Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lopar

V meste Lopar (Chorvátsko) máme celkom 354 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Lopar

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Lopar

Villa Ester

10

Villa Ester

Ubytovanie (Apartmány) Villa Ester. Villa Ester sa nachádza v letovisku Lopar a ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady, bezplatným Wi-Fi pripojením a bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Villa Ester sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Apartman Marija

9,9

Apartman Marija

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Marija. Apartmán Marija sa nachádza v meste Lopar a ponúka záhradu a terasu. Toto klimatizované ubytovacie zariadenie je vzdialené 1 km od pláže Rajska. Ubytovanie Apartman Marija sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Mare E Sabbia

9,9

Mare E Sabbia

Ubytovanie (Apartmány) Mare E Sabbia. Set in Lopar in the Rab Island region, with Rajska Beach and Livačina Beach nearby, Mare E Sabbia offers accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Mare E Sabbia sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Apartment Branko

9,8

Apartment Branko

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Branko. Ubytovacie zariadenie Apartment Branko sa nachádza v meste Lopar a ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Branko sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

APARTMANI IVAN I RUŽA

9,8

APARTMANI IVAN I RUŽA

Ubytovanie (Apartmány) APARTMANI IVAN I RUŽA. Set in Lopar, APARTMANI IVAN I RUŽA offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytovanie APARTMANI IVAN I RUŽA sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Ferienhaus Rössler

9,8

Ferienhaus Rössler

Ubytovanie (Apartmány) Ferienhaus Rössler. Featuring garden views, Ferienhaus Rössler in Lopar features accommodation, free bikes, a bar, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Ferienhaus Rössler sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Apartmani Villa Zora

9,8

Apartmani Villa Zora

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Villa Zora. Ubytovanie Apartmani Villa Zora sa nachádza v letovisku Lopar na ostrove Rab, 200 metrov od pláže Rajska. Ubytovanie Apartmani Villa Zora sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Apartmani Manuela Lopar

9,8

Apartmani Manuela Lopar

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Manuela Lopar. Apartmani Manuela Lopar sa nachádza v meste Lopar a ponúka bezplatné Wi-Fi, záhradu, gril a terasu. Ubytovanie Apartmani Manuela Lopar sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments with a parking space Lopar, Rab - 14070

9,8

Apartments with a parking space Lopar, Rab - 14070

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Lopar, Rab - 14070. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v obci Lopar, 15 km od obce Baška. K dispozícii v ňom máte balkón. Jednotka má jedáleň a kuchyňu s chladničkou. Ubytovanie Apartments with a parking space Lopar, Rab - 14070 sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Marija

9,7

Apartments Marija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marija. Ubytovanie Apartments Marija sa nachádza v letovisku Lopar na ostrove Rab, neďaleko pláží Lopar a Crikvena. Ubytovanie Apartments Marija sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Apartmani Baja

9,7

Apartmani Baja

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Baja. Ubytovacie zariadenie Apartmani Baja sa nachádza v obci Lopar a ponúka bezplatné Wi-Fi, bezplatnú požičovňu bicyklov, záhradu a gril. Ubytovanie Apartmani Baja sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Arya House

9,7

Arya House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Arya House. Featuring garden views, Arya House offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 800 metres from Dubac Beach. Ubytovanie Arya House sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Apartment Lopar 12

9,7

Apartment Lopar 12

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Lopar 12. Apartmán Lopar 12 v Bibinje ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi, od Bašky je vzdialený 16 km. Ubytovanie Apartment Lopar 12 sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Apartment Lopar 10402a

9,7

Apartment Lopar 10402a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lopar 10402a. Apartmán Lopar 10402a ponúka ubytovanie v obci Lopar, 15 km od Bašky. Crikvenica je vzdialená 38 km. Ubytovanie Apartment Lopar 10402a sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

APARTMAN PAVE & ILIJA jr

9,7

APARTMAN PAVE & ILIJA jr

Ubytovanie (Apartmán) APARTMAN PAVE & ILIJA jr. Ubytovacie zariadenie APARTMAN PAVE & ILIJA jr sa nachádza v meste Lopar, necelý 1 km od pláže Lopar a 12 minút chôdze od pláže Dubac. Ubytovanie APARTMAN PAVE & ILIJA jr sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Apartment Marica

9,6

Apartment Marica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marica. Klimatizovaný apartmán Marica s terasou sa nachádza v obci Lopar. Využívať môžete kompletne vybavenú kuchyňu. Ubytovanie Apartment Marica sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Marušić

9,6

Apartments Marušić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marušić. Apartmány Marusic sa nachádzajú v meste Lopar a ponúkajú ubytovanie s bezplatným WiFi a kuchyňou. Ubytovanie Apartments Marušić sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Gael

9,6

Apartments Gael

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Gael. Apartmány Matahlija sa nachádzajú v obci Lopar, 16 km od letoviska Baška. Ponúkajú vám gril. Mesto Crikvenica je vzdialené 38 km. Ubytovanie Apartments Gael sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Mistral Apartments

9,6

Mistral Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Mistral Apartments. Ubytovacie zariadenie Mistral Apartments sa nachádza v meste Lopar a ponúka bezplatné Wi-Fi. Hostia tu môžu využívať záhradu, bar a spoločný salónik. Ubytovanie Mistral Apartments sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Apartment Lopar

9,6

Apartment Lopar

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Lopar. Ubytovacie zariadenie Apartment Lopar sa nachádza v letovisku Lopar na ostrove Rab, len 300 km od pláže Lopar. Ubytovanie Apartment Lopar sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Apartmani Sabbioso

9,5

Apartmani Sabbioso

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Sabbioso. Ubytovacie zariadenie Apartmani Sabbioso sa nachádza v meste Lopar a ponúka ubytovanie s klimatizáciou a prístupom do záhrady s terasou. Ubytovanie Apartmani Sabbioso sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

B&B Vila Sabbia

9,5

B&B Vila Sabbia

Ubytovanie (Apartmány) B&B Vila Sabbia. B&B Vila Sabbia sa nachádza v obci Lopar na ostrove Rab, necelých 750 metrov od pláže Lopar. Ubytovanie B&B Vila Sabbia sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Rajska Plaza (129)

9,5

Apartments Rajska Plaza (129)

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Rajska Plaza (129). Ubytovanie Apartments Rajska Plaza (129) sa nachádza v letovisku Lopar, 300 metrov od pláže Rajska a necelý 1 km od pláže Livačina. Ubytovanie Apartments Rajska Plaza (129) sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Dunja Piric

9,5

Apartments Dunja Piric

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dunja Piric. Apartmány Dunja Piric sa nachádzajú 300 metrov od pláže v obci Lopar. Ubytovanie Apartments Dunja Piric sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Luxury Suites Bellevue

9,4

Luxury Suites Bellevue

Ubytovanie (Penzión) Luxury Suites Bellevue. Ubytovanie Pension Bellevue sa nachádza na kopci v meste Lopar, na ostrove Rab a ponúka bazén a slnečnú terasu. Ubytovanie Luxury Suites Bellevue sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Paradise beach

9,4

Apartments Paradise beach

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Paradise beach. Apartmány Paradise beach sa nachádzajú v obci Lopar na ostrove Rab, neďaleko pláží Rajska a Lopar. Ubytovanie Apartments Paradise beach sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Apartment Valeria

9,4

Apartment Valeria

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Valeria. Apartmán Valeria sa nachádza v obci Lopar, 100 metrov od najbližšej pláže a 300 metrov od centra obce. Ponúka ubytovanie s možnosťou vlastného stravovania. Ubytovanie Apartment Valeria sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Simona

9,4

Apartments Simona

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Simona. Apartmány Simona sa nachádzajú v pokojnej oblasti uprostred prírody a ponúkajú vám ubytovanie s vlastným stravovaním v obci Lopar. Ubytovanie Apartments Simona sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Dania

9,4

Apartments Dania

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dania. Apartmány Dania sa nachádzajú 500 metrov od pláže Rajska a ponúkajú klimatizované ubytovanie s vonkajším bazénom, barom, balkónom a bezplatným Wi-Fi... Ubytovanie Apartments Dania sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Lopar (4360)

9,4

Apartments Lopar (4360)

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lopar (4360). Ubytovanie Apartments Lopar (4360) s bezplatným Wi-Fi a terasou sa nachádza v meste Lopar, neďaleko pláží Rajska, Lopar a Livačina. Ubytovanie Apartments Lopar (4360) sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Mirakul

9,4

Apartments Mirakul

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mirakul. Ubytovanie Apartments Mirakul sa nachádza v meste Lopar ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a jednotky vybavené kuchyňou a terasou Všetky... Ubytovanie Apartments Mirakul sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Beautiful infield

9,4

Apartments Beautiful infield

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Beautiful infield. Ubytovanie Apartments Boza sa nachádza v meste Lopar na ostrove Rab, neďaleko pláží Lopar a Rajska. Ubytovanie Apartments Beautiful infield sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Marin

9,3

Marin

Ubytovanie (Apartmány) Marin. Ubytovanie Marin ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi v obci Lopar. Všetky ubytovacie jednotky majú kuchyňu, súkromnú kúpeľňu a terasu s výhľadom na mesto. Ubytovanie Marin sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Apartmani Benko-Lopar

9,3

Apartmani Benko-Lopar

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Benko-Lopar. Located in Lopar in the Rab Island region and Rajska Beach reachable within 300 metres, Apartmani Benko-Lopar provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Apartmani Benko-Lopar sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Pansion Lavanda Lopar

9,3

Pansion Lavanda Lopar

Ubytovanie (Penzión) Pansion Lavanda Lopar. Ubytovanie Pansion Lavanda Lopar ponúka bezplatné Wi-Fi a izby s klimatizáciou v meste Lopar. K dispozícii je záhrada a terasa. Ubytovanie Pansion Lavanda Lopar sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Apartmani Tomi

9,3

Apartmani Tomi

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Tomi. Set in Lopar in the Rab Island region, with Rajska Beach and Livačina Beach nearby, Apartmani Tomi offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartmani Tomi sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Apartmani Ane

9,3

Apartmani Ane

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Ane. Ubytovacie zariadenie Apartmani Ane sa nachádza v meste Lopar. Hostia majú k dispozícii bezplatné Wi-Fi, bezplatné bicykle, záhradu a terasu. Ubytovanie Apartmani Ane sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

lopar 239

9,3

lopar 239

Ubytovanie (Penzión) lopar 239. Ubytovacie zariadenie lopar 239 ponúka klimatizované izby v meste Lopar, 300 metrov od rovnomennej pláže. Ubytovanie lopar 239 sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Sindi

9,3

Apartments Sindi

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sindi. Ubytovanie Apartments Sindi sa nachádza v meste Lopar, v blízkosti pláží Lopar, Rajska a Livačina. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi, reštaurácia a záhrada. Ubytovanie Apartments Sindi sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Apartmani Danijela Lopar

9,3

Apartmani Danijela Lopar

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Danijela Lopar. Ubytovanie Apartmani Danijela Lopar sa nachádza v letovisku Lopar na ostrove Rab, necelých 800 km od pláže Lopar. Ubytovanie Apartmani Danijela Lopar sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Lopar (893)

9,3

Apartments Lopar (893)

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lopar (893). Apartmány Lopar (893) sa nachádzajú v meste Lopar a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a kuchyňou. Ubytovanie Apartments Lopar (893) sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Albina

9,3

Apartments Albina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Albina. Apartmány Boric ponúkajú ubytovanie v Lopare, 15 km od Bašky. K dispozícii budete mať balkón. Kuchyňa je vybavená rúrou a nájdete tu aj súkromnú kúpeľňu. Ubytovanie Apartments Albina sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Apartmani Ivana

9,3

Apartmani Ivana

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Ivana. Ubytovacie zariadenie Apartmani Ivana sa nachádza 100 metrov od pláže Rajska. Ponúka záhradu, gril a bankomat. Ubytovanie Apartmani Ivana sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Apartmani Mira

9,2

Apartmani Mira

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Mira. Ubytovacie zariadenie Apartmani Mira sa nachádza v meste Lopar a ponúka bezplatné Wi-Fi, záhradu a gril. Ubytovanie Apartmani Mira sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Desanka

9,2

Apartments Desanka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Desanka. Apartmány Desanka v meste Lopar vám ponúkajú bezplatné Wi-Fi, záhradu a gril. Na mieste môžete parkovať na neplatenom súkromnom parkovisku. Ubytovanie Apartments Desanka sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Željko Apartmani

9,2

Željko Apartmani

Ubytovanie (Apartmány) Željko Apartmani. Apartmány Željko sa nachádzajú v letovisku Lopar na ostrove Rab, 800 metrov od pláže Rajska. Ponúkajú gril, záhradu a zdarma Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie Željko Apartmani sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Holiday Home Matahlija

9,2

Holiday Home Matahlija

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Matahlija. Ubytovanie Holiday Home Matahlija sa nachádza v meste Lopar, v blízkosti pláže Sahara a 11 minút chôdze od pláže Sturić. Ubytovanie Holiday Home Matahlija sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Pičuljan

9,2

Apartments Pičuljan

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pičuljan. Ubytovanie Apartments Pičuljan sa nachádza v letovisku Lopar na ostrove Rab. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments Pičuljan sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Apartmani Ivan

9,2

Apartmani Ivan

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Ivan. Apartmány Ivan sa nachádzajú 200 metrov od pláže Lopar a ponúkajú spoločný salónik, záhradu a klimatizované ubytovanie s patiom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Ivan sa nachádza v meste Lopar (Chorvátsko - Rab Island).

Ubytovanie v meste Lopar

Mesto Lopar sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 354 hotelov a ubytovanie v meste Lopar.