Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lazisko

V meste Lazisko (Slovensko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Lazisko

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Lazisko

Chata Mošnica

10

Chata Mošnica

Ubytovanie Chata Mošnica. Offering a garden and mountain view, Chata Mošnica is situated in Lazisko, 15 km from Aquapark Tatralandia and 19 km from Demanovská Ice Cave. Ubytovanie Chata Mošnica sa nachádza v meste Lazisko (Slovensko - Žilinský kraj).

CàFam Chalets

10

CàFam Chalets

Ubytovanie (Dovolenkové domy) CàFam Chalets. Ubytovacie zariadenie CàFam Chalets sa nachádza v meste Lazisko a ponúka vaňu s tryskami. Banská Bystrica je od ubytovania vzdialená 43 km. Ubytovanie CàFam Chalets sa nachádza v meste Lazisko (Slovensko - Žilinský kraj).

Sokolík biely

10

Sokolík biely

Ubytovanie Sokolík biely. Featuring mountain views, Sokolík biely provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 16 km from Aquapark Tatralandia. Ubytovanie Sokolík biely sa nachádza v meste Lazisko (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalupa Soľ nad zlato

10

Chalupa Soľ nad zlato

Ubytovanie Chalupa Soľ nad zlato. Chalupa Soľ nad zlato is an accommodation located in Lazisko, 15 km from Aquapark Tatralandia and 19 km from Demanovská Ice Cave. Ubytovanie Chalupa Soľ nad zlato sa nachádza v meste Lazisko (Slovensko - Žilinský kraj).

Luxusný zrub

9,9

Luxusný zrub

Ubytovanie (Chata v prírode) Luxusný zrub. Luxusný zrub sa nachádza v obci Lazisko a poskytuje bezplatné Wi-Fi, bezplatné bicykle, záhradu a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Luxusný zrub sa nachádza v meste Lazisko (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Luxusný zrub má celkové hodnotenie 9,9. Pre Chata v prírode Luxusný zrub momentálne evidujeme 6 recenzií.

Penzion pod Dobákom

9,6

Penzion pod Dobákom

Ubytovanie (Penzión) Penzion pod Dobákom. Penzión pod Dobákom sa nachádza v blízkosti lesa, zjazdoviek a obce Lazisko, 18 km od obce Pavčina Lehota a 25 km od lyžiarskeho strediska Jasná. Ubytovanie Penzion pod Dobákom sa nachádza v meste Lazisko (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion pod Dobákom má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion pod Dobákom momentálne evidujeme 55 recenzií.

Ski & Hiking Apartments

9,4

Ski & Hiking Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Ski & Hiking Apartments. Ubytovanie Ski & Hiking Apartments sa nachádza v obci Lazisko 43 km od Banskej Bystrice a ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ski & Hiking Apartments sa nachádza v meste Lazisko (Slovensko - Žilinský kraj).

Chatka 469

9,2

Chatka 469

Ubytovanie (Chata v prírode) Chatka 469. Chatka 469 je rodinné ubytovacie zariadenie v obci Lazisko. Ponúka gril, záhradu a terasu. Z terasy sa naskytá výhľad na hory. Ubytovanie Chatka 469 sa nachádza v meste Lazisko (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chatka 469 má celkové hodnotenie 9,2. Pre Chata v prírode Chatka 469 momentálne evidujeme 6 recenzií.

Horáreň pod Dobákom

7,8

Horáreň pod Dobákom

Ubytovanie Horáreň pod Dobákom. Situated just 17 km from Aquapark Tatralandia, Horáreň pod Dobákom features accommodation in Lazisko with access to a garden, a shared lounge, as well as a... Ubytovanie Horáreň pod Dobákom sa nachádza v meste Lazisko (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmany pod Sinou

Apartmany pod Sinou

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany pod Sinou. Set in Lazisko, Apartmany pod Sinou offers accommodation with a balcony or a terrace, free WiFi and flat-screen TV, as well as a garden. Ubytovanie Apartmany pod Sinou sa nachádza v meste Lazisko (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Apartmány Apartmany pod Sinou nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Lazisko

Mesto Lazisko sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Lazisko.