Hľadať

Ubytovanie

Rodinný dom v Lučivnej pod Vysokými Tatrami Dovolenkový dom

249 Lučivná, 059 31 Lučivná, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rodinný dom v Lučivnej pod Vysokými Tatrami. Rodinný dom v Lučivnej pod Vysokými Tatrami sa nachádza v Lučivnej a ponúka terasu a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Rodinný dom v Lučivnej pod Vysokými Tatrami sa nachádza v meste Lučivná (Slovensko - Prešovský kraj).

Popis ubytovania Rodinný dom v Lučivnej pod Vysokými Tatrami

K dispozícii je bezplatné súkromné parkovisko. K vybaveniu patrí aj TV s plochou obrazovkou. Dovolenkový dom má 3 spálne, vybavenú kuchyňu s umývačkou riadu a mikrovlnnou rúrou a 1 kúpeľňu so sprchovacím kútom. Zakopané sa nachádza 30 km a mesto Szczawnica 48 km od ubytovania Rodinný dom v Lučivnej pod Vysokými Tatrami. V dovolenkovom dome môžete využívať predajňu skipasov, úschovňu lyží a záhradu. Rodinný dom v Lučivnej pod Vysokými Tatrami sa nachádza v Lučivnej a ponúka terasu a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. Letisko Poprad-Tatry, ktoré je k ubytovaniu najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 8 km. K dispozícii sú aj uteráky a posteľná bielizeň. V okolí dovolenkového domu sa môžete venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a biliard.

Iná ubytovanie v meste Lučivná

Chaty Snowflakes v Snowpark Lučivná

9,9

Chaty Snowflakes v Snowpark Lučivná

Ubytovanie (Horské chaty) Chaty Snowflakes v Snowpark Lučivná. Ubytovanie Chaty Snowflakes v Snowpark Lučivná sa nachádza v obci Lučivná 33 km od obce Tatranská Bukovina. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chaty Snowflakes v Snowpark Lučivná sa nachádza v meste Lučivná (Slovensko - Prešovský kraj).

LINDA - Lopušná Dolina

9,4

LINDA - Lopušná Dolina

Ubytovanie (Horská chata) LINDA - Lopušná Dolina. Chata Lopušná sa nachádza uprostred lyžiarskeho strediska Lopušná dolina, len 100 metrov od najbližších vlekov. Ubytovanie LINDA - Lopušná Dolina sa nachádza v meste Lučivná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie LINDA - Lopušná Dolina má celkové hodnotenie 9,4. Pre Horská chata LINDA - Lopušná Dolina momentálne evidujeme 15 recenzií.

Zlata Antilopa

9,3

Zlata Antilopa

Ubytovanie (Hostinec) Zlata Antilopa. Penzión Zlatá Antilopa sa nachádza v Lučivnej, necelý 1 km od lyžiarskeho strediska Lučivná Snowpark. Ubytovanie Zlata Antilopa sa nachádza v meste Lučivná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Zlata Antilopa má celkové hodnotenie 9,3. Pre Hostinec Zlata Antilopa momentálne evidujeme 46 recenzií.

Family Resort Lučivná

9

Family Resort Lučivná

Ubytovanie (Rezort) Family Resort Lučivná. Ubytovacie zariadenie Family Resort Lučivná sa nachádza v Lučivnej a ponúka bar, spoločenskú miestnosť, záhradu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Family Resort Lučivná sa nachádza v meste Lučivná (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmány Ski Lopušná dolina

9

Apartmány Ski Lopušná dolina

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Ski Lopušná dolina. Zariadenie Apartmány Ski Lopušná dolina ponúka ubytovanie v jednotkách s vlastným stravovaním priamo v obci Lopušná dolina. Ubytovanie Apartmány Ski Lopušná dolina sa nachádza v meste Lučivná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmány Ski Lopušná dolina má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmány Apartmány Ski Lopušná dolina momentálne evidujeme 30 recenzií.

Kastiel Lucivna

8,7

Kastiel Lucivna

Ubytovanie (Hotel) Kastiel Lucivna. Kaštieľ Lučivná sa nachádza v jedinečnej prírodnej lokalite. Sídli v zrekonštruovanom panstve a má priestranné izby. Ubytovanie Kastiel Lucivna sa nachádza v meste Lučivná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Kastiel Lucivna má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Kastiel Lucivna momentálne evidujeme 12 recenzií.

Hotel Lučivná

8,5

Hotel Lučivná

Ubytovanie (Hotel) Hotel Lučivná. Hotel Lučivná sa nachádza v obci Lučivná, 10 minút jazdy od centra Popradu. Ubytovanie Hotel Lučivná sa nachádza v meste Lučivná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hotel Lučivná má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Lučivná momentálne evidujeme 24 recenzií.

Rezortík Lučivná 300m od vleku, Vysoké Tatry

8,3

Rezortík Lučivná 300m od vleku, Vysoké Tatry

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rezortík Lučivná 300m od vleku, Vysoké Tatry. Ubytovacie zariadenie Rezortík Lučivná sa nachádza v obci Lučivná vo Vysokých Tatrách, 300 m od lyžiarskeho vleku. Hosťom ponúka vírivku. Ubytovanie Rezortík Lučivná 300m od vleku, Vysoké Tatry sa nachádza v meste Lučivná (Slovensko - Prešovský kraj).

Chatový rezort Lopušná dolina

8,3

Chatový rezort Lopušná dolina

Ubytovanie (Horské chaty) Chatový rezort Lopušná dolina. Chatový rezort Lopušná dolina sa nachádza v obci Lučivná, 15 km od Popradu. Ponúka bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chatový rezort Lopušná dolina sa nachádza v meste Lučivná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Chatový rezort Lopušná dolina má celkové hodnotenie 8,3. Pre Horské chaty Chatový rezort Lopušná dolina momentálne evidujeme 15 recenzií.

Ski Hike Chalet High Tatras

Ski Hike Chalet High Tatras

Ubytovanie (Horská chata) Ski Hike Chalet High Tatras. Ski Hike Chalet High Tatras is set in Lučivná and offers a restaurant and a garden. The chalet features garden views and is 33 km from Bukowina Tatrzańska. Ubytovanie Ski Hike Chalet High Tatras sa nachádza v meste Lučivná (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata Olexa Lopusna Dolina pri potoku pod lesom

Chata Olexa Lopusna Dolina pri potoku pod lesom

Ubytovanie (Horská chata) Chata Olexa Lopusna Dolina pri potoku pod lesom. Chata Olexa Lopusna Dolina pri potoku pod lesom is set in Lučivná and offers a restaurant, ski-to-door access and barbecue facilities. Ubytovanie Chata Olexa Lopusna Dolina pri potoku pod lesom sa nachádza v meste Lučivná (Slovensko - Prešovský kraj).

Hotel Končistá

Hotel Končistá

Ubytovanie (Hotel) Hotel Končistá. Hotel Končistá sa nachádza v Lučivnej, uprostred národného parku Vysoké Tatry, 1,6 km od diaľnice E50 a 9 km od letiska Poprad – Tatry. Ubytovanie Hotel Končistá sa nachádza v meste Lučivná (Slovensko - Prešovský kraj).