Hľadať

Ubytovanie

Chata Kováčová Ťavoda Dovolenkový dom

Chatová oblasť B, chata č. 492, Kováčová, 962 37 Kováčová, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Kováčová Ťavoda. Located in Kováčová in the Banskobystrický kraj region, Chata Kováčová Ťavoda features a garden. Ubytovanie Chata Kováčová Ťavoda sa nachádza v meste Kováčová (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Popis ubytovania Chata Kováčová Ťavoda

The property is 16 km from Banská Bystrica, and complimentary private parking is provided. Bojnice is 43 km from Chata Kováčová Ťavoda, while Banská Štiavnica is 22 km away. Opening onto a balcony with garden views, the holiday home consists of 4 bedrooms and a fully equipped kitchen. The holiday home offers a terrace. Located in Kováčová in the Banskobystrický kraj region, Chata Kováčová Ťavoda features a garden.

Iná ubytovanie v meste Kováčová

Hotel Kochau

9,3

Hotel Kochau

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kochau. Hotel Kochau sa nachádza v obci Kováčová a ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hotel Kochau sa nachádza v meste Kováčová (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Hotel Kochau má celkové hodnotenie 9,3. Pre Hotel Hotel Kochau momentálne evidujeme 7 recenzií.

Hotel Tatran

9,2

Hotel Tatran

Ubytovanie (Hotel) Hotel Tatran. Lesom obklopený hotel Tatran sa nachádza 1,5 km od Kováčovej a ponúka ubytovanie s reštauráciou, záhradou, stolným tenisom a bezplatným parkovaním. Ubytovanie Hotel Tatran sa nachádza v meste Kováčová (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Hotel Tatran má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hotel Hotel Tatran momentálne evidujeme 665 recenzií.

Chata Urpín Kováčová

9,1

Chata Urpín Kováčová

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Urpín Kováčová. Chata Urpín Kováčová sa nachádza uprostred prírody a je obklopená záhradou. Hosťom ponúka vonkajší gril a možnosti pešej turistiky a cyklistiky. Ubytovanie Chata Urpín Kováčová sa nachádza v meste Kováčová (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Chata Urpín Kováčová má celkové hodnotenie 9,1. Pre Chata v prírode Chata Urpín Kováčová momentálne evidujeme 22 recenzií.

Penzion MIMA V Kováčovej

8,4

Penzion MIMA V Kováčovej

Ubytovanie (Penzión) Penzion MIMA V Kováčovej. Penzión MIMA V Kováčovej sa nachádza v obci Kováčová. Ubytovanie Penzion MIMA V Kováčovej sa nachádza v meste Kováčová (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Penzion MIMA V Kováčovej má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Penzion MIMA V Kováčovej momentálne evidujeme 59 recenzií.

Chata nad kúpaliskom

Chata nad kúpaliskom

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata nad kúpaliskom. Chata nad kúpaliskom s terasou a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v obci Kováčová, 7 km od Zvolena. Hostia sa môžu pokochať výhľadom do záhrady. Ubytovanie Chata nad kúpaliskom sa nachádza v meste Kováčová (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Chata v prírode Chata nad kúpaliskom nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.