Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Liptovská Kokava

V meste Liptovská Kokava (Slovensko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Liptovská Kokava

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Liptovská Kokava

Chalupa LUPA

9,7

Chalupa LUPA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa LUPA. Chalupa LUPA sa nachádza v obci Liptovská Kokava a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie Chalupa LUPA sa nachádza v meste Liptovská Kokava (Slovensko - Žilinský kraj).

Drevenica Kvietok

9,6

Drevenica Kvietok

Ubytovanie (Vidiecky dom) Drevenica Kvietok. Drevenica Kvietok sa nachádza v obci Liptovská Kokava v žilinskom kraji a ponúka balkón. Ubytovanie Drevenica Kvietok sa nachádza v meste Liptovská Kokava (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Drevenica Kvietok má celkové hodnotenie 9,6. Pre Vidiecky dom Drevenica Kvietok momentálne evidujeme 17 recenzií.

Privát Beata

9,5

Privát Beata

Ubytovanie (Apartmány) Privát Beata. Privát Beata sa nachádza v Liptovskej Kokave v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Privát Beata sa nachádza v meste Liptovská Kokava (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privát Beata má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Privát Beata momentálne evidujeme 18 recenzií.

Apartmany Na Skle Malovane

9,3

Apartmany Na Skle Malovane

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Apartmany Na Skle Malovane. Apartmány Na Skle Maľované sa nachádzajú v obci Liptovská Kokava v lyžiarskom regióne Liptov, len 200 metrov od najbližšej autobusovej zastávky a 2 km od... Ubytovanie Apartmany Na Skle Malovane sa nachádza v meste Liptovská Kokava (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmany Na Skle Malovane má celkové hodnotenie 9,3. Pre Dovolenkové domy Apartmany Na Skle Malovane momentálne evidujeme 27 recenzií.

Apartman Baranček

9,1

Apartman Baranček

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartman Baranček. Apartmán Baranček sa nachádza v obci Liptovská Kokava a ponúka gril. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartman Baranček sa nachádza v meste Liptovská Kokava (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartman Baranček má celkové hodnotenie 9,1. Pre Dovolenkový dom Apartman Baranček momentálne evidujeme 8 recenzií.

Liptovska Izba

8,8

Liptovska Izba

Ubytovanie (Apartmány) Liptovska Izba. Ubytovacie zariadenie Liptovska Izba sa nachádza 500 metrov od lyžiarskeho strediska Liptovská Kokava a 15 minút jazdy od termálnych kúpeľov v Liptovskom... Ubytovanie Liptovska Izba sa nachádza v meste Liptovská Kokava (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Liptovska Izba má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmány Liptovska Izba momentálne evidujeme 41 recenzií.

Drevenica u Starona

8,5

Drevenica u Starona

Ubytovanie (Vidiecky dom) Drevenica u Starona. Drevenica u Staroňa sa nachádza iba 500 metrov od zjazdoviek v stredisku Liptovská Kokava v regióne Liptov a hosťom ponúka apartmány so satelitnou TV. Ubytovanie Drevenica u Starona sa nachádza v meste Liptovská Kokava (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Drevenica u Starona má celkové hodnotenie 8,5. Pre Vidiecky dom Drevenica u Starona momentálne evidujeme 8 recenzií.

Zrub pod Kriváňom

Zrub pod Kriváňom

Ubytovanie (Chata v prírode) Zrub pod Kriváňom. Zrub pod Kriváňom sa nachádza v obci Liptovská Kokava, obklopený Vysokými a Nízkymi Tatrami, a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním s bezplatným Wi-Fi... Ubytovanie Zrub pod Kriváňom sa nachádza v meste Liptovská Kokava (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Chata v prírode Zrub pod Kriváňom nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Liptovská Kokava

Mesto Liptovská Kokava sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Liptovská Kokava.