Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Litmanová

V meste Litmanová (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Litmanová

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Litmanová

Apartmány LÍVIA Litmanová

9,8

Apartmány LÍVIA Litmanová

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány LÍVIA Litmanová. Apartmány LÍVIA Litmanová s výhľadom do záhrady sa nachádzajú v Litmanovej a ponúkajú bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmány LÍVIA Litmanová sa nachádza v meste Litmanová (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata Čučoriedka Litmanová

9,6

Chata Čučoriedka Litmanová

Ubytovanie (Horská chata) Chata Čučoriedka Litmanová. Chata Čučoriedka Litmanová sa nachádza v obci Litmanová a ponúka priamy prístup k vchodu na lyžiach, príslušenstvo na grilovanie a terasu. Ubytovanie Chata Čučoriedka Litmanová sa nachádza v meste Litmanová (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Čučoriedka Litmanová má celkové hodnotenie 9,6. Pre Horská chata Chata Čučoriedka Litmanová momentálne evidujeme 19 recenzií.

Ubytovanie Naďa

8,5

Ubytovanie Naďa

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie Naďa. Ubytovanie Naďa s výhľadom do záhrady sa nachádza v obci Litmanová, 2 km od lyžiarskeho strediska Skicomp-Fakľovka - Litmanová. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ubytovanie Naďa sa nachádza v meste Litmanová (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie Naďa má celkové hodnotenie 8,5. Pre Privát Ubytovanie Naďa momentálne evidujeme 20 recenzií.

Studnička

Studnička

Ubytovanie (Chata v prírode) Studnička. Located in Litmanová, Studnička provides accommodation with free WiFi, mountain views, and access to a sauna. Ubytovanie Studnička sa nachádza v meste Litmanová (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 190 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Chata v prírode Studnička nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Brusnica

Chata Brusnica

Ubytovanie (Horská chata) Chata Brusnica. Chata Brusnica sa nachádza v obci Litmanová a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Naskytá sa odtiaľ výhľad na hory. Ubytovanie Chata Brusnica sa nachádza v meste Litmanová (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Horská chata Chata Brusnica nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Litmanová

Mesto Litmanová sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Litmanová.