Hľadať

Ubytovanie

Royal Village Apartmány

55 Golfová, 060 01 Malý Slavkov, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Royal Village. With mountain views, Royal Village is situated in Malý Slavkov and has a restaurant, room service, bar, garden and terrace. Ubytovanie Royal Village sa nachádza v meste Malý Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Popis ubytovania Royal Village

The nearest airport is Poprad-Tatry Airport, 13 km from the accommodation. Both WiFi and private parking are accessible at the apartment free of charge. Zakopane is 36 km from Royal Village, while Szczawnica is 32 km from the property. If you would like to discover the area, hiking is possible in the surroundings. The air-conditioned units come with a kitchenette that includes a dishwasher, a private bathroom with a hairdryer, and a living room with a flat-screen TV with cable channels. A microwave and fridge are also available, as well as a kettle. With mountain views, Royal Village is situated in Malý Slavkov and has a restaurant, room service, bar, garden and terrace.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bar

Iná ubytovanie v meste Malý Slavkov

Privát Slavkov

9,7

Privát Slavkov

Ubytovanie (Penzión) Privát Slavkov. Privát Slavkov sa nachádza v obci Malý Slavkov a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, slnečnú terasu s bazénom a záhradu. Ubytovanie Privát Slavkov sa nachádza v meste Malý Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privát Slavkov má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Privát Slavkov momentálne evidujeme 28 recenzií.

VeLa

9,1

VeLa

Ubytovanie (Privát) VeLa. Ubytovacie zariadenie VeLa ponúka bezplatné Wi-Fi, sezónny vonkajší bazén a wellness centrum s vírivkou a saunou za príplatok. Ubytovanie VeLa sa nachádza v meste Malý Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie VeLa má celkové hodnotenie 9,1. Pre Privát VeLa momentálne evidujeme 233 recenzií.

One Floor under High Tatras

8,9

One Floor under High Tatras

Ubytovanie (Vidiecky dom) One Floor under High Tatras. Ubytovanie One Floor under High Tatras sa nachádza v obci Malý Slavkov a ponúka ubytovanie v súkromí v rodinnom dome. Ubytovanie One Floor under High Tatras sa nachádza v meste Malý Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie One Floor under High Tatras má celkové hodnotenie 8,9. Pre Vidiecky dom One Floor under High Tatras momentálne evidujeme 23 recenzií.

Privat Horec

8,8

Privat Horec

Ubytovanie (Apartmány) Privat Horec. Privát Horec sa nachádza v obci Malý Slavkov neďaleko Tatranského národného parku. Ubytovanie Privat Horec sa nachádza v meste Malý Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privat Horec má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmány Privat Horec momentálne evidujeme 70 recenzií.

Chalúpka pod vŕškom

Chalúpka pod vŕškom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalúpka pod vŕškom. Chalúpka pod vŕškom sa nachádza v Malom Slavkove v Prešovskom kraj a ponúka záhradu. Ubytovanie je vzdialené 19 km od Tatranskej Lomnice. Ubytovanie Chalúpka pod vŕškom sa nachádza v meste Malý Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).