Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lučivná

V meste Lučivná (Slovensko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Lučivná

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Lučivná

LINDA - Lopušná Dolina

9,4

LINDA - Lopušná Dolina

Ubytovanie (Horská chata) LINDA - Lopušná Dolina. Chata Lopušná sa nachádza uprostred lyžiarskeho strediska Lopušná dolina, len 100 metrov od najbližších vlekov. Ubytovanie LINDA - Lopušná Dolina sa nachádza v meste Lučivná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie LINDA - Lopušná Dolina má celkové hodnotenie 9,4. Pre Horská chata LINDA - Lopušná Dolina momentálne evidujeme 15 recenzií.

Zlata Antilopa

9,3

Zlata Antilopa

Ubytovanie (Hostinec) Zlata Antilopa. Penzión Zlatá Antilopa sa nachádza v Lučivnej, necelý 1 km od lyžiarskeho strediska Lučivná Snowpark. Ubytovanie Zlata Antilopa sa nachádza v meste Lučivná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Zlata Antilopa má celkové hodnotenie 9,3. Pre Hostinec Zlata Antilopa momentálne evidujeme 46 recenzií.

Apartmány Ski Lopušná dolina

9

Apartmány Ski Lopušná dolina

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Ski Lopušná dolina. Zariadenie Apartmány Ski Lopušná dolina ponúka ubytovanie v jednotkách s vlastným stravovaním priamo v obci Lopušná dolina. Ubytovanie Apartmány Ski Lopušná dolina sa nachádza v meste Lučivná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Ski Lopušná dolina má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmány Apartmány Ski Lopušná dolina momentálne evidujeme 30 recenzií.

Kastiel Lucivna

8,7

Kastiel Lucivna

Ubytovanie (Hotel) Kastiel Lucivna. Kaštieľ Lučivná sa nachádza v jedinečnej prírodnej lokalite. Sídli v zrekonštruovanom panstve a má priestranné izby. Ubytovanie Kastiel Lucivna sa nachádza v meste Lučivná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Kastiel Lucivna má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Kastiel Lucivna momentálne evidujeme 12 recenzií.

Hotel Lučivná

8,5

Hotel Lučivná

Ubytovanie (Hotel) Hotel Lučivná. Hotel Lučivná sa nachádza v obci Lučivná, 10 minút jazdy od centra Popradu. Ubytovanie Hotel Lučivná sa nachádza v meste Lučivná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Lučivná má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Lučivná momentálne evidujeme 24 recenzií.

Rezortík Lučivná 300m od vleku, Vysoké Tatry

8,3

Rezortík Lučivná 300m od vleku, Vysoké Tatry

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rezortík Lučivná 300m od vleku, Vysoké Tatry. Ubytovacie zariadenie Rezortík Lučivná sa nachádza v obci Lučivná vo Vysokých Tatrách, 300 m od lyžiarskeho vleku. Hosťom ponúka vírivku. Ubytovanie Rezortík Lučivná 300m od vleku, Vysoké Tatry sa nachádza v meste Lučivná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chatový rezort Lopušná dolina

8,3

Chatový rezort Lopušná dolina

Ubytovanie (Horské chaty) Chatový rezort Lopušná dolina. Chatový rezort Lopušná dolina sa nachádza v obci Lučivná, 15 km od Popradu. Ponúka bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chatový rezort Lopušná dolina sa nachádza v meste Lučivná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chatový rezort Lopušná dolina má celkové hodnotenie 8,3. Pre Horské chaty Chatový rezort Lopušná dolina momentálne evidujeme 15 recenzií.

Ski Hike Chalet High Tatras

Ski Hike Chalet High Tatras

Ubytovanie (Horská chata) Ski Hike Chalet High Tatras. Ski Hike Chalet High Tatras is set in Lučivná and offers a restaurant and a garden. The chalet features garden views and is 33 km from Bukowina Tatrzańska. Ubytovanie Ski Hike Chalet High Tatras sa nachádza v meste Lučivná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 208 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Končistá

Hotel Končistá

Ubytovanie (Hotel) Hotel Končistá. Hotel Končistá sa nachádza v Lučivnej, uprostred národného parku Vysoké Tatry, 1,6 km od diaľnice E50 a 9 km od letiska Poprad – Tatry. Ubytovanie Hotel Končistá sa nachádza v meste Lučivná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Lučivná

Mesto Lučivná sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Lučivná.