Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kras

V meste Kras (Chorvátsko) máme celkom 24 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kras

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kras

The Forest House Krk 1

10

The Forest House Krk 1

Ubytovanie (Apartmán) The Forest House Krk 1. Dovolenkový dom The Forest House Krk sa nachádza v mestečku Kras, 35 km od Opatije. Svojim hosťom ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi. Ubytovanie The Forest House Krk 1 sa nachádza v meste Kras (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

The Forest House Krk 2

9,9

The Forest House Krk 2

Ubytovanie (Dovolenkový dom) The Forest House Krk 2. Ubytovacie zariadenie The Forest House Krk 2 sa nachádza v meste Kras a ponúka klimatizované ubytovanie s patiom. Ubytovanie The Forest House Krk 2 sa nachádza v meste Kras (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

VILLA ULIKA, Kras

9,7

VILLA ULIKA, Kras

Ubytovanie (Vila) VILLA ULIKA, Kras. VILA ULIKA, Kras sa nachádza v meste Kras. Ponúka záhradu, súkromný bazén a výhľad na bazén. V tejto vile môžu hostia využívať plne vybavenú kuchyňu. Ubytovanie VILLA ULIKA, Kras sa nachádza v meste Kras (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 250 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Šantić in a quiet village Kras on the Island Krk

9,5

Apartment Šantić in a quiet village Kras on the Island Krk

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Šantić in a quiet village Kras on the Island Krk. Apartmán Šantić in a quiet village Kras on the Island Krk s bezplatným Wi-Fi sa nachádza v dedinke Kras. Ubytovanie Apartment Šantić in a quiet village Kras on the Island Krk sa nachádza v meste Kras (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

DeLuxe Villa Suza

8,9

DeLuxe Villa Suza

Ubytovanie (Vila) DeLuxe Villa Suza. Ubytovacie zariadenie Luxury Ville Kras Ladies sa nachádza v meste Kras na ostrove Krk, 34 km od mesta Opatija a 27 km od mesta Rijeka. Ubytovanie DeLuxe Villa Suza sa nachádza v meste Kras (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 190 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lavanda

8,3

Villa Lavanda

Ubytovanie (Vila) Villa Lavanda. Located in Kras, Villa Lavanda provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Villa Lavanda sa nachádza v meste Kras (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house KRAS - Krk

Holiday house KRAS - Krk

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house KRAS - Krk. Holiday house KRAS - Krk is located in Kras. This holiday home features a private pool, a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Holiday house KRAS - Krk sa nachádza v meste Kras (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 175 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Villa Ivy

Luxury Villa Ivy

Ubytovanie (Vila) Luxury Villa Ivy. Situated in Kras in the Krk Island region, Luxury Villa Ivy has a garden. Ubytovanie Luxury Villa Ivy sa nachádza v meste Kras (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 432 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beautiful home in Kras with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Beautiful home in Kras with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Beautiful home in Kras with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms. Situated in Kras, Beautiful home in Kras with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms features accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytovanie Beautiful home in Kras with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms sa nachádza v meste Kras (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bayleaf Country House

Bayleaf Country House

Ubytovanie (Vidiecky dom) Bayleaf Country House. Bayleaf Country House is a holiday home situated in Kras in the Krk Island Region and is 35 km from Opatija. Ubytovanie Bayleaf Country House sa nachádza v meste Kras (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 134 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Kras

Two-Bedroom Holiday Home in Kras

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Kras. Dovolenkový dom s 2 spálňami v meste Kras na ostrove Krk je vzdialený 34 km od mesta Opatija. Mesto Rijeka je situované vo vzdialenosti 27 km. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Kras sa nachádza v meste Kras (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 217 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house PARADISE

Holiday house PARADISE

Ubytovanie (Vila) Holiday house PARADISE. Set in Kras, Holiday house PARADISE offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Holiday house PARADISE sa nachádza v meste Kras (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 235 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Marko

Villa Marko

Ubytovanie (Vila) Villa Marko. Situated in Kras, Villa Marko offers a patio with pool and garden views, as well as an outdoor pool, hot tub and sauna. Ubytovanie Villa Marko sa nachádza v meste Kras (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 282 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Nabucco

Villa Nabucco

Ubytovanie (Vila) Villa Nabucco. Located in Kras, Villa Nabucco provides accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Villa Nabucco sa nachádza v meste Kras (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 177 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Kras

Three-Bedroom Holiday Home in Kras

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Kras. Three-Bedroom Holiday Home in Kras is set in Kras. This property offers a private pool, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Kras sa nachádza v meste Kras (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 249 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Kras

Three-Bedroom Holiday Home in Kras

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Kras. Situated in Kras, Three-Bedroom Holiday Home in Kras provides accommodation with a private pool. The air-conditioned accommodation is 27 km from Baška. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Kras sa nachádza v meste Kras (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 492 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Nikolina (MLK455)

Holiday Home Nikolina (MLK455)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Nikolina (MLK455). Situated in Kras in the Krk Island region, Holiday Home Nikolina (MLK455) features a garden. Ubytovanie Holiday Home Nikolina (MLK455) sa nachádza v meste Kras (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house Hojevica - Kras, Krk

Holiday house Hojevica - Kras, Krk

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house Hojevica - Kras, Krk. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Holiday house Hojevica - Kras, Krk is set in Kras. Ubytovanie Holiday house Hojevica - Kras, Krk sa nachádza v meste Kras (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 182 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa KAMENICA

Villa KAMENICA

Ubytovanie (Vila) Villa KAMENICA. Situated in Kras, Villa KAMENICA features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Villa KAMENICA sa nachádza v meste Kras (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Holiday house CIRIK

Holiday house CIRIK

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house CIRIK. Holiday house CIRIK is set in Kras and offers a seasonal outdoor swimming pool and a terrace. Ubytovanie Holiday house CIRIK sa nachádza v meste Kras (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday home Kras with a Fireplace 09

Four-Bedroom Holiday home Kras with a Fireplace 09

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday home Kras with a Fireplace 09. Four-Bedroom Holiday home Kras with a Fireplace 09 is set in Kras. This property offers a private pool, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday home Kras with a Fireplace 09 sa nachádza v meste Kras (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Two-Bedroom Holiday Home in Kras

Two-Bedroom Holiday Home in Kras

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Kras. Two-Bedroom Holiday Home in Kras is situated in Kras. This property offers a private pool, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Kras sa nachádza v meste Kras (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 249 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Kras

Two-Bedroom Holiday Home in Kras

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Kras. Two-Bedroom Holiday Home in Kras is located in Kras and offers barbecue facilities. Guests may go for a swim in the outdoor pool. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Kras sa nachádza v meste Kras (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 366 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Kras

Mesto Kras sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 24 hotelov a ubytovanie v meste Kras.