Hľadať

Ubytovanie

Apartments by the sea Cove Crkvice, Peljesac - 17667 Apartmán

20243 Kuna Pelješka, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Cove Crkvice, Peljesac - 17667. Located in Kuna Pelješka in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments by the sea Cove Crkvice, Peljesac - 17667 has a terrace and sea views. Ubytovanie Apartments by the sea Cove Crkvice, Peljesac - 17667 sa nachádza v meste Kuna Pelješka (Chorvátsko - Dubrovník).

Popis ubytovania Apartments by the sea Cove Crkvice, Peljesac - 17667

Located in Kuna Pelješka in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments by the sea Cove Crkvice, Peljesac - 17667 has a terrace and sea views. The apartment features 2 bedrooms, a TV with satellite channels, an equipped kitchen with a fridge and an oven, and 1 bathroom with a shower. The air-conditioned accommodation is 36 km from Korčula, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site.

Vybavenie ubytovania Apartments by the sea Cove Crkvice, Peljesac - 17667

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia je potrebná).
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Jedálenský stôl
 • Sporák
 • Rúra
 • Kuchynský riad
 • Chladnička
 • Sprchovací kút
 • Súkromná kúpeľňa
 • Jedálenský priestor
 • Priestor na posedenie
 • Satelitné kanály
 • TV
 • Klimatizácia
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Na vyššie poschodia je prístup iba po schodoch
 • Terasa
 • Pláž
 • Výhľad na more

Iná ubytovanie v meste Kuna Pelješka

House by the sea

10

House by the sea

Ubytovanie (Apartmán) House by the sea. Ubytovacie zariadenie House by the sea sa nachádza na pláži v meste Kuna Pelješka a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie House by the sea sa nachádza v meste Kuna Pelješka (Chorvátsko - Dubrovník).

Kuća za odmor "TONI"

9,8

Kuća za odmor "TONI"

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor "TONI". Offering free WiFi, Kuća za odmor "TONI" is set on the beachfront in Kuna Pelješka. The air-conditioned accommodation is 36 km from Korčula. Ubytovanie Kuća za odmor "TONI" sa nachádza v meste Kuna Pelješka (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartment Kuna

9,6

Apartment Kuna

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kuna. Ubytovacie zariadenie Kuna Apartment sa nachádza v obci Kuna Pelješka v Dubrovnícko-neretvianskej župe a ponúka terasu a výhľad na mesto. Ubytovanie Apartment Kuna sa nachádza v meste Kuna Pelješka (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Cove Vela Prapratna (Peljesac) - 4508

Apartments by the sea Cove Vela Prapratna (Peljesac) - 4508

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Cove Vela Prapratna (Peljesac) - 4508. Offering free WiFi and sea views, Apartments by the sea Cove Vela Prapratna (Peljesac) - 4508 is an accommodation set in Kuna Pelješka. Ubytovanie Apartments by the sea Cove Vela Prapratna (Peljesac) - 4508 sa nachádza v meste Kuna Pelješka (Chorvátsko - Dubrovník).

Four-Bedroom Holiday Home in Kuna Peljeska

Four-Bedroom Holiday Home in Kuna Peljeska

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Kuna Peljeska. Boasting accommodation with a private pool, Four-Bedroom Holiday Home in Kuna Peljeska is situated in Kuna Pelješka. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Kuna Peljeska sa nachádza v meste Kuna Pelješka (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 199 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Agroturizam Antunović

Agroturizam Antunović

Ubytovanie (Bed and breakfast) Agroturizam Antunović. Offering a restaurant, Agroturizam Antunović offers accommodation in Kuna Pelješka. Ubytovanie Agroturizam Antunović sa nachádza v meste Kuna Pelješka (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Biba

Apartmani Biba

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Biba. With a garden and a terrace, Apartmani Biba features accommodation with free WiFi. Međugorje is 35 km from the apartment, while Makarska is 46 km away. Ubytovanie Apartmani Biba sa nachádza v meste Kuna Pelješka (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house Nevena by the sea cove Crkvice

Holiday house Nevena by the sea cove Crkvice

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house Nevena by the sea cove Crkvice. Situated in Kuna Pelješka in the Dubrovnik-Neretva County region, Holiday house Nevena by the sea cove Crkvice features a garden. Ubytovanie Holiday house Nevena by the sea cove Crkvice sa nachádza v meste Kuna Pelješka (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Cove Crkvice, Peljesac - 4507

Apartments by the sea Cove Crkvice, Peljesac - 4507

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Cove Crkvice, Peljesac - 4507. Tento apartmán s výhľadom na more sa nachádza v meste Kune Pelješka a je vhodný aj pre hostí s domácimi zvieratami. Mesto Medžugorie je vzdialené 35 km. Ubytovanie Apartments by the sea Cove Crkvice, Peljesac - 4507 sa nachádza v meste Kuna Pelješka (Chorvátsko - Dubrovník).