Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kuna Pelješka

V meste Kuna Pelješka (Chorvátsko) máme celkom 8 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kuna Pelješka

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kuna Pelješka

Apartment Kuna

9,6

Apartment Kuna

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kuna. Ubytovacie zariadenie Kuna Apartment sa nachádza v obci Kuna Pelješka v Dubrovnícko-neretvianskej župe a ponúka terasu a výhľad na mesto. Ubytovanie Apartment Kuna sa nachádza v meste Kuna Pelješka (Chorvátsko - Dubrovník).

Beautiful home in Kuna with WiFi and 2 Bedrooms

Beautiful home in Kuna with WiFi and 2 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Beautiful home in Kuna with WiFi and 2 Bedrooms. Situated in Kuna Pelješka in the Dubrovnik-Neretva County region, Beautiful home in Kuna with WiFi and 2 Bedrooms has a terrace. Ubytovanie Beautiful home in Kuna with WiFi and 2 Bedrooms sa nachádza v meste Kuna Pelješka (Chorvátsko - Dubrovník).

Four-Bedroom Holiday Home in Kuna Peljeska

Four-Bedroom Holiday Home in Kuna Peljeska

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Kuna Peljeska. Boasting accommodation with a private pool, Four-Bedroom Holiday Home in Kuna Peljeska is situated in Kuna Pelješka. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Kuna Peljeska sa nachádza v meste Kuna Pelješka (Chorvátsko - Dubrovník).

Agroturizam Antunović

Agroturizam Antunović

Ubytovanie (Bed and breakfast) Agroturizam Antunović. Offering a restaurant, Agroturizam Antunović offers accommodation in Kuna Pelješka. Ubytovanie Agroturizam Antunović sa nachádza v meste Kuna Pelješka (Chorvátsko - Dubrovník).

Holiday home Kuna

Holiday home Kuna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Kuna. Set in Kuna Pelješka in the Dubrovnik-Neretva County region, Holiday home Kuna features a terrace and garden views. Ubytovanie Holiday home Kuna sa nachádza v meste Kuna Pelješka (Chorvátsko - Dubrovník).

Holiday house Nevena by the sea cove Crkvice

Holiday house Nevena by the sea cove Crkvice

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house Nevena by the sea cove Crkvice. Situated in Kuna Pelješka in the Dubrovnik-Neretva County region, Holiday house Nevena by the sea cove Crkvice features a garden. Ubytovanie Holiday house Nevena by the sea cove Crkvice sa nachádza v meste Kuna Pelješka (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartmani Biba

Apartmani Biba

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Biba. With a garden and a terrace, Apartmani Biba features accommodation with free WiFi. Međugorje is 35 km from the apartment, while Makarska is 46 km away. Ubytovanie Apartmani Biba sa nachádza v meste Kuna Pelješka (Chorvátsko - Dubrovník).

Ubytovanie v meste Kuna Pelješka

Mesto Kuna Pelješka sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a ubytovanie v meste Kuna Pelješka.