Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Liptovská Kokava

V meste Liptovská Kokava (Slovensko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Liptovská Kokava

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Liptovská Kokava

Liptovalley- mobilné domy s wellnessom

9,8

Liptovalley- mobilné domy s wellnessom

Ubytovanie Liptovalley- mobilné domy s wellnessom. Ubytovacie zariadenie Liptovalley-mobilné domy s wellnessom sa nachádza v Liptovskej Kokave a ponúka ubytovanie, záhradu a terasu. Ubytovanie Liptovalley- mobilné domy s wellnessom sa nachádza v meste Liptovská Kokava (Slovensko - Žilinský kraj).

Privát Beata

9,5

Privát Beata

Ubytovanie (Apartmány) Privát Beata. Privát Beata sa nachádza v Liptovskej Kokave v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Privát Beata sa nachádza v meste Liptovská Kokava (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privát Beata má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Privát Beata momentálne evidujeme 18 recenzií.

Apartmány pri kostole

9,3

Apartmány pri kostole

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány pri kostole. Apartmány pri kostole sa nachádzajú v obci Liptovská Kokava 18 km od osady Štrbské Pleso a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány pri kostole sa nachádza v meste Liptovská Kokava (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmany Na Skle Malovane

9,3

Apartmany Na Skle Malovane

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Apartmany Na Skle Malovane. Apartmány Na Skle Maľované sa nachádzajú v obci Liptovská Kokava v lyžiarskom regióne Liptov, len 200 metrov od najbližšej autobusovej zastávky a 2 km od... Ubytovanie Apartmany Na Skle Malovane sa nachádza v meste Liptovská Kokava (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmany Na Skle Malovane má celkové hodnotenie 9,3. Pre Dovolenkové domy Apartmany Na Skle Malovane momentálne evidujeme 27 recenzií.

Liptovska Izba

8,8

Liptovska Izba

Ubytovanie (Apartmány) Liptovska Izba. Ubytovacie zariadenie Liptovska Izba sa nachádza 500 metrov od lyžiarskeho strediska Liptovská Kokava a 15 minút jazdy od termálnych kúpeľov v Liptovskom... Ubytovanie Liptovska Izba sa nachádza v meste Liptovská Kokava (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Liptovska Izba má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmány Liptovska Izba momentálne evidujeme 41 recenzií.

Drevenica u Starona

8,5

Drevenica u Starona

Ubytovanie (Vidiecky dom) Drevenica u Starona. Drevenica u Staroňa sa nachádza iba 500 metrov od zjazdoviek v stredisku Liptovská Kokava v regióne Liptov a hosťom ponúka apartmány so satelitnou TV. Ubytovanie Drevenica u Starona sa nachádza v meste Liptovská Kokava (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Drevenica u Starona má celkové hodnotenie 8,5. Pre Vidiecky dom Drevenica u Starona momentálne evidujeme 8 recenzií.

Eco House Hribik

Eco House Hribik

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Eco House Hribik. Set in Liptovská Kokava in the Žilinský kraj region, Eco House Hribik features a terrace and garden views. Ubytovanie Eco House Hribik sa nachádza v meste Liptovská Kokava (Slovensko - Žilinský kraj).

Cottage with a hot tub

Cottage with a hot tub

Ubytovanie Cottage with a hot tub. Boasting a sauna, Cottage with a hot tub is situated in Liptovská Kokava. This property offers access to a terrace and free private parking. Ubytovanie Cottage with a hot tub sa nachádza v meste Liptovská Kokava (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata s vírivkou

Chata s vírivkou

Ubytovanie Chata s vírivkou. Featuring a sauna, Chata s vírivkou is located in Liptovská Kokava. This property offers access to a terrace and free private parking. Ubytovanie Chata s vírivkou sa nachádza v meste Liptovská Kokava (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie v meste Liptovská Kokava

Mesto Liptovská Kokava sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Liptovská Kokava.