Hľadať

Ubytovanie

Chata Snežienka Horská chata

209, 065 31 Litmanová, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Horská chata) Chata Snežienka. Chata Snežienka is set in Litmanová. The property is 12 km from Szczawnica and free private parking is featured. Ubytovanie Chata Snežienka sa nachádza v meste Litmanová (Slovensko - Prešovský kraj).

Popis ubytovania Chata Snežienka

The accommodation is equipped with a kitchen. The property is 12 km from Szczawnica and free private parking is featured. With 2 bedrooms and 1 bathroom, this chalet comes with a flat-screen TV. Zakopane is 49 km from the chalet, while Krynica Zdrój is 25 km away. Chata Snežienka is set in Litmanová.

Iná ubytovanie v meste Litmanová

Chata Alchemilka

10

Chata Alchemilka

Ubytovanie (Horská chata) Chata Alchemilka. Chata Alchemilka sa nachádza v obci Litmanová. Na mieste je k dispozícii súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata Alchemilka sa nachádza v meste Litmanová (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata Čučoriedka Litmanová

9,6

Chata Čučoriedka Litmanová

Ubytovanie (Horská chata) Chata Čučoriedka Litmanová. Chata Čučoriedka Litmanová sa nachádza v obci Litmanová a ponúka priamy prístup k vchodu na lyžiach, príslušenstvo na grilovanie a terasu. Ubytovanie Chata Čučoriedka Litmanová sa nachádza v meste Litmanová (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Chata Čučoriedka Litmanová má celkové hodnotenie 9,6. Pre Horská chata Chata Čučoriedka Litmanová momentálne evidujeme 19 recenzií.

Ubytovanie Naďa

8,5

Ubytovanie Naďa

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie Naďa. Ubytovanie Naďa s výhľadom do záhrady sa nachádza v obci Litmanová, 2 km od lyžiarskeho strediska Skicomp-Fakľovka - Litmanová. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ubytovanie Naďa sa nachádza v meste Litmanová (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Ubytovanie Naďa má celkové hodnotenie 8,5. Pre Privát Ubytovanie Naďa momentálne evidujeme 20 recenzií.

Chata Snežienka

Chata Snežienka

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Chata Snežienka. Chata Snežienka is located in Litmanová and offers ski-to-door access. Ubytovanie Chata Snežienka sa nachádza v meste Litmanová (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata Brusnica

Chata Brusnica

Ubytovanie (Horská chata) Chata Brusnica. Chata Brusnica sa nachádza v obci Litmanová a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Naskytá sa odtiaľ výhľad na hory. Ubytovanie Chata Brusnica sa nachádza v meste Litmanová (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Horská chata Chata Brusnica nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Studnička

Studnička

Ubytovanie (Chata v prírode) Studnička. Located in Litmanová, Studnička provides accommodation with free WiFi, mountain views, and access to a sauna. Ubytovanie Studnička sa nachádza v meste Litmanová (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Chata v prírode Studnička nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.