Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lun

V meste Lun (Chorvátsko) máme celkom 67 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Lun

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Lun

Villa Bramasole Lun

9,9

Villa Bramasole Lun

Ubytovanie (Vila) Villa Bramasole Lun. Boasting private pool, Villa Bramasole Lun is set on the beachfront in Novalja. Ubytovanie Villa Bramasole Lun sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Ruzmarin

9,8

Apartments Ruzmarin

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ruzmarin. Apartmány Ružmarin s vonkajším bazénom a grilom sa nachádzajú v dedinke Lun (ostrov Pag), 20 km od mesta Novalja a 25 km od párty pláže Zrće. Ubytovanie Apartments Ruzmarin sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Villa Paula

9,8

Villa Paula

Ubytovanie (Vila) Villa Paula. Set in Lun, Villa Paula offers accommodation with a private pool, a terrace and garden views. Ubytovanie Villa Paula sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Bonaca

9,7

Apartment Bonaca

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bonaca. Apartmán Bonaca vám ponúka ubytovanie v obci Lun, 31 km od letoviska Baška. Nájdete tu terasu a gril. Ubytovanie Apartment Bonaca sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Beach house Adriana

9,6

Beach house Adriana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Beach house Adriana. Dovolenkový dom Adriana sa nachádza v obci Gramače iba 20 metrov od Jadranského mora a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Beach house Adriana sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Daniela

9,6

Apartment Daniela

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Daniela. Ubytovacie zariadenie Apartment Daniela sa nachádza v obci Lun a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, klimatizáciou a prístup do záhrady s grilom. Ubytovanie Apartment Daniela sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Cecilia Apartments

9,6

Cecilia Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Cecilia Apartments. Apartmány Cecilia sa nachádzajú v meste Lun a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Cecilia Apartments sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments with a parking space Lun, Pag - 4062

9,6

Apartments with a parking space Lun, Pag - 4062

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Lun, Pag - 4062. Penzión Apartments with a parking space Lun (Pag) – 4062 ponúka ubytovanie v obci Lun. Počas pobytu môžete zdarma využívať súkromné parkovisko i Wi-Fi. Ubytovanie Apartments with a parking space Lun, Pag - 4062 sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartmani Tondini

9,5

Apartmani Tondini

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Tondini. Ubytovanie Apartmani Tondini sa nachádza v meste Lun a hosťom ponúka ubytovanie s terasou, kuchyňou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Tondini sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Luci and Kety

9,5

Apartments Luci and Kety

Ubytovanie (Penzión) Apartments Luci and Kety. Penzión Apartments Luci and Kety ponúka ubytovanie pri pláži v obci Lun. Ubytovanie Apartments Luci and Kety sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments by the sea Jakisnica, Pag - 6424

9,3

Apartments by the sea Jakisnica, Pag - 6424

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Jakisnica, Pag - 6424. Apartments by the sea Jakisnica, Pag - 6424 features sea views, free WiFi and free private parking, set in Lun. Ubytovanie Apartments by the sea Jakisnica, Pag - 6424 sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartmani Bambi

9,3

Apartmani Bambi

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Bambi. Situated in Lun in the Pag Island region, Apartmani Bambi features accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartmani Bambi sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments by the sea Lun, Pag - 11781

9,3

Apartments by the sea Lun, Pag - 11781

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Lun, Pag - 11781. Apartment Lun 11781a offers accommodation in Lun, 31 km from Baška. The property boasts views of the sea is 19 km from Novalja. Ubytovanie Apartments by the sea Lun, Pag - 11781 sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Krušvina

9,3

Apartments Krušvina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Krušvina. Apartmány Krušvina sa nachádzajú 350 metrov od centra obce Lun. Ubytovanie Apartments Krušvina sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Delminium

9,2

Apartments Delminium

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Delminium. Apartmány Delminium sa nachádzajú iba 50 metrov od piesočnatej pláže v malej dedinke Jakišnica na ostrove Pag. Ubytovanie Apartments Delminium sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Josip

9,2

Apartments Josip

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Josip. Apartmány Josip sa nachádzajú 3 minúty chôdze od kamienkovej pláže a ponúkajú ubytovanie v klimatizovaných izbách s terasou a výhľadom na more. Ubytovanie Apartments Josip sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Mala Vidra

9,2

Apartment Mala Vidra

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mala Vidra. Featuring a restaurant, a shared lounge, and a garden, Apartment Mala Vidra provides accommodation in Lun with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartment Mala Vidra sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Rooms by the sea Cove Mulobedanj, Pag - 4061

9

Rooms by the sea Cove Mulobedanj, Pag - 4061

Ubytovanie (Penzión) Rooms by the sea Cove Mulobedanj, Pag - 4061. Ubytovacie zariadenie Rooms by the sea Cove Mulobedanj (Pag) - 4061 ponúka ubytovanie pri pláži v letovisku Lun. Ubytovanie Rooms by the sea Cove Mulobedanj, Pag - 4061 sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Jakišnica Apartment

9

Jakišnica Apartment

Ubytovanie (Penzión) Jakišnica Apartment. Ubytovacie zariadenie Jakišnica Apartment sa nachádza v obci Lun a ponúka záhradu. Ubytovanie zahŕňa terasu a spoločnú kuchyňu. Ubytovanie Jakišnica Apartment sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Dora 1 Jakišnica

8,9

Apartment Dora 1 Jakišnica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dora 1 Jakišnica. Apartmán Dora 1 ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v obci Lun, 36 km od obce Baška. Ubytovanie Apartment Dora 1 Jakišnica sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Zora

8,5

Apartments Zora

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Zora. Located in Lun in the Pag Island region, Apartments Zora has a balcony and sea views. This apartment features a garden and free private parking. Ubytovanie Apartments Zora sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Holiday house Adrian

8,4

Holiday house Adrian

Ubytovanie (Vila) Holiday house Adrian. Dovolenkový dom Adrian sa nachádza v obci Lun na ostrove Pag a ponúka priestrannú zelenú záhradu s vonkajším nábytkom a grilom. Ubytovanie Holiday house Adrian sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments and rooms by the sea Jakisnica, Pag - 4160

8,3

Apartments and rooms by the sea Jakisnica, Pag - 4160

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and rooms by the sea Jakisnica, Pag - 4160. Located in Lun in the Pag Island region, Apartments and rooms by the sea Jakisnica, Pag - 4160 provides accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartments and rooms by the sea Jakisnica, Pag - 4160 sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartmani "PALMA"

8,2

Apartmani "PALMA"

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani "PALMA". Ubytovanie Apartmani „PALMA“ sa nachádza v obci Lun. Ponúka klimatizáciu, terasu, balkón a zdarma Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmani "PALMA" sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

La Luna Hotel

8,2

La Luna Hotel

Ubytovanie (Hotel) La Luna Hotel. Hotel La Luna sa nachádza v obci Jakišnica na ostrove Pag a ponúka pokojnú súkromnú pláž s výhľadom na okolité ostrovy, vonkajší bazén, wellness centrum a... Ubytovanie La Luna Hotel sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Tia

7,8

Apartment Tia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tia. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Tia is set in Lun. Ubytovanie Apartment Tia sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartmani Marko

7,3

Apartmani Marko

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Marko. Apartmány Marko so záhradou sa nachádzajú v obci Lun. Na mieste môžete parkovať na neplatenom súkromnom parkovisku. Ubytovanie Apartmani Marko sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Family Room Mulobedanj 4061a

Family Room Mulobedanj 4061a

Ubytovanie (Penzión) Family Room Mulobedanj 4061a. Family Room Mulobedanj 4061a provides beachfront accommodation in Lun. This property features both free WiFi and private parking free of charge. Ubytovanie Family Room Mulobedanj 4061a sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment in Lun with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4829-1)

Apartment in Lun with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4829-1)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Lun with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4829-1). Offering free WiFi and sea views, Apartment in Lun with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4829-1) is an accommodation situated in Lun. Ubytovanie Apartment in Lun with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4829-1) sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Rooms by the sea Jakisnica, Pag - 4076

Rooms by the sea Jakisnica, Pag - 4076

Ubytovanie (Penzión) Rooms by the sea Jakisnica, Pag - 4076. Rooms by the sea Jakisnica, Pag - 4076 provides air-conditioned rooms in Lun. All rooms feature a TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytovanie Rooms by the sea Jakisnica, Pag - 4076 sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Carpe Diem****

Carpe Diem****

Ubytovanie (Apartmán) Carpe Diem****. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Carpe Diem**** is situated in Lun. Ubytovanie Carpe Diem**** sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Ljerka

Apartments Ljerka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ljerka. Set in Lun in the Pag Island region, Apartments Ljerka offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Ljerka sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments by the sea Cove Mulobedanj, Pag - 16285

Apartments by the sea Cove Mulobedanj, Pag - 16285

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Cove Mulobedanj, Pag - 16285. Located in Lun in the Pag Island region, Apartments by the sea Cove Mulobedanj, Pag - 16285 provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments by the sea Cove Mulobedanj, Pag - 16285 sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Tiara, Lun close to the beach

Apartment Tiara, Lun close to the beach

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tiara, Lun close to the beach. Apartment Tiara, Lun close to the beach is set in Lun. Offering free WiFi, the property also has a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Tiara, Lun close to the beach sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Villa Old Olive Lun

Villa Old Olive Lun

Ubytovanie (Vila) Villa Old Olive Lun. Villa Frida Lun is set in Lun. This villa features a private pool, a garden and free private parking. Ubytovanie Villa Old Olive Lun sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Villa Romantica

Villa Romantica

Ubytovanie (Vila) Villa Romantica. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Romantica is situated in Lun. Ubytovanie Villa Romantica sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Stunning home in Lun w/ Outdoor swimming pool, Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms

Stunning home in Lun w/ Outdoor swimming pool, Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stunning home in Lun w/ Outdoor swimming pool, Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms. Located in Lun, Stunning home in Lun w/ Outdoor swimming pool, Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms provides accommodation with a private pool, private... Ubytovanie Stunning home in Lun w/ Outdoor swimming pool, Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Carpe Diem***

Carpe Diem***

Ubytovanie (Apartmán) Carpe Diem***. Set in Lun in the Pag Island region, Carpe Diem*** features a balcony. Ubytovanie Carpe Diem*** sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Double Room Jakisnica 4160d

Double Room Jakisnica 4160d

Ubytovanie (Penzión) Double Room Jakisnica 4160d. Double Room Jakisnica 4160d is a 2-star property situated in Lun. This property features both free WiFi and private parking free of charge. Ubytovanie Double Room Jakisnica 4160d sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Villa Harmony Novalja

Villa Harmony Novalja

Ubytovanie (Vila) Villa Harmony Novalja. Ubytovanie Villa Harmony Novalja sa nachádza v obci Lun. Ubytovanie Villa Harmony Novalja sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Villa Aria

Villa Aria

Ubytovanie (Vila) Villa Aria. Located in Novalja, Villa Aria offers a balcony with garden and sea views, as well as an outdoor pool, fitness centre and sauna. Ubytovanie Villa Aria sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Kuća za odmor MANA

Kuća za odmor MANA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor MANA. Set in Lun in the Pag Island region, Kuća za odmor MANA has a garden. Ubytovanie Kuća za odmor MANA sa nachádza v meste Lun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Ubytovanie v meste Lun

Mesto Lun sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 67 hotelov a ubytovanie v meste Lun.