Hľadať

Ubytovanie

Rekreačné domy pod Lipami Dovolenkový dom

103, 032 23 Kvačany, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rekreačné domy pod Lipami. Rekreačné domy pod Lipami is located in Kvačany and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Rekreačné domy pod Lipami sa nachádza v meste Kvačany (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytovania Rekreačné domy pod Lipami

This holiday home is equipped with 3 bedrooms, a kitchen with a dishwasher and a microwave, a flat-screen TV, a seating area and 2 bathrooms equipped with a shower. The property is 38 km from Štrbské Pleso and free private parking is provided. The nearest airport is Poprad-Tatry Airport, 52 km from Rekreačné domy pod Lipami. Zakopane is 33 km from the holiday home, while Bukowina Tatrzańska is 45 km away. Rekreačné domy pod Lipami is located in Kvačany and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Towels and bed linen are offered in the holiday home.

Iná ubytovanie v meste Kvačany

Drevenica MAK

9,7

Drevenica MAK

Ubytovanie (Vidiecky dom) Drevenica MAK. Drevenica MAK sa nachádza v obci Liptovská Sielnica, 15 km od Liptovského Mikuláša. Hostia majú k dispozícii záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Drevenica MAK sa nachádza v meste Kvačany (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Drevenica MAK má celkové hodnotenie 9,7. Pre Vidiecky dom Drevenica MAK momentálne evidujeme 53 recenzií.

Vilka Tkáč

9,6

Vilka Tkáč

Ubytovanie (Penzión) Vilka Tkáč. Ubytovacie zariadenie Vilka Tkáč sa nachádza v obci Kvačany a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, príslušenstvo na grilovanie a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Vilka Tkáč sa nachádza v meste Kvačany (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Vilka Tkáč má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Vilka Tkáč momentálne evidujeme 24 recenzií.

Drevenica MAK Kristián

9,4

Drevenica MAK Kristián

Ubytovanie (Apartmány) Drevenica MAK Kristián. Situated in Kvačany, 38 km from Štrbské Pleso, Drevenica MAK Kristián features a garden and free WiFi. Ubytovanie Drevenica MAK Kristián sa nachádza v meste Kvačany (Slovensko - Žilinský kraj).

Drevenica Grizzly

Drevenica Grizzly

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Drevenica Grizzly. Drevenica Grizzly sa nachádza v Kvačanoch v Žilinskom kraji a ponúka hosťom terasu a výhľad do záhrady. Apartmán má balkón. Ubytovanie Drevenica Grizzly sa nachádza v meste Kvačany (Slovensko - Žilinský kraj).

Drevenica MAK Oliver

Drevenica MAK Oliver

Ubytovanie (Apartmány) Drevenica MAK Oliver. Ubytovacie zariadenie Drevenica MAK Oliver sa nachádza v obci Kvačany, 15 km od Liptovského Mikuláša a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Drevenica MAK Oliver sa nachádza v meste Kvačany (Slovensko - Žilinský kraj).

Pivovar Kvačany

Pivovar Kvačany

Ubytovanie (Penzión) Pivovar Kvačany. Pivovar Kvačany in Kvačany has a garden and a terrace. The accommodation features free WiFi. Ubytovanie Pivovar Kvačany sa nachádza v meste Kvačany (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata pod lesom - Chata Kvačany

Chata pod lesom - Chata Kvačany

Ubytovanie (Horská chata) Chata pod lesom - Chata Kvačany. Chata pod lesom - Chata Kvačany sa nachádza v Kvačanoch a ponúka terasu. Je vzdialená 17 km od Liptovského Mikuláša a ponúka bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Chata pod lesom - Chata Kvačany sa nachádza v meste Kvačany (Slovensko - Žilinský kraj).