Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Malý Slavkov

V meste Malý Slavkov (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Malý Slavkov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Malý Slavkov

Luxury Apartments

9,9

Luxury Apartments

Ubytovanie Luxury Apartments. Luxury Apartments has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Malý Slavkov, 26 km from Treetop Walk. Ubytovanie Luxury Apartments sa nachádza v meste Malý Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Royal Village - Royal Views apartments

9,8

Royal Village - Royal Views apartments

Ubytovanie Royal Village - Royal Views apartments. Set in Malý Slavkov in the Prešovský kraj region, Royal Village - Royal Views apartments offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Royal Village - Royal Views apartments sa nachádza v meste Malý Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Privát Slavkov

9,7

Privát Slavkov

Ubytovanie (Penzión) Privát Slavkov. Privát Slavkov sa nachádza v obci Malý Slavkov a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, slnečnú terasu s bazénom a záhradu. Ubytovanie Privát Slavkov sa nachádza v meste Malý Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privát Slavkov má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Privát Slavkov momentálne evidujeme 28 recenzií.

VeLa

9,1

VeLa

Ubytovanie (Privát) VeLa. Ubytovacie zariadenie VeLa ponúka bezplatné Wi-Fi, sezónny vonkajší bazén a wellness centrum s vírivkou a saunou za príplatok. Ubytovanie VeLa sa nachádza v meste Malý Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie VeLa má celkové hodnotenie 9,1. Pre Privát VeLa momentálne evidujeme 233 recenzií.

One Floor under High Tatras

8,9

One Floor under High Tatras

Ubytovanie (Vidiecky dom) One Floor under High Tatras. Ubytovanie One Floor under High Tatras sa nachádza v obci Malý Slavkov a ponúka ubytovanie v súkromí v rodinnom dome. Ubytovanie One Floor under High Tatras sa nachádza v meste Malý Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie One Floor under High Tatras má celkové hodnotenie 8,9. Pre Vidiecky dom One Floor under High Tatras momentálne evidujeme 23 recenzií.

Privat Horec

8,8

Privat Horec

Ubytovanie (Apartmány) Privat Horec. Privát Horec sa nachádza v obci Malý Slavkov neďaleko Tatranského národného parku. Ubytovanie Privat Horec sa nachádza v meste Malý Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privat Horec má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmány Privat Horec momentálne evidujeme 70 recenzií.

Royal Village

Royal Village

Ubytovanie (Apartmány) Royal Village. With mountain views, Royal Village is situated in Malý Slavkov and has a restaurant, room service, bar, garden and terrace. Ubytovanie Royal Village sa nachádza v meste Malý Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Chalúpka pod vŕškom

Chalúpka pod vŕškom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalúpka pod vŕškom. Chalúpka pod vŕškom sa nachádza v Malom Slavkove v Prešovskom kraj a ponúka záhradu. Ubytovanie je vzdialené 19 km od Tatranskej Lomnice. Ubytovanie Chalúpka pod vŕškom sa nachádza v meste Malý Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Ubytovanie v meste Malý Slavkov

Mesto Malý Slavkov sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Malý Slavkov.