Hľadať

Ubytovanie

Ski & Hiking Apartments Apartmány

175 Lazisko, 032 11 Lazisko, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Ski & Hiking Apartments. Ubytovanie Ski & Hiking Apartments sa nachádza v obci Lazisko 43 km od Banskej Bystrice a ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ski & Hiking Apartments sa nachádza v meste Lazisko (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytovania Ski & Hiking Apartments

Každá ubytovacia jednotka má kompletne vybavenú kuchyňu s umývačkou riadu, kozub, priestor na posedenie, TV s plochou obrazovkou a súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Ubytovanie Ski & Hiking Apartments sa nachádza v obci Lazisko 43 km od Banskej Bystrice a ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Letisko Poprad-Tatry, ktoré je k ubytovaniu najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 51 km. V areáli apartmánu sa nachádza detské ihrisko. Ubytovanie Ski & Hiking Apartments je vzdialené 42 km od mesta Zakopane a 40 km od osady Štrbské Pleso. Počas pobytu si hostia môžu zaplávať vo vonkajšom bazéne, oddychovať v záhrade alebo sa v okolí ubytovania venovať pešej turistike a cyklistike.

Iná ubytovanie v meste Lazisko

CàFam Chalets

10

CàFam Chalets

Ubytovanie (Dovolenkové domy) CàFam Chalets. Ubytovacie zariadenie CàFam Chalets sa nachádza v meste Lazisko a ponúka vaňu s tryskami. Banská Bystrica je od ubytovania vzdialená 43 km. Ubytovanie CàFam Chalets sa nachádza v meste Lazisko (Slovensko - Žilinský kraj).

Luxusný zrub

9,9

Luxusný zrub

Ubytovanie (Chata v prírode) Luxusný zrub. Luxusný zrub sa nachádza v obci Lazisko a poskytuje bezplatné Wi-Fi, bezplatné bicykle, záhradu a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Luxusný zrub sa nachádza v meste Lazisko (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Luxusný zrub má celkové hodnotenie 9,9. Pre Chata v prírode Luxusný zrub momentálne evidujeme 6 recenzií.

Penzion pod Dobákom

9,6

Penzion pod Dobákom

Ubytovanie (Penzión) Penzion pod Dobákom. Penzión pod Dobákom sa nachádza v blízkosti lesa, zjazdoviek a obce Lazisko, 18 km od obce Pavčina Lehota a 25 km od lyžiarskeho strediska Jasná. Ubytovanie Penzion pod Dobákom sa nachádza v meste Lazisko (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion pod Dobákom má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion pod Dobákom momentálne evidujeme 55 recenzií.

Chatka 469

9,2

Chatka 469

Ubytovanie (Chata v prírode) Chatka 469. Chatka 469 je rodinné ubytovacie zariadenie v obci Lazisko. Ponúka gril, záhradu a terasu. Z terasy sa naskytá výhľad na hory. Ubytovanie Chatka 469 sa nachádza v meste Lazisko (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chatka 469 má celkové hodnotenie 9,2. Pre Chata v prírode Chatka 469 momentálne evidujeme 6 recenzií.

Apartmany pod Sinou

Apartmany pod Sinou

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany pod Sinou. Set in Lazisko, Apartmany pod Sinou offers accommodation with a balcony or a terrace, free WiFi and flat-screen TV, as well as a garden. Ubytovanie Apartmany pod Sinou sa nachádza v meste Lazisko (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Apartmány Apartmany pod Sinou nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.