Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kvačany

V meste Kvačany (Slovensko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kvačany

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kvačany

Drevenica MAK

9,7

Drevenica MAK

Ubytovanie (Vidiecky dom) Drevenica MAK. Drevenica MAK sa nachádza v obci Liptovská Sielnica, 15 km od Liptovského Mikuláša. Hostia majú k dispozícii záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Drevenica MAK sa nachádza v meste Kvačany (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Drevenica MAK má celkové hodnotenie 9,7. Pre Vidiecky dom Drevenica MAK momentálne evidujeme 53 recenzií.

Vilka Tkáč

9,6

Vilka Tkáč

Ubytovanie (Penzión) Vilka Tkáč. Ubytovacie zariadenie Vilka Tkáč sa nachádza v obci Kvačany a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, príslušenstvo na grilovanie a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Vilka Tkáč sa nachádza v meste Kvačany (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vilka Tkáč má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Vilka Tkáč momentálne evidujeme 24 recenzií.

Chata Kvačany

9,4

Chata Kvačany

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Kvačany. Chata Kvačany so záhradou sa nachádza v obci Liptovská Sielnica. Dovolenkový dom ponúka výhľad na rieku a je vzdialený 16 km od Liptovského Mikuláša. Ubytovanie Chata Kvačany sa nachádza v meste Kvačany (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Kvačany má celkové hodnotenie 9,4. Pre Dovolenkový dom Chata Kvačany momentálne evidujeme 13 recenzií.

Drevenica Grizzly

Drevenica Grizzly

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Drevenica Grizzly. Drevenica Grizzly sa nachádza v Kvačanoch v Žilinskom kraji a ponúka hosťom terasu a výhľad do záhrady. Apartmán má balkón. Ubytovanie Drevenica Grizzly sa nachádza v meste Kvačany (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Drevenica MAK Oliver

Drevenica MAK Oliver

Ubytovanie (Apartmány) Drevenica MAK Oliver. Ubytovacie zariadenie Drevenica MAK Oliver sa nachádza v obci Kvačany, 15 km od Liptovského Mikuláša a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Drevenica MAK Oliver sa nachádza v meste Kvačany (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata pod lesom - Chata Kvačany

Chata pod lesom - Chata Kvačany

Ubytovanie (Horská chata) Chata pod lesom - Chata Kvačany. Chata pod lesom - Chata Kvačany sa nachádza v Kvačanoch a ponúka terasu. Je vzdialená 17 km od Liptovského Mikuláša a ponúka bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Chata pod lesom - Chata Kvačany sa nachádza v meste Kvačany (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pivovar Kvačany

Pivovar Kvačany

Ubytovanie (Penzión) Pivovar Kvačany. Pivovar Kvačany in Kvačany has a garden and a terrace. The accommodation features free WiFi. Ubytovanie Pivovar Kvačany sa nachádza v meste Kvačany (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Kvačany

Mesto Kvačany sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Kvačany.