Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Krásnohorské Podhradie

V meste Krásnohorské Podhradie (Slovensko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Krásnohorské Podhradie

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Krásnohorské Podhradie

Domček pod orechom

10

Domček pod orechom

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Domček pod orechom. Domček pod orechom is set in Krásnohorské Podhradie. Ubytovanie Domček pod orechom sa nachádza v meste Krásnohorské Podhradie (Slovensko - Košický kraj).

Ubytovanie Betty

9,8

Ubytovanie Betty

Ubytovanie (Vidiecky dom) Ubytovanie Betty. Ubytovanie Betty sa nachádza v centre obce Krásnohorské Podhradie a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a parkovaním zadarmo priamo... Ubytovanie Ubytovanie Betty sa nachádza v meste Krásnohorské Podhradie (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Ubytovanie Betty má celkové hodnotenie 9,8. Pre Vidiecky dom Ubytovanie Betty momentálne evidujeme 15 recenzií.

Ubytovanie Tri ruže

9,7

Ubytovanie Tri ruže

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie Tri ruže. Ubytovanie Tri ruže sa nachádza v Krásnohorskom Podhradí a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady ubytovania s detským ihriskom. Ubytovanie Ubytovanie Tri ruže sa nachádza v meste Krásnohorské Podhradie (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Ubytovanie Tri ruže má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Ubytovanie Tri ruže momentálne evidujeme 23 recenzií.

András penzión

9,4

András penzión

Ubytovanie (Penzión) András penzión. András penzión sa nachádza v obci Krásnohorské Podhradie a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie András penzión sa nachádza v meste Krásnohorské Podhradie (Slovensko - Košický kraj).

Ubytovanie Žaneta

9,2

Ubytovanie Žaneta

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Žaneta. Ubytovanie Žaneta sa nachádza v obci Krásnohorské Podhradie a ponúka záhradu. Ubytovanie Ubytovanie Žaneta sa nachádza v meste Krásnohorské Podhradie (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Ubytovanie Žaneta má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Ubytovanie Žaneta momentálne evidujeme 52 recenzií.

Castle View Village House

9

Castle View Village House

Ubytovanie (Vidiecky dom) Castle View Village House. Ubytovanie Castle View Village House sa nachádza v Krásnohorskom Podhradí (Košický kraj), ponúka záhradu a výhľad na okolité hory. Ubytovanie Castle View Village House sa nachádza v meste Krásnohorské Podhradie (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Castle View Village House má celkové hodnotenie 9. Pre Vidiecky dom Castle View Village House momentálne evidujeme 38 recenzií.

Farebný Penzión

8,9

Farebný Penzión

Ubytovanie (Penzión) Farebný Penzión. Penzión Farebný sa nachádza iba 700 metrov od hradu Krásna Hôrka a 10 minút chôdze od Andrassyho mauzólea a Andrassyho galérie. Ubytovanie Farebný Penzión sa nachádza v meste Krásnohorské Podhradie (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Farebný Penzión má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Farebný Penzión momentálne evidujeme 28 recenzií.

Ubytovanie v meste Krásnohorské Podhradie

Mesto Krásnohorské Podhradie sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Krásnohorské Podhradie.