Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lazisko

V meste Lazisko (Slovensko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Lazisko

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Lazisko

CàFam Chalets

10

CàFam Chalets

Ubytovanie (Dovolenkové domy) CàFam Chalets. Ubytovacie zariadenie CàFam Chalets sa nachádza v meste Lazisko a ponúka vaňu s tryskami. Banská Bystrica je od ubytovania vzdialená 43 km. Ubytovanie CàFam Chalets sa nachádza v meste Lazisko (Slovensko - Žilinský kraj).

Luxusný zrub

9,9

Luxusný zrub

Ubytovanie (Chata v prírode) Luxusný zrub. Luxusný zrub sa nachádza v obci Lazisko a poskytuje bezplatné Wi-Fi, bezplatné bicykle, záhradu a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Luxusný zrub sa nachádza v meste Lazisko (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Luxusný zrub má celkové hodnotenie 9,9. Pre Chata v prírode Luxusný zrub momentálne evidujeme 6 recenzií.

Penzion pod Dobákom

9,6

Penzion pod Dobákom

Ubytovanie (Penzión) Penzion pod Dobákom. Penzión pod Dobákom sa nachádza v blízkosti lesa, zjazdoviek a obce Lazisko, 18 km od obce Pavčina Lehota a 25 km od lyžiarskeho strediska Jasná. Ubytovanie Penzion pod Dobákom sa nachádza v meste Lazisko (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion pod Dobákom má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion pod Dobákom momentálne evidujeme 55 recenzií.

Ski & Hiking Apartments

9,4

Ski & Hiking Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Ski & Hiking Apartments. Ubytovanie Ski & Hiking Apartments sa nachádza v obci Lazisko 43 km od Banskej Bystrice a ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ski & Hiking Apartments sa nachádza v meste Lazisko (Slovensko - Žilinský kraj).

Chatka 469

9,2

Chatka 469

Ubytovanie (Chata v prírode) Chatka 469. Chatka 469 je rodinné ubytovacie zariadenie v obci Lazisko. Ponúka gril, záhradu a terasu. Z terasy sa naskytá výhľad na hory. Ubytovanie Chatka 469 sa nachádza v meste Lazisko (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chatka 469 má celkové hodnotenie 9,2. Pre Chata v prírode Chatka 469 momentálne evidujeme 6 recenzií.

Apartmany pod Sinou

Apartmany pod Sinou

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany pod Sinou. Set in Lazisko, Apartmany pod Sinou offers accommodation with a balcony or a terrace, free WiFi and flat-screen TV, as well as a garden. Ubytovanie Apartmany pod Sinou sa nachádza v meste Lazisko (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Apartmány Apartmany pod Sinou nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Lazisko

Mesto Lazisko sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Lazisko.