Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kováčová

V meste Kováčová (Slovensko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kováčová

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kováčová

Chata MINERAL

10

Chata MINERAL

Ubytovanie Chata MINERAL. Offering garden views, Chata MINERAL is an accommodation located in Kováčová, 35 km from Kremnica Town Castle and 6.5 km from Zvolen Castle. Ubytovanie Chata MINERAL sa nachádza v meste Kováčová (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Spa Apartmán Kováčová

9,8

Spa Apartmán Kováčová

Ubytovanie Spa Apartmán Kováčová. Offering a garden and garden view, Spa Apartmán Kováčová is situated in Kováčová, 35 km from Kremnica Town Castle and 6.7 km from Zvolen Castle. Ubytovanie Spa Apartmán Kováčová sa nachádza v meste Kováčová (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Hotel Kochau

9,3

Hotel Kochau

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kochau. Hotel Kochau sa nachádza v obci Kováčová a ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hotel Kochau sa nachádza v meste Kováčová (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Hotel Kochau má celkové hodnotenie 9,3. Pre Hotel Hotel Kochau momentálne evidujeme 7 recenzií.

Hotel Tatran

9,2

Hotel Tatran

Ubytovanie (Hotel) Hotel Tatran. Lesom obklopený hotel Tatran sa nachádza 1,5 km od Kováčovej a ponúka ubytovanie s reštauráciou, záhradou, stolným tenisom a bezplatným parkovaním. Ubytovanie Hotel Tatran sa nachádza v meste Kováčová (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Hotel Tatran má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hotel Hotel Tatran momentálne evidujeme 665 recenzií.

Chata Urpín Kováčová

9,1

Chata Urpín Kováčová

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Urpín Kováčová. Chata Urpín Kováčová sa nachádza uprostred prírody a je obklopená záhradou. Hosťom ponúka vonkajší gril a možnosti pešej turistiky a cyklistiky. Ubytovanie Chata Urpín Kováčová sa nachádza v meste Kováčová (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Chata Urpín Kováčová má celkové hodnotenie 9,1. Pre Chata v prírode Chata Urpín Kováčová momentálne evidujeme 22 recenzií.

Penzion MIMA V Kováčovej

8,4

Penzion MIMA V Kováčovej

Ubytovanie (Penzión) Penzion MIMA V Kováčovej. Penzión MIMA V Kováčovej sa nachádza v obci Kováčová. Ubytovanie Penzion MIMA V Kováčovej sa nachádza v meste Kováčová (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Penzion MIMA V Kováčovej má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Penzion MIMA V Kováčovej momentálne evidujeme 59 recenzií.

Chata Kováčová Ťavoda

Chata Kováčová Ťavoda

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Kováčová Ťavoda. Located in Kováčová in the Banskobystrický kraj region, Chata Kováčová Ťavoda features a garden. Ubytovanie Chata Kováčová Ťavoda sa nachádza v meste Kováčová (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata nad kúpaliskom

Chata nad kúpaliskom

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata nad kúpaliskom. Chata nad kúpaliskom s terasou a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v obci Kováčová, 7 km od Zvolena. Hostia sa môžu pokochať výhľadom do záhrady. Ubytovanie Chata nad kúpaliskom sa nachádza v meste Kováčová (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Chata v prírode Chata nad kúpaliskom nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Kováčová

Mesto Kováčová sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Kováčová.