Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Betty Vidiecky dom

Lipová č.134, 049 41 Krásnohorské Podhradie, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Vidiecky dom) Ubytovanie Betty. Ubytovanie Betty sa nachádza v centre obce Krásnohorské Podhradie a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a parkovaním zadarmo priamo... Ubytovanie Ubytovanie Betty sa nachádza v meste Krásnohorské Podhradie (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie Betty má celkové hodnotenie 9,8. Pre Vidiecky dom Ubytovanie Betty momentálne evidujeme 15 recenzií.

Popis ubytovania Ubytovanie Betty

Ubytovanie Betty sa nachádza v centre obce Krásnohorské Podhradie a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a parkovaním zadarmo priamo na mieste. Môžete si tu zahrať stolný futbal a deti sa môžu pohrať v pieskovisku alebo na hojdačkách. V okolí sa môžete venovať množstvu aktivít vrátane pešej turistiky a lyžovania. K dispozícii je vám spoločná dobre vybavená kuchyňa, terasa s grilom a priestranná záhrada s výhľadom na hrad. Každá izba je vybavená satelitnou TV a má vlastnú kúpeľňu. Mesto Rožňava je vzdialené 6 km a Národný park Slovenský kras začína necelých 5 km od ubytovania. Najbližšie letisko Košice sa nachádza 47 km od ubytovania Betty.

Vybavenie ubytovania Ubytovanie Betty

 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Spoločná kuchyňa
 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Pešia turistika
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Vonkajšie detské ihrisko
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Krásnohorské Podhradie

Ubytovanie Tri ruže

9,7

Ubytovanie Tri ruže

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie Tri ruže. Ubytovanie Tri ruže sa nachádza v Krásnohorskom Podhradí a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady ubytovania s detským ihriskom. Ubytovanie Ubytovanie Tri ruže sa nachádza v meste Krásnohorské Podhradie (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie Tri ruže má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Ubytovanie Tri ruže momentálne evidujeme 23 recenzií.

András penzión

9,4

András penzión

Ubytovanie (Penzión) András penzión. András penzión sa nachádza v obci Krásnohorské Podhradie a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie András penzión sa nachádza v meste Krásnohorské Podhradie (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie Žaneta

9,2

Ubytovanie Žaneta

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Žaneta. Ubytovanie Žaneta sa nachádza v obci Krásnohorské Podhradie a ponúka záhradu. Ubytovanie Ubytovanie Žaneta sa nachádza v meste Krásnohorské Podhradie (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie Žaneta má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Ubytovanie Žaneta momentálne evidujeme 52 recenzií.

Castle View Village House

9

Castle View Village House

Ubytovanie (Vidiecky dom) Castle View Village House. Ubytovanie Castle View Village House sa nachádza v Krásnohorskom Podhradí (Košický kraj), ponúka záhradu a výhľad na okolité hory. Ubytovanie Castle View Village House sa nachádza v meste Krásnohorské Podhradie (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Castle View Village House má celkové hodnotenie 9. Pre Vidiecky dom Castle View Village House momentálne evidujeme 38 recenzií.

Farebný Penzión

8,9

Farebný Penzión

Ubytovanie (Penzión) Farebný Penzión. Penzión Farebný sa nachádza iba 700 metrov od hradu Krásna Hôrka a 10 minút chôdze od Andrassyho mauzólea a Andrassyho galérie. Ubytovanie Farebný Penzión sa nachádza v meste Krásnohorské Podhradie (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 15 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Farebný Penzión má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Farebný Penzión momentálne evidujeme 28 recenzií.