Hľadať

Ubytovanie

Popis ubytovania Chata nad Králikami

At the guest house, every room is equipped with a wardrobe, a flat-screen TV, a private bathroom, bed linen and towels. The nearest airport is Piesťany Airport, 90 km from the accommodation. Located in Králiky, Chata nad Králikami features a bar and a terrace. Banská Bystrica is 8 km from Chata nad Králikami, while Bojnice is 34 km away. Each room includes a balcony.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bar

Iná ubytovanie v meste Králiky

Dom Tiesňava

9,9

Dom Tiesňava

Ubytovanie (Vila) Dom Tiesňava. Dom Tiesňava sa nachádza 2,2 km od obce Králiky. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. K dispozícii je bar a úschovňa batožiny. Ubytovanie Dom Tiesňava sa nachádza v meste Králiky (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Dom Tiesňava má celkové hodnotenie 9,9. Pre Vila Dom Tiesňava momentálne evidujeme 19 recenzií.

Apartmánový Dom Králiky

8,7

Apartmánový Dom Králiky

Ubytovanie (Apartmány) Apartmánový Dom Králiky. Apartmánový dom Králiky sa nachádza v obci Králiky, východne od Kremnických vrchov. Ubytovanie Apartmánový Dom Králiky sa nachádza v meste Králiky (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmánový Dom Králiky má celkové hodnotenie 8,7. Pre Apartmány Apartmánový Dom Králiky momentálne evidujeme 110 recenzií.

Penzión Králiky

Penzión Králiky

Ubytovanie (Penzión) Penzión Králiky. Penzión Králiky sa nachádza v obci Králiky a ponúka bezplatné bicykle, sezónny vonkajší bazén, bar a spoločenskú miestnosť. K dispozícii je tiež terasa. Ubytovanie Penzión Králiky sa nachádza v meste Králiky (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Penzión Penzión Králiky nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.