Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Krasno Polje

V meste Krasno Polje (Chorvátsko) máme celkom 13 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Krasno Polje

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Krasno Polje

M & J

10

M & J

Ubytovanie (Dovolenkový dom) M & J. Set in Krasno Polje, M & J offers a shared lounge, a garden and a barbecue. This holiday home offers free private parking, a shared kitchen and free WiFi. Ubytovanie M & J sa nachádza v meste Krasno Polje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

OPG Lulić

9,9

OPG Lulić

Ubytovanie (Farma) OPG Lulić. Situated in Krasno Polje in the Lika-Senj County Region, OPG Lulić boasts a views of the mountain. Free private parking is available on site. Ubytovanie OPG Lulić sa nachádza v meste Krasno Polje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Duda

9,7

Apartman Duda

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Duda. Featuring accommodation with a patio, Apartman Duda is located in Krasno Polje. Ubytovanie Apartman Duda sa nachádza v meste Krasno Polje (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Vacation home Kuća za Odmor

9,5

Vacation home Kuća za Odmor

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vacation home Kuća za Odmor. Vacation home Kuća za Odmor is located in Krasno Polje. Ubytovanie Vacation home Kuća za Odmor sa nachádza v meste Krasno Polje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

KUĆA KRASNA

9,2

KUĆA KRASNA

Ubytovanie (Horská chata) KUĆA KRASNA. KUĆA KRASNA is situated in Krasno Polje. This chalet has a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private parking. Ubytovanie KUĆA KRASNA sa nachádza v meste Krasno Polje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Manjan

8,8

Apartments Manjan

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Manjan. Ubytovacie zariadenie Apartments Manjan sa nachádzajú v meste Krasno Polje. K dispozícii je vám tu bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Manjan sa nachádza v meste Krasno Polje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bed and Breakfast Konoba Jure

8,7

Bed and Breakfast Konoba Jure

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Konoba Jure. Bed and Breakfast Konoba Jure sa nachádza na pokojnom mieste v obci Krasno Polje a ponúka reštauráciu, v ktorej sa podávajú tradičné jedlá chorvátskej... Ubytovanie Bed and Breakfast Konoba Jure sa nachádza v meste Krasno Polje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Dino Tin

8,1

Villa Dino Tin

Ubytovanie (Vila) Villa Dino Tin. Situated in Krasno Polje, Villa Dino Tin offers a patio with pool and garden views, as well as an outdoor pool, hot tub and sauna. Ubytovanie Villa Dino Tin sa nachádza v meste Krasno Polje (Chorvátsko - Lika-Senj County).

bungalov lucija 3

bungalov lucija 3

Ubytovanie (Kemping) bungalov lucija 3. Located in Krasno Polje, bungalov lucija 3 provides accommodation with access to a garden. The camping offers a terrace. Ubytovanie bungalov lucija 3 sa nachádza v meste Krasno Polje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Božo

Apartment Božo

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Božo. Set in Krasno Polje in the Lika-Senj County region, Apartment Božo features a terrace and garden views. This property offers access to free WiFi. Ubytovanie Apartment Božo sa nachádza v meste Krasno Polje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Krasno Polje

Three-Bedroom Holiday Home in Krasno Polje

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Krasno Polje. Boasting accommodation with a private pool, Three-Bedroom Holiday Home in Krasno Polje is situated in Krasno Polje. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Krasno Polje sa nachádza v meste Krasno Polje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 564 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Juka

Apartman Juka

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Juka. Apartman Juka is located in Krasno Polje. This apartment provides a garden as well as free WiFi. Ubytovanie Apartman Juka sa nachádza v meste Krasno Polje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Krasno Polje

Mesto Krasno Polje sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 13 hotelov a ubytovanie v meste Krasno Polje.