Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lopar

V meste Lopar (Chorvátsko) máme celkom 354 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Lopar

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Lopar

Villa Ester

10

Villa Ester

Ubytovanie (Apartmány) Villa Ester. Villa Ester sa nachádza v letovisku Lopar a ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady, bezplatným Wi-Fi pripojením a bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Villa Ester sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mare E Sabbia

9,9

Mare E Sabbia

Ubytovanie (Apartmány) Mare E Sabbia. Set in Lopar in the Rab Island region, with Rajska Beach and Livačina Beach nearby, Mare E Sabbia offers accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Mare E Sabbia sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Marija

9,9

Apartman Marija

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Marija. Apartmán Marija sa nachádza v meste Lopar a ponúka záhradu a terasu. Toto klimatizované ubytovacie zariadenie je vzdialené 1 km od pláže Rajska. Ubytovanie Apartman Marija sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Branko

9,8

Apartment Branko

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Branko. Ubytovacie zariadenie Apartment Branko sa nachádza v meste Lopar a ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Branko sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMANI IVAN I RUŽA

9,8

APARTMANI IVAN I RUŽA

Ubytovanie (Apartmány) APARTMANI IVAN I RUŽA. Set in Lopar, APARTMANI IVAN I RUŽA offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytovanie APARTMANI IVAN I RUŽA sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Villa Zora

9,8

Apartmani Villa Zora

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Villa Zora. Ubytovanie Apartmani Villa Zora sa nachádza v letovisku Lopar na ostrove Rab, 200 metrov od pláže Rajska. Ubytovanie Apartmani Villa Zora sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Rössler

9,8

Ferienhaus Rössler

Ubytovanie (Apartmány) Ferienhaus Rössler. Featuring garden views, Ferienhaus Rössler in Lopar features accommodation, free bikes, a bar, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Ferienhaus Rössler sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Manuela Lopar

9,8

Apartmani Manuela Lopar

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Manuela Lopar. Apartmani Manuela Lopar sa nachádza v meste Lopar a ponúka bezplatné Wi-Fi, záhradu, gril a terasu. Ubytovanie Apartmani Manuela Lopar sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Lopar, Rab - 14070

9,8

Apartments with a parking space Lopar, Rab - 14070

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Lopar, Rab - 14070. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v obci Lopar, 15 km od obce Baška. K dispozícii v ňom máte balkón. Jednotka má jedáleň a kuchyňu s chladničkou. Ubytovanie Apartments with a parking space Lopar, Rab - 14070 sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marija

9,7

Apartments Marija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marija. Ubytovanie Apartments Marija sa nachádza v letovisku Lopar na ostrove Rab, neďaleko pláží Lopar a Crikvena. Ubytovanie Apartments Marija sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Baja

9,7

Apartmani Baja

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Baja. Ubytovacie zariadenie Apartmani Baja sa nachádza v obci Lopar a ponúka bezplatné Wi-Fi, bezplatnú požičovňu bicyklov, záhradu a gril. Ubytovanie Apartmani Baja sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Boric

9,7

Apartments Boric

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Boric. Ubytovanie Apartments Boric sa nachádza v meste Lopar na ostrove Rab, neďaleko pláží Lopar a Crikvena. Ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným... Ubytovanie Apartments Boric sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Apartment Lopar 10402a

9,7

Apartment Lopar 10402a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lopar 10402a. Apartmán Lopar 10402a ponúka ubytovanie v obci Lopar, 15 km od Bašky. Crikvenica je vzdialená 38 km. Ubytovanie Apartment Lopar 10402a sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lopar 12

9,7

Apartment Lopar 12

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Lopar 12. Apartmán Lopar 12 v Bibinje ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi, od Bašky je vzdialený 16 km. Ubytovanie Apartment Lopar 12 sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMAN PAVE & ILIJA jr

9,7

APARTMAN PAVE & ILIJA jr

Ubytovanie (Apartmán) APARTMAN PAVE & ILIJA jr. Ubytovacie zariadenie APARTMAN PAVE & ILIJA jr sa nachádza v meste Lopar, necelý 1 km od pláže Lopar a 12 minút chôdze od pláže Dubac. Ubytovanie APARTMAN PAVE & ILIJA jr sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marušić

9,6

Apartments Marušić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marušić. Apartmány Marusic sa nachádzajú v meste Lopar a ponúkajú ubytovanie s bezplatným WiFi a kuchyňou. Ubytovanie Apartments Marušić sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marica

9,6

Apartment Marica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marica. Klimatizovaný apartmán Marica s terasou sa nachádza v obci Lopar. Využívať môžete kompletne vybavenú kuchyňu. Ubytovanie Apartment Marica sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Gael

9,6

Apartments Gael

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Gael. Apartmány Matahlija sa nachádzajú v obci Lopar, 16 km od letoviska Baška. Ponúkajú vám gril. Mesto Crikvenica je vzdialené 38 km. Ubytovanie Apartments Gael sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lopar

9,6

Apartment Lopar

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Lopar. Ubytovacie zariadenie Apartment Lopar sa nachádza v letovisku Lopar na ostrove Rab, len 300 km od pláže Lopar. Ubytovanie Apartment Lopar sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mistral Apartments

9,6

Mistral Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Mistral Apartments. Ubytovacie zariadenie Mistral Apartments sa nachádza v meste Lopar a ponúka bezplatné Wi-Fi. Hostia tu môžu využívať záhradu, bar a spoločný salónik. Ubytovanie Mistral Apartments sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

B&B Vila Sabbia

9,5

B&B Vila Sabbia

Ubytovanie (Apartmány) B&B Vila Sabbia. B&B Vila Sabbia sa nachádza v obci Lopar na ostrove Rab, necelých 750 metrov od pláže Lopar. Ubytovanie B&B Vila Sabbia sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Rajska Plaza (129)

9,5

Apartments Rajska Plaza (129)

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Rajska Plaza (129). Ubytovanie Apartments Rajska Plaza (129) sa nachádza v letovisku Lopar, 300 metrov od pláže Rajska a necelý 1 km od pláže Livačina. Ubytovanie Apartments Rajska Plaza (129) sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dunja Piric

9,5

Apartments Dunja Piric

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dunja Piric. Apartmány Dunja Piric sa nachádzajú 300 metrov od pláže v obci Lopar. Ubytovanie Apartments Dunja Piric sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Suites Bellevue

9,4

Luxury Suites Bellevue

Ubytovanie (Penzión) Luxury Suites Bellevue. Ubytovanie Pension Bellevue sa nachádza na kopci v meste Lopar, na ostrove Rab a ponúka bazén a slnečnú terasu. Ubytovanie Luxury Suites Bellevue sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Paradise beach

9,4

Apartments Paradise beach

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Paradise beach. Apartmány Paradise beach sa nachádzajú v obci Lopar na ostrove Rab, neďaleko pláží Rajska a Lopar. Ubytovanie Apartments Paradise beach sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Valeria

9,4

Apartment Valeria

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Valeria. Apartmán Valeria sa nachádza v obci Lopar, 100 metrov od najbližšej pláže a 300 metrov od centra obce. Ponúka ubytovanie s možnosťou vlastného stravovania. Ubytovanie Apartment Valeria sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Simona

9,4

Apartments Simona

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Simona. Apartmány Simona sa nachádzajú v pokojnej oblasti uprostred prírody a ponúkajú vám ubytovanie s vlastným stravovaním v obci Lopar. Ubytovanie Apartments Simona sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dania

9,4

Apartments Dania

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dania. Apartmány Dania sa nachádzajú 500 metrov od pláže Rajska a ponúkajú klimatizované ubytovanie s vonkajším bazénom, barom, balkónom a bezplatným Wi-Fi... Ubytovanie Apartments Dania sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Paradise Beach

9,4

Paradise Beach

Ubytovanie (Apartmány) Paradise Beach. Ubytovacie zariadenie Paradise Beach sa nachádza v meste Lopar na ostrove Rab, neďaleko pláží Lopar a Tiha. Ubytovanie Paradise Beach sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Lopar (4360)

9,4

Apartments Lopar (4360)

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lopar (4360). Ubytovanie Apartments Lopar (4360) s bezplatným Wi-Fi a terasou sa nachádza v meste Lopar, neďaleko pláží Rajska, Lopar a Livačina. Ubytovanie Apartments Lopar (4360) sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mirakul

9,4

Apartments Mirakul

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mirakul. Ubytovanie Apartments Mirakul sa nachádza v meste Lopar ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a jednotky vybavené kuchyňou a terasou Všetky... Ubytovanie Apartments Mirakul sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Beautiful infield

9,4

Apartments Beautiful infield

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Beautiful infield. Ubytovanie Apartments Boza sa nachádza v meste Lopar na ostrove Rab, neďaleko pláží Lopar a Rajska. Ubytovanie Apartments Beautiful infield sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Benko-Lopar

9,3

Apartmani Benko-Lopar

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Benko-Lopar. Located in Lopar in the Rab Island region and Rajska Beach reachable within 300 metres, Apartmani Benko-Lopar provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Apartmani Benko-Lopar sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Marin

9,3

Marin

Ubytovanie (Apartmány) Marin. Ubytovanie Marin ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi v obci Lopar. Všetky ubytovacie jednotky majú kuchyňu, súkromnú kúpeľňu a terasu s výhľadom na mesto. Ubytovanie Marin sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

lopar 239

9,3

lopar 239

Ubytovanie (Penzión) lopar 239. Ubytovacie zariadenie lopar 239 ponúka klimatizované izby v meste Lopar, 300 metrov od rovnomennej pláže. Ubytovanie lopar 239 sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Danijela Lopar

9,3

Apartmani Danijela Lopar

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Danijela Lopar. Ubytovanie Apartmani Danijela Lopar sa nachádza v letovisku Lopar na ostrove Rab, necelých 800 km od pláže Lopar. Ubytovanie Apartmani Danijela Lopar sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sindi

9,3

Apartments Sindi

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sindi. Ubytovanie Apartments Sindi sa nachádza v meste Lopar, v blízkosti pláží Lopar, Rajska a Livačina. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi, reštaurácia a záhrada. Ubytovanie Apartments Sindi sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Ane

9,3

Apartmani Ane

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Ane. Ubytovacie zariadenie Apartmani Ane sa nachádza v meste Lopar. Hostia majú k dispozícii bezplatné Wi-Fi, bezplatné bicykle, záhradu a terasu. Ubytovanie Apartmani Ane sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Albina

9,3

Apartments Albina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Albina. Apartmány Boric ponúkajú ubytovanie v Lopare, 15 km od Bašky. K dispozícii budete mať balkón. Kuchyňa je vybavená rúrou a nájdete tu aj súkromnú kúpeľňu. Ubytovanie Apartments Albina sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Ivana

9,3

Apartmani Ivana

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Ivana. Ubytovacie zariadenie Apartmani Ivana sa nachádza 100 metrov od pláže Rajska. Ponúka záhradu, gril a bankomat. Ubytovanie Apartmani Ivana sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lopar (893)

9,3

Apartments Lopar (893)

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lopar (893). Apartmány Lopar (893) sa nachádzajú v meste Lopar a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a kuchyňou. Ubytovanie Apartments Lopar (893) sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Mira

9,2

Apartmani Mira

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Mira. Ubytovacie zariadenie Apartmani Mira sa nachádza v meste Lopar a ponúka bezplatné Wi-Fi, záhradu a gril. Ubytovanie Apartmani Mira sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Desanka

9,2

Apartments Desanka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Desanka. Apartmány Desanka v meste Lopar vám ponúkajú bezplatné Wi-Fi, záhradu a gril. Na mieste môžete parkovať na neplatenom súkromnom parkovisku. Ubytovanie Apartments Desanka sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Ivan

9,2

Apartmani Ivan

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Ivan. Apartmány Ivan sa nachádzajú 200 metrov od pláže Lopar a ponúkajú spoločný salónik, záhradu a klimatizované ubytovanie s patiom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Ivan sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Pičuljan

9,2

Apartments Pičuljan

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pičuljan. Ubytovanie Apartments Pičuljan sa nachádza v letovisku Lopar na ostrove Rab. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments Pičuljan sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Matahlija

9,2

Holiday Home Matahlija

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Matahlija. Ubytovanie Holiday Home Matahlija sa nachádza v meste Lopar, v blízkosti pláže Sahara a 11 minút chôdze od pláže Sturić. Ubytovanie Holiday Home Matahlija sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Željko Apartmani

9,2

Željko Apartmani

Ubytovanie (Apartmány) Željko Apartmani. Apartmány Željko sa nachádzajú v letovisku Lopar na ostrove Rab, 800 metrov od pláže Rajska. Ponúkajú gril, záhradu a zdarma Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie Željko Apartmani sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mestrovic

9,2

Apartments Mestrovic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mestrovic. Ubytovanie Apartments Mestrovic sa nachádza v meste Lopar na ostrove Rab, 500 metrov od pláže Lopar. Ubytovanie Apartments Mestrovic sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Roza Lopar

9,2

Apartmani Roza Lopar

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Roza Lopar. Apartmani Roza Lopar sa nachádzajú v meste Lopar na ostrove Rab, necelý 1 km od pláže Rajska. Ubytovanie Apartmani Roza Lopar sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marija

9,2

Apartment Marija

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marija. Apartment Marija features a terrace and is situated in Lopar, within just 800 metres of Crikvena Beach and less than 1 km of Sturić Beach. Ubytovanie Apartment Marija sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Marija

9,2

Guesthouse Marija

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Marija. Ubytovacie zariadenie Guesthouse Marija sa nachádza v meste Lopar. Ubytovanie Guesthouse Marija sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Lopar

Mesto Lopar sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 354 hotelov a ubytovanie v meste Lopar.