovanie Chata Urpín Kováčová sa nachádza v meste Kováčová (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Urpín Kováčová má celkové hodnotenie 9,1. Pre Chata v prírode Chata Urpín Kováčová momentálne evidujeme 22 recenzií.

Penzion Relax

8,9

Penzion Relax

Ubytovanie (Penzión) Penzion Relax. RELAX - Ubytovanie v súkromí sa nachádza v obci Kováčová, vo vzdialenosti len 300 metrov od termálnych kúpeľov a aquaparku Kováčová. Ubytovanie Penzion Relax sa nachádza v meste Kováčová (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Penzion Relax má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Relax momentálne evidujeme 48 recenzií.

Penzion MIMA V Kováčovej

8,4

Penzion MIMA V Kováčovej

Ubytovanie (Penzión) Penzion MIMA V Kováčovej. Penzión MIMA V Kováčovej sa nachádza v obci Kováčová. Ubytovanie Penzion MIMA V Kováčovej sa nachádza v meste Kováčová (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion MIMA V Kováčovej má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Penzion MIMA V Kováčovej momentálne evidujeme 59 recenzií.

Chata nad kúpaliskom

Chata nad kúpaliskom

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata nad kúpaliskom. Chata nad kúpaliskom s terasou a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v obci Kováčová, 7 km od Zvolena. Hostia sa môžu pokochať výhľadom do záhrady. Ubytovanie Chata nad kúpaliskom sa nachádza v meste Kováčová (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Chata v prírode Chata nad kúpaliskom nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Kováčová

Mesto Kováčová sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Kováčová.