Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lazisko

V meste Lazisko (Slovensko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Lazisko

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Lazisko

Luxusný zrub

9,9

Luxusný zrub

Ubytovanie (Chata v prírode) Luxusný zrub. Luxusný zrub sa nachádza v obci Lazisko a poskytuje bezplatné Wi-Fi, bezplatné bicykle, záhradu a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Luxusný zrub sa nachádza v meste Lazisko (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 350 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Luxusný zrub má celkové hodnotenie 9,9. Pre Chata v prírode Luxusný zrub momentálne evidujeme 6 recenzií.

Penzion pod Dobákom

9,6

Penzion pod Dobákom

Ubytovanie (Penzión) Penzion pod Dobákom. Penzión pod Dobákom sa nachádza v blízkosti lesa, zjazdoviek a obce Lazisko, 18 km od obce Pavčina Lehota a 25 km od lyžiarskeho strediska Jasná. Ubytovanie Penzion pod Dobákom sa nachádza v meste Lazisko (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion pod Dobákom má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion pod Dobákom momentálne evidujeme 55 recenzií.

Chatka 469

9,2

Chatka 469

Ubytovanie (Chata v prírode) Chatka 469. Chatka 469 je rodinné ubytovacie zariadenie v obci Lazisko. Ponúka gril, záhradu a terasu. Z terasy sa naskytá výhľad na hory. Ubytovanie Chatka 469 sa nachádza v meste Lazisko (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chatka 469 má celkové hodnotenie 9,2. Pre Chata v prírode Chatka 469 momentálne evidujeme 6 recenzií.

Horáreň Pod Dobákom

8,6

Horáreň Pod Dobákom

Ubytovanie (Chata v prírode) Horáreň Pod Dobákom. Horáreň Pod Dobákom so záhradou sa nachádza v obci Lazisko v žilinskom kraji. V tejto chate nájdu hostia terasu. Ubytovanie Horáreň Pod Dobákom sa nachádza v meste Lazisko (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Horáreň Pod Dobákom má celkové hodnotenie 8,6. Pre Chata v prírode Horáreň Pod Dobákom momentálne evidujeme 7 recenzií.

Apartmany pod Sinou

Apartmany pod Sinou

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany pod Sinou. Set in Lazisko, Apartmany pod Sinou offers accommodation with a balcony or a terrace, free WiFi and flat-screen TV, as well as a garden. Ubytovanie Apartmany pod Sinou sa nachádza v meste Lazisko (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmány Apartmany pod Sinou nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Lazisko

Mesto Lazisko sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Lazisko.