Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Marinići

V meste Marinići (Chorvátsko) máme celkom 16 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Marinići

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Marinići

IBI

9,9

IBI

Ubytovanie (Apartmán) IBI. IBI is set in Marinići and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie IBI sa nachádza v meste Marinići (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartaments Lion

9,8

Appartaments Lion

Ubytovanie (Apartmány) Appartaments Lion. Appartaments Lion has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Marinići, 2.8 km from Plaža Kantrida. Ubytovanie Appartaments Lion sa nachádza v meste Marinići (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartman Lavanda

9,8

Apartman Lavanda

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Lavanda. Boasting a fitness centre, a garden, and barbecue facilities, Apartman Lavanda provides accommodation in Marinići with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartman Lavanda sa nachádza v meste Marinići (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sweet apartment with garden near of Opatija

9,8

Sweet apartment with garden near of Opatija

Ubytovanie (Apartmán) Sweet apartment with garden near of Opatija. Boasting garden views, Sweet apartment with garden near of Opatija provides accommodation with a garden and a patio, around 2.5 km from Vila Nora Beach. Ubytovanie Sweet apartment with garden near of Opatija sa nachádza v meste Marinići (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marinici Rijeka

9,7

Apartments Marinici Rijeka

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Marinici Rijeka. Ubytovanie Apartments Marinici Rijeka sa nachádza v Rijeke, 3,3 km od štadióna HNK Rijeka Rujevica. Ponúka patio, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Marinici Rijeka sa nachádza v meste Marinići (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marinici

9,5

Apartments Marinici

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marinici. Set in Marinići in the Primorsko-Goranska županija region, Apartments Marinici offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Marinici sa nachádza v meste Marinići (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartman Kris

9,4

Studio apartman Kris

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman Kris. Located in Marinići in the Primorsko-Goranska županija region, Studio apartman Kris has a garden. Ubytovanie Studio apartman Kris sa nachádza v meste Marinići (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Trampi

9,1

Apartments Trampi

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Trampi. Ubytovanie Apartments Trampi sa nachádza v obci Marinići. Ponúka bezplatné Wi-Fi a ubytovacie jednotky vybavené kuchyňou. Ubytovanie Apartments Trampi sa nachádza v meste Marinići (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sky apartment Rijeka

Sky apartment Rijeka

Ubytovanie (Apartmán) Sky apartment Rijeka. Featuring sea views, Sky apartment Rijeka provides accommodation with a terrace and a kettle, around 2.7 km from Plaža Kantrida. Ubytovanie Sky apartment Rijeka sa nachádza v meste Marinići (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hidden Green Apartment

Hidden Green Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Hidden Green Apartment. Situated in Marinići in the Primorsko-Goranska županija region, Hidden Green Apartment features a patio and garden views. Ubytovanie Hidden Green Apartment sa nachádza v meste Marinići (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Amazing apartment in Marinici w/ WiFi and 1 Bedrooms

Amazing apartment in Marinici w/ WiFi and 1 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Amazing apartment in Marinici w/ WiFi and 1 Bedrooms. Set in Marinići, Amazing apartment in Marinici w/ WiFi and 1 Bedrooms offers accommodation with a TV. Ubytovanie Amazing apartment in Marinici w/ WiFi and 1 Bedrooms sa nachádza v meste Marinići (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Silvana

Apartment Silvana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Silvana. Set in Marinići, Apartment Silvana offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Apartment Silvana sa nachádza v meste Marinići (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Relax apartment near Opatija

Relax apartment near Opatija

Ubytovanie (Apartmán) Relax apartment near Opatija. Located just 2.6 km from Vila Nora Beach, Relax apartment near Opatija provides accommodation in Marinići with access to a restaurant, a garden, as well as... Ubytovanie Relax apartment near Opatija sa nachádza v meste Marinići (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Villa Silvana Opatija Rijeka Marinići

Villa Silvana Opatija Rijeka Marinići

Ubytovanie (Apartmán) Villa Silvana Opatija Rijeka Marinići. Villa Silvana is set in Marinići and offers a bar, a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Villa Silvana Opatija Rijeka Marinići sa nachádza v meste Marinići (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Ubytovanie v meste Marinići

Mesto Marinići sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 16 hotelov a ubytovanie v meste Marinići.