Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Králiky

V meste Králiky (Slovensko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Králiky

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Králiky

Dom Tiesňava

9,9

Dom Tiesňava

Ubytovanie (Vila) Dom Tiesňava. Dom Tiesňava sa nachádza 2,2 km od obce Králiky. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. K dispozícii je bar a úschovňa batožiny. Ubytovanie Dom Tiesňava sa nachádza v meste Králiky (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 121 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Dom Tiesňava má celkové hodnotenie 9,9. Pre Vila Dom Tiesňava momentálne evidujeme 19 recenzií.

Apartmánový Dom Králiky

8,7

Apartmánový Dom Králiky

Ubytovanie (Apartmány) Apartmánový Dom Králiky. Apartmánový dom Králiky sa nachádza v obci Králiky, východne od Kremnických vrchov. Ubytovanie Apartmánový Dom Králiky sa nachádza v meste Králiky (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmánový Dom Králiky má celkové hodnotenie 8,7. Pre Apartmány Apartmánový Dom Králiky momentálne evidujeme 110 recenzií.

Penzión Králiky

Penzión Králiky

Ubytovanie (Penzión) Penzión Králiky. Penzión Králiky sa nachádza v obci Králiky a ponúka bezplatné bicykle, sezónny vonkajší bazén, bar a spoločenskú miestnosť. K dispozícii je tiež terasa. Ubytovanie Penzión Králiky sa nachádza v meste Králiky (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Penzión Penzión Králiky nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Králiky

Mesto Králiky sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Králiky.