Hľadať

Ubytovanie

Apartmány pri kostole Apartmány

Liptovská Kokava 337, 032 44 Liptovská Kokava, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány pri kostole. Apartmány pri kostole sa nachádzajú v obci Liptovská Kokava 18 km od osady Štrbské Pleso a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány pri kostole sa nachádza v meste Liptovská Kokava (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytovania Apartmány pri kostole

Letisko Poprad-Tatry, ktoré je k ubytovaniu najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 31 km. V ubytovaní je k dispozícii aj vaňa s tryskami a sauna. Počas pobytu v apartmáne môžu hostia využívať aj gril. Apartmány pri kostole sa nachádzajú v obci Liptovská Kokava 18 km od osady Štrbské Pleso a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Každá ubytovacia jednotka má satelitnú TV s plochou obrazovkou, kompletne vybavenú kuchynku s chladničkou a súkromnú kúpeľňu s vírivkou a bezplatnými toaletnými potrebami. Mesto Zakopané je od ubytovania vzdialené 25 km a obec Tatranská Bukovina 35 km.

Iná ubytovanie v meste Liptovská Kokava

Privát Beata

9,5

Privát Beata

Ubytovanie (Apartmány) Privát Beata. Privát Beata sa nachádza v Liptovskej Kokave v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Privát Beata sa nachádza v meste Liptovská Kokava (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privát Beata má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Privát Beata momentálne evidujeme 18 recenzií.

Apartmany Na Skle Malovane

9,3

Apartmany Na Skle Malovane

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Apartmany Na Skle Malovane. Apartmány Na Skle Maľované sa nachádzajú v obci Liptovská Kokava v lyžiarskom regióne Liptov, len 200 metrov od najbližšej autobusovej zastávky a 2 km od... Ubytovanie Apartmany Na Skle Malovane sa nachádza v meste Liptovská Kokava (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmany Na Skle Malovane má celkové hodnotenie 9,3. Pre Dovolenkové domy Apartmany Na Skle Malovane momentálne evidujeme 27 recenzií.

Liptovska Izba

8,8

Liptovska Izba

Ubytovanie (Apartmány) Liptovska Izba. Ubytovacie zariadenie Liptovska Izba sa nachádza 500 metrov od lyžiarskeho strediska Liptovská Kokava a 15 minút jazdy od termálnych kúpeľov v Liptovskom... Ubytovanie Liptovska Izba sa nachádza v meste Liptovská Kokava (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Liptovska Izba má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmány Liptovska Izba momentálne evidujeme 41 recenzií.

Drevenica u Starona

8,5

Drevenica u Starona

Ubytovanie (Vidiecky dom) Drevenica u Starona. Drevenica u Staroňa sa nachádza iba 500 metrov od zjazdoviek v stredisku Liptovská Kokava v regióne Liptov a hosťom ponúka apartmány so satelitnou TV. Ubytovanie Drevenica u Starona sa nachádza v meste Liptovská Kokava (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Drevenica u Starona má celkové hodnotenie 8,5. Pre Vidiecky dom Drevenica u Starona momentálne evidujeme 8 recenzií.

Eco House Hribik

Eco House Hribik

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Eco House Hribik. Set in Liptovská Kokava in the Žilinský kraj region, Eco House Hribik features a terrace and garden views. Ubytovanie Eco House Hribik sa nachádza v meste Liptovská Kokava (Slovensko - Žilinský kraj).