Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lokve

V meste Lokve (Chorvátsko) máme celkom 18 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Lokve

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Lokve

Apartment Vila Lokve

10

Apartment Vila Lokve

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vila Lokve. Set in Lokve in the Primorsko-Goranska županija region, Apartment Vila Lokve features a patio and garden views. Ubytovanie Apartment Vila Lokve sa nachádza v meste Lokve (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kremžar Lokve

9,8

Apartment Kremžar Lokve

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kremžar Lokve. Apartment Kremžar Lokve is set in Lokve and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytovanie Apartment Kremžar Lokve sa nachádza v meste Lokve (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za Odmor Gorski Raj / The Mountain Paradise Holiday House

9,6

Kuća za Odmor Gorski Raj / The Mountain Paradise Holiday House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za Odmor Gorski Raj / The Mountain Paradise Holiday House. Featuring accommodation with a terrace, Holiday Home Gorski Raj / Mountain Paradise Holiday Home is situated in Lokve. Ubytovanie Kuća za Odmor Gorski Raj / The Mountain Paradise Holiday House sa nachádza v meste Lokve (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Žagar

9,6

Apartman Žagar

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Žagar. Located in Lokve in the Primorsko-Goranska županija region, Apartman Žagar features a patio and river views. Ubytovanie Apartman Žagar sa nachádza v meste Lokve (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gorska Vila

9,5

Gorska Vila

Ubytovanie (Vila) Gorska Vila. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Gorska Vila is set in Lokve. Ubytovanie Gorska Vila sa nachádza v meste Lokve (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 238 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Zelena oaza

9,4

Vila Zelena oaza

Ubytovanie (Privát) Vila Zelena oaza. Located in Lokve in the Primorsko-Goranska županija region, Vila Zelena oaza has a garden. Ubytovanie Vila Zelena oaza sa nachádza v meste Lokve (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ernestova hiša

9,3

Apartment Ernestova hiša

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Ernestova hiša. Set in Lokve, 45 km from Novi Vinodolski, Apartment Ernestova hiša offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartment Ernestova hiša sa nachádza v meste Lokve (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Bozica

9,2

Holiday home Bozica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Bozica. Dovolenkový dom Holiday home Bozica sa nachádza v obci Lokve, 32 km od mesta Opatija. Ponúka vám bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Holiday home Bozica sa nachádza v meste Lokve (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor BRIŠKI

9,1

Kuća za odmor BRIŠKI

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor BRIŠKI. Situated in Lokve in the Primorsko-Goranska županija region, Kuća za odmor BRIŠKI has a terrace and mountain views. Ubytovanie Kuća za odmor BRIŠKI sa nachádza v meste Lokve (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Robinzonski smještaj "Lazac Lokvarski" Lokve

9

Robinzonski smještaj "Lazac Lokvarski" Lokve

Ubytovanie (Kemping) Robinzonski smještaj "Lazac Lokvarski" Lokve. Located in Lokve in the Primorsko-Goranska županija region, Robinzonski smještaj "Lazac Lokvarski" Lokve provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Robinzonski smještaj "Lazac Lokvarski" Lokve sa nachádza v meste Lokve (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Potok

8,7

Guest House Potok

Ubytovanie (Penzión) Guest House Potok. Penzión Potok sa nachádza 1 km od centra mesta Lokve. Hosťom ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Guest House Potok sa nachádza v meste Lokve (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Apartment in Lokve

Three-Bedroom Apartment in Lokve

Ubytovanie (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Lokve. Three-Bedroom Apartment in Lokve is located in Lokve. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Three-Bedroom Apartment in Lokve sa nachádza v meste Lokve (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Lokve, Gorski kotar - 18376

Apartments with a parking space Lokve, Gorski kotar - 18376

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Lokve, Gorski kotar - 18376. Located in Lokve in the Primorsko-Goranska županija region, Apartments with a parking space Lokve, Gorski kotar - 18376 features a balcony. Ubytovanie Apartments with a parking space Lokve, Gorski kotar - 18376 sa nachádza v meste Lokve (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

HOLIDAY HOUSE "JELENA", IN THE HEARTH OF NATURE, 5 mins walk to the lake, 30 mins by car to the Adriatic sea

HOLIDAY HOUSE "JELENA", IN THE HEARTH OF NATURE, 5 mins walk to the lake, 30 mins by car to the Adriatic sea

Ubytovanie (Dovolenkový dom) HOLIDAY HOUSE "JELENA", IN THE HEARTH OF NATURE, 5 mins walk to the lake, 30 mins by car to the Adriatic sea. Set in Lokve, HOLIDAY HOUSE "JELENA", IN THE HEARTH OF NATURE, 5 mins walk to the lake, 30 mins by car to the Adriatic sea offers accommodation with a... Ubytovanie HOLIDAY HOUSE "JELENA", IN THE HEARTH OF NATURE, 5 mins walk to the lake, 30 mins by car to the Adriatic sea sa nachádza v meste Lokve (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman CENTAR

Apartman CENTAR

Ubytovanie (Vidiecky dom) Apartman CENTAR. Apartman CENTAR is set in Lokve and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Apartman CENTAR sa nachádza v meste Lokve (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Lokve, Gorski kotar - 14469

Apartments with a parking space Lokve, Gorski kotar - 14469

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Lokve, Gorski kotar - 14469. Set in Lokve in the Primorsko-Goranska županija region, Apartments with a parking space Lokve, Gorski kotar - 14469 features a terrace. Ubytovanie Apartments with a parking space Lokve, Gorski kotar - 14469 sa nachádza v meste Lokve (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMENT GORDANA A4+2 FOR 6 PAX NATURE PARK

APARTMENT GORDANA A4+2 FOR 6 PAX NATURE PARK

Ubytovanie (Apartmán) APARTMENT GORDANA A4+2 FOR 6 PAX NATURE PARK. Set in Lokve in the Primorsko-Goranska županija region, APARTMENT GORDANA A4+2 FOR 6 PAX NATURE PARK features a garden. Ubytovanie APARTMENT GORDANA A4+2 FOR 6 PAX NATURE PARK sa nachádza v meste Lokve (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Quaint Holiday Home in Lokve with Terrace

Quaint Holiday Home in Lokve with Terrace

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Quaint Holiday Home in Lokve with Terrace. Quaint Holiday Home in Lokve with Terrace is located in Lokve and offers barbecue facilities. The accommodation is 45 km from Novi Vinodolski. Ubytovanie Quaint Holiday Home in Lokve with Terrace sa nachádza v meste Lokve (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Lokve, Gorski kotar - 15061

Apartments with a parking space Lokve, Gorski kotar - 15061

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Lokve, Gorski kotar - 15061. Set in Lokve in the Primorsko-Goranska županija region, Apartments with a parking space Lokve, Gorski kotar - 15061 has a terrace. Ubytovanie Apartments with a parking space Lokve, Gorski kotar - 15061 sa nachádza v meste Lokve (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Lokve

Mesto Lokve sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 18 hotelov a ubytovanie v meste Lokve.