Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ledenice

V meste Ledenice (Chorvátsko) máme celkom 21 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Ledenice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Ledenice

Chalets Bogo & Neno

9,2

Chalets Bogo & Neno

Ubytovanie (Horské chaty) Chalets Bogo & Neno. Located in Ledenice, 23 km from Crikvenica, Chalets Bogo & Neno provides free bikes and free WiFi. Ubytovanie Chalets Bogo & Neno sa nachádza v meste Ledenice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Frkovic

9,2

Apartments Frkovic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Frkovic. Apartmány Frkovic ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a prístupom do záhrady v mestečku Ledenice. Ubytovanie Apartments Frkovic sa nachádza v meste Ledenice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Jurja

8,9

Apartman Jurja

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Jurja. Set in Ledenice, Apartman Jurja offers accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Apartman Jurja sa nachádza v meste Ledenice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Oasis of Peace

Villa Oasis of Peace

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Oasis of Peace. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Villa Oasis of Peace is situated in Ledenice. Ubytovanie Villa Oasis of Peace sa nachádza v meste Ledenice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 225 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Marko Breze

House Marko Breze

Ubytovanie (Horská chata) House Marko Breze. House Marko Breze is set in Ledenice and offers a garden and a terrace. Ubytovanie House Marko Breze sa nachádza v meste Ledenice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Klara Ledenice

House Klara Ledenice

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Klara Ledenice. Located in Ledenice, House Klara Ledenice provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie House Klara Ledenice sa nachádza v meste Ledenice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartment Brkljača

Appartment Brkljača

Ubytovanie (Penzión) Appartment Brkljača. Situated in Ledenice, 2.3 km from Škrpun Beach, Appartment Brkljača features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Appartment Brkljača sa nachádza v meste Ledenice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Ledenice with Fireplace VII

Holiday Home Ledenice with Fireplace VII

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Ledenice with Fireplace VII. Located in Ledenice, Holiday Home Ledenice with Fireplace VII offers accommodation with a private pool. Ubytovanie Holiday Home Ledenice with Fireplace VII sa nachádza v meste Ledenice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Holiday Home Grga

Holiday Home Grga

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Grga. Dovolenkový dom Grga s grilom sa nachádza v obci Ledenice. Mesto Opatija je vzdialené 48 km. Naskytá sa z neho výhľad na hory. Kuchyňa je vybavená rúrou. Ubytovanie Holiday Home Grga sa nachádza v meste Ledenice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Kamen

Villa Kamen

Ubytovanie (Vila) Villa Kamen. Located in Ledenice, Villa Kamen provides accommodation with a private pool, a terrace and garden views. Ubytovanie Villa Kamen sa nachádza v meste Ledenice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća Rose

Kuća Rose

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća Rose. Offering free WiFi and mountain views, Kuća Rose is accommodation set in a quiet village of Ledenice, about 7 km from the seaside. Ubytovanie Kuća Rose sa nachádza v meste Ledenice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marija

Apartment Marija

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marija. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Marija is located in Ledenice. Ubytovanie Apartment Marija sa nachádza v meste Ledenice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Ledenice 15230

Holiday home in Ledenice 15230

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Ledenice 15230. Featuring a hot tub, Holiday home in Ledenice 15230 is located in Ledenice. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Holiday home in Ledenice 15230 sa nachádza v meste Ledenice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Ledenice with a Fireplace 04

Holiday Home Ledenice with a Fireplace 04

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Ledenice with a Fireplace 04. Holiday Home Ledenice with a Fireplace 04 is situated in Ledenice. The 3-star holiday home features sea views and is 24 km from Crikvenica. Ubytovanie Holiday Home Ledenice with a Fireplace 04 sa nachádza v meste Ledenice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Anica

Villa Anica

Ubytovanie (Vila) Villa Anica. Villa Anica is situated in Ledenice and offers a bar. Guests staying at this villa have access to free WiFi. Ubytovanie Villa Anica sa nachádza v meste Ledenice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Ledenice

Two-Bedroom Holiday Home in Ledenice

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Ledenice. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Two-Bedroom Holiday Home in Ledenice is situated in Ledenice. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Ledenice sa nachádza v meste Ledenice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartment Ledenice 2

Apartment Ledenice 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ledenice 2. Apartment Ledenice 2 is located in Ledenice. This apartment provides free private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartment Ledenice 2 sa nachádza v meste Ledenice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Ledenice 2

Holiday home Ledenice 2

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Ledenice 2. Holiday home Ledenice 2 is set in Ledenice. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Holiday home Ledenice 2 sa nachádza v meste Ledenice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family friendly house with a swimming pool Breze, Novi Vinodolski - 6920

Family friendly house with a swimming pool Breze, Novi Vinodolski - 6920

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Family friendly house with a swimming pool Breze, Novi Vinodolski - 6920. Family friendly house with a swimming pool Breze, Novi Vinodolski - 6920 is situated in Ledenice and offers a fitness centre. Ubytovanie Family friendly house with a swimming pool Breze, Novi Vinodolski - 6920 sa nachádza v meste Ledenice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Holiday house Villa OM

Holiday house Villa OM

Ubytovanie (Vila) Holiday house Villa OM. Holiday house Villa OM is set in Ledenice and offers a restaurant and a terrace. The property is 29 km from Fužine and free private parking is featured. Ubytovanie Holiday house Villa OM sa nachádza v meste Ledenice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday Home in Ledenice

Four-Bedroom Holiday Home in Ledenice

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Ledenice. Four-Bedroom Holiday Home in Ledenice is situated in Ledenice and offers barbecue facilities. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Ledenice sa nachádza v meste Ledenice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 303 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Ledenice

Mesto Ledenice sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 21 hotelov a ubytovanie v meste Ledenice.