Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Martin

V meste Martin (Slovensko) máme celkom 41 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Martin

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Martin

Apartmán Giovanna-150m od centra mesta

10

Apartmán Giovanna-150m od centra mesta

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Giovanna-150m od centra mesta. Apartmán Giovanna-150m from the center of Martin sa nachádza v Martine a ponúka bar. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 1 kúpeľňu. Ubytovanie Apartmán Giovanna-150m od centra mesta sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Martin

9,9

Apartmán Martin

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Martin. Apartmán Martin sa nachádza v Martine v Žilinskom kraji. Ponúka ubytovanie s výhľadom na hory, terasou a balkónom. Ubytovanie Apartmán Martin sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 149 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Martin má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartmán Martin momentálne evidujeme 5 recenzií.

Martin´s House

9,8

Martin´s House

Ubytovanie (Privát) Martin´s House. Privát Martin´s House s výhľadom do záhrady sa nachádza v Martine. Hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi a úschovňu batožiny. Ubytovanie Martin´s House sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Martin´s House má celkové hodnotenie 9,8. Pre Privát Martin´s House momentálne evidujeme 12 recenzií.

Chata Janet

9,8

Chata Janet

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Janet. Chata Janet sa nachádza v Martine a ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady. Ubytovanie Chata Janet sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Janet má celkové hodnotenie 9,8. Pre Chata v prírode Chata Janet momentálne evidujeme 11 recenzií.

Studio Perla

9,8

Studio Perla

Ubytovanie (Apartmán) Studio Perla. Štúdio Perla sa nachádza len 5 minút chôdze od historického centra Martina. Ubytovanie Studio Perla sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Studio Perla má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Studio Perla momentálne evidujeme 42 recenzií.

Čajkovského 13

9,7

Čajkovského 13

Ubytovanie (Apartmán) Čajkovského 13. Ubytovacie zariadenie Čajkovského 13 sa nachádza v Martine a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Čajkovského 13 sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chaty Ferrata

9,6

Chaty Ferrata

Ubytovanie (Horské chaty) Chaty Ferrata. Ubytovanie Chaty Ferrata sa nachádza v Martine, 44 km od Rajeckých Teplíc. Ponúka spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chaty Ferrata sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chaty Ferrata má celkové hodnotenie 9,6. Pre Horské chaty Chaty Ferrata momentálne evidujeme 5 recenzií.

Modern and cosy apartment in city center

9,6

Modern and cosy apartment in city center

Ubytovanie (Apartmán) Modern and cosy apartment in city center. Ubytovacie zariadenie Modern and cosy apartment in city center sa nachádza v Martine a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto. Ubytovanie Modern and cosy apartment in city center sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Modern and cosy apartment in city center má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Modern and cosy apartment in city center momentálne evidujeme 104 recenzií.

Vila Zahrada

9,6

Vila Zahrada

Ubytovanie (Penzión) Vila Zahrada. Vila Záhrada sa nachádza v malej pokojnej dedinke Dolný Kalník, je obklopená sviežou záhradou a ponúka vám priestranné vonkajšie posedenie s grilom. Ubytovanie Vila Zahrada sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Zahrada má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Vila Zahrada momentálne evidujeme 38 recenzií.

Apartman Martin

9,6

Apartman Martin

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Martin. Apartmán Martin sa nachádza v Martine a ponúka príslušenstvo na grilovanie. Ubytovanie Apartman Martin sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Martin má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartman Martin momentálne evidujeme 28 recenzií.

Modern Flat in Centre of Martin

9,6

Modern Flat in Centre of Martin

Ubytovanie (Apartmán) Modern Flat in Centre of Martin. Ubytovanie Modern Flat in Center of Martin sa nachádza v Martine. Turčianske Teplice sú vzdialené 25 km. V apartmáne je k dispozícii kúpeľňa. Ubytovanie Modern Flat in Centre of Martin sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Martin-Podháj

9,5

Apartmán Martin-Podháj

Ubytovanie (Privát) Apartmán Martin-Podháj. Apartmán Martin-Podháj sa nachádza v Martine v Žilinskom kraji. Ponúka balkón, záhradu, výhľad namesto a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Martin-Podháj sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Martin-Podháj má celkové hodnotenie 9,5. Pre Privát Apartmán Martin-Podháj momentálne evidujeme 41 recenzií.

Villa Ľadoveň

9,5

Villa Ľadoveň

Ubytovanie (Vily) Villa Ľadoveň. Vila Ľadoveň sa nachádza v Martine v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Vo vile každý deň podávajú kontinentálne raňajky. Ubytovanie Villa Ľadoveň sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa Ľadoveň má celkové hodnotenie 9,5. Pre Vily Villa Ľadoveň momentálne evidujeme 121 recenzií.

Chata pod Ferratou

9,5

Chata pod Ferratou

Ubytovanie (Horská chata) Chata pod Ferratou. Chata pod Ferratou s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza 6 km od centra Martina a 18 km od Žiliny. Ubytovanie Chata pod Ferratou sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata pod Ferratou má celkové hodnotenie 9,5. Pre Horská chata Chata pod Ferratou momentálne evidujeme 14 recenzií.

VILLA CENTRUM APARTMÁNY

9,4

VILLA CENTRUM APARTMÁNY

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) VILLA CENTRUM APARTMÁNY. Ubytovanie VILLA CENTRUM APARTMÁNY sa nachádza v Martine, 46 km od Rajeckých Teplíc. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie VILLA CENTRUM APARTMÁNY sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie VILLA CENTRUM APARTMÁNY má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmánnový hotel VILLA CENTRUM APARTMÁNY momentálne evidujeme 6 recenzií.

Byt v centre mesta Martin

9,4

Byt v centre mesta Martin

Ubytovanie (Privát) Byt v centre mesta Martin. Byt v centre mesta Martin sa nachádza v Martine, 10 km od lyžiarskeho strediska Jasenská Dolina pri obci Belá-Dulice. Ubytovanie Byt v centre mesta Martin sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Byt v centre mesta Martin má celkové hodnotenie 9,4. Pre Privát Byt v centre mesta Martin momentálne evidujeme 45 recenzií.

Martinské hole - Nová ponorka

9,4

Martinské hole - Nová ponorka

Ubytovanie (Apartmán) Martinské hole - Nová ponorka. Ubytovanie Martinské hole - Nová ponorka sa nachádza v Martine a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Martinské hole - Nová ponorka sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Martinské hole - Nová ponorka má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Martinské hole - Nová ponorka momentálne evidujeme 7 recenzií.

Beautiful and Cosy Apartment in City Center

9,3

Beautiful and Cosy Apartment in City Center

Ubytovanie (Bed and breakfast) Beautiful and Cosy Apartment in City Center. Bed & Breakfast Beautiful and Cosy Apartment in City Center ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady v Martine. Ubytovanie Beautiful and Cosy Apartment in City Center sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Beautiful and Cosy Apartment in City Center má celkové hodnotenie 9,3. Pre Bed and breakfast Beautiful and Cosy Apartment in City Center momentálne evidujeme 58 recenzií.

Wellness Penzión Ferrata

9,2

Wellness Penzión Ferrata

Ubytovanie (Penzión) Wellness Penzión Ferrata. Ubytovacie zariadenie sa nachádza 15 km od lyžiarskeho strediska Jasenská dolina pri obci Belá – Dulice. Ubytovanie Wellness Penzión Ferrata sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Wellness Penzión Ferrata má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Wellness Penzión Ferrata momentálne evidujeme 937 recenzií.

Penzión Ľadoveň

9,1

Penzión Ľadoveň

Ubytovanie (Penzión) Penzión Ľadoveň. Penzión Ľadoveň sa nachádza v Martine, 11 km od lyžiarskeho strediska Jasenská Dolina – Belá – Dulice. Ubytovanie Penzión Ľadoveň sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Ľadoveň má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzión Ľadoveň momentálne evidujeme 153 recenzií.

Penzion MartInn

9,1

Penzion MartInn

Ubytovanie (Penzión) Penzion MartInn. Penzión MartInn sa nachádza v severnej časti pešej zóny Martina a 5 minút pešo od Lekárskej fakulty Univerzity Komenského. Ubytovanie Penzion MartInn sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion MartInn má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion MartInn momentálne evidujeme 415 recenzií.

Hotel Turiec

9,1

Hotel Turiec

Ubytovanie (Hotel) Hotel Turiec. Hotel Turiec s výhľadom na Veľkú Fatru sa nachádza v centre Martina. Ubytovanie Hotel Turiec sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Turiec má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hotel Hotel Turiec momentálne evidujeme 390 recenzií.

Penzión Pri Kaštieli Záturčie

9,1

Penzión Pri Kaštieli Záturčie

Ubytovanie (Penzión) Penzión Pri Kaštieli Záturčie. Penzión Pri Kaštieli sa nachádza na nádvorí Kaštieľa Záturčie v Martine a ponúka vám izby so satelitnou TV a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Penzión Pri Kaštieli Záturčie sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Pri Kaštieli Záturčie má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzión Pri Kaštieli Záturčie momentálne evidujeme 198 recenzií.

Apartmán Konečná

9,1

Apartmán Konečná

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Konečná. Apartmán Konečná sa nachádza v Martine v Žilinskom kraji a ponúka balkón a výhľad do záhrady. Je vzdialený 32 km od Turčianskych Teplíc. Ubytovanie Apartmán Konečná sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Turciansky dvor - Apartmany Turiec

9

Turciansky dvor - Apartmany Turiec

Ubytovanie (Penzión) Turciansky dvor - Apartmany Turiec. Ubytovacie zariadenie Turčiansky dvor - Apartmány Turiec sa nachádza v pokojnom prostredí obce Košťany nad Turcom, medzi národnými parkmi Malá Fatra a... Ubytovanie Turciansky dvor - Apartmany Turiec sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Turciansky dvor - Apartmany Turiec má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Turciansky dvor - Apartmany Turiec momentálne evidujeme 522 recenzií.

In House Apartment City Center ANTI VIROTIC Prevenion

9

In House Apartment City Center ANTI VIROTIC Prevenion

Ubytovanie (Apartmán) In House Apartment City Center ANTI VIROTIC Prevenion. Ubytovacie zariadenie In House Apartment City Center ANTI VIROTIC Prevenion sa nachádza v Martine a ponúka reštauráciu, záhradu a gril. Ubytovanie In House Apartment City Center ANTI VIROTIC Prevenion sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privát Martin

8,9

Privát Martin

Ubytovanie (Penzión) Privát Martin. Privát Martin s výhľadom na mesto sa nachádza v Martine, 13 km od lyžiarskeho strediska Jasenská dolina - Belá-Dulice. Ubytovanie Privát Martin sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privát Martin má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Privát Martin momentálne evidujeme 72 recenzií.

Hotel Bystricka

8,7

Hotel Bystricka

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bystricka. Hotel Bystrička sro sa nachádza v Bystričke, 2 km od mesta Martin a na polceste medzi Žilinou a Banskou Bystricou v pohorí Malá Fatra. Ubytovanie Hotel Bystricka sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Bystricka má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Bystricka momentálne evidujeme 333 recenzií.

Hotel Victoria

8,7

Hotel Victoria

Ubytovanie (Hotel) Hotel Victoria. Hotel Victoria sa nachádza v Martine, má vlastný pivovar, ponúka domáce špeciality, masáže, bazén a saunu. Ubytovanie Hotel Victoria sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Victoria má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Victoria momentálne evidujeme 457 recenzií.

Penzion Jordan

8,7

Penzion Jordan

Ubytovanie (Penzión) Penzion Jordan. Penzión Jordán sa nachádza vo Vrútkach, iba 2 km od Martina. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzion Jordan sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion San Martin

8

Penzion San Martin

Ubytovanie (Penzión) Penzion San Martin. Penzión San Martin sa nachádza v obci Priekopa a Martin je vzdialený necelých 6 km. Ubytovanie Penzion San Martin sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion San Martin má celkové hodnotenie 8. Pre Penzión Penzion San Martin momentálne evidujeme 137 recenzií.

Chata Angel Martinské hole

7,9

Chata Angel Martinské hole

Ubytovanie (Horská chata) Chata Angel Martinské hole. Chata Anjel Martinské hole sa nachádza priamo v lyžiarskom stredisku Martinské Hole. V chate je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Chata Angel Martinské hole sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 157 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Angel Martinské hole má celkové hodnotenie 7,9. Pre Horská chata Chata Angel Martinské hole momentálne evidujeme 13 recenzií.

Penzion Maja

7,5

Penzion Maja

Ubytovanie (Penzión) Penzion Maja. Penzión Maja sa nachádza 5 minút chôdze od centra mesta Martin a ponúka ubytovanie s bezplatným WiFi. Dostupné je bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzion Maja sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Maja má celkové hodnotenie 7,5. Pre Penzión Penzion Maja momentálne evidujeme 529 recenzií.

Comfortable room with free parking

7,2

Comfortable room with free parking

Ubytovanie (Privát) Comfortable room with free parking. Ubytovanie Comfortable room with free parking s priamym prístupom k vchodu na lyžiach sa nachádza v Martine, 46 km od Rajeckých Teplíc. Ubytovanie Comfortable room with free parking sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 13 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Comfortable room with free parking má celkové hodnotenie 7,2. Pre Privát Comfortable room with free parking momentálne evidujeme 30 recenzií.

Izby pod Martiniskými hoľa i v sukromí

3,3

Izby pod Martiniskými hoľa i v sukromí

Ubytovanie (Privát) Izby pod Martiniskými hoľa i v sukromí. Ubytovacie zariadenie Izby pod Martinskými hoľami v súkromí sa nachádza v Martine, 42 km od Rajeckých Teplíc a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Izby pod Martiniskými hoľa i v sukromí sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata pod Hoľami

Chata pod Hoľami

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata pod Hoľami. Chata pod Hoľami sa nachádza v Martine, 15 km od lyžiarskeho strediska Jasenská Dolina-Belá-Dulice. K dispozícii je tiež terasa. Ubytovanie Chata pod Hoľami sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Chata v prírode Chata pod Hoľami nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Jedľoviny Martin

Chata Jedľoviny Martin

Ubytovanie (Horská chata) Chata Jedľoviny Martin. Situated in Martin in the Žilinský kraj region, Chata Jedľoviny Martin features a terrace. Ubytovanie Chata Jedľoviny Martin sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Horská chata Chata Jedľoviny Martin nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Pod Lipami

Pod Lipami

Ubytovanie (Penzión) Pod Lipami. Penzión Pod Lipami sa nachádza v Martine a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, záhradou, terasou a spoločenskou miestnosťou. Ubytovanie Pod Lipami sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Penzión Pod Lipami nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Neografia

Chata Neografia

Ubytovanie (Privát) Chata Neografia. With garden views, Chata Neografia is set in Martin and has free WiFi. There is a fully equipped private bathroom with shower and free toiletries. Ubytovanie Chata Neografia sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Grey apartment Sturova

Grey apartment Sturova

Ubytovanie (Apartmán) Grey apartment Sturova. Grey apartment Sturova is situated in Martin. Guests may enjoy free WiFi. The apartment comes with a flat-screen TV. Ubytovanie Grey apartment Sturova sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Great flat near center with view on Mountains

Great flat near center with view on Mountains

Ubytovanie (Apartmán) Great flat near center with view on Mountains. Great flat near center with view on Mountains is set in Martin. The property features mountain views and is 24 km from Turčianske Teplice. Ubytovanie Great flat near center with view on Mountains sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Great flat near center with view on Mountains nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Thurzova 4059/13 - Martin

Thurzova 4059/13 - Martin

Ubytovanie (Apartmán) Thurzova 4059/13 - Martin. Located in Martin, Thurzova 4059/13 - Martin provides accommodation with a private pool. The air-conditioned accommodation is 45 km from Rajecké Teplice. Ubytovanie Thurzova 4059/13 - Martin sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 882 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Thurzova 4059/13 - Martin nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Privat Apartman Martin

Privat Apartman Martin

Ubytovanie (Apartmán) Privat Apartman Martin. Situated in Martin in the Žilinský kraj region, Privat Apartman Martin has a balcony. The accommodation is 39 km from Banská Bystrica. Ubytovanie Privat Apartman Martin sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Winter SPA

Chata Winter SPA

Ubytovanie (Horské chaty) Chata Winter SPA. Chata Winter SPA sa nachádza 29 km od lyžiarskeho strediska Jasenská dolina pri obci Belá-Dulice. Ubytovanie Chata Winter SPA sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 216 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Horské chaty Chata Winter SPA nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Neografia

Chata Neografia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Neografia. Chata Neografia is set in Martin and offers a bar and a terrace. The holiday home features river views and is 43 km from Rajecké Teplice. Ubytovanie Chata Neografia sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 172 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Chata Neografia nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Gallery Apts Nr. 1

Gallery Apts Nr. 1

Ubytovanie (Apartmán) Gallery Apts Nr. 1. Gallery Apts Nr. 1 is situated in Martin. The accommodation is 46 km from Rajecké Teplice. Ubytovanie Gallery Apts Nr. 1 sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Gallery Apts Nr. 1 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Gallery Apts Nr.3

Gallery Apts Nr.3

Ubytovanie (Apartmán) Gallery Apts Nr.3. Gallery Apts Nr.3 is set in Martin. The accommodation is 46 km from Rajecké Teplice. Ubytovanie Gallery Apts Nr.3 sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Gallery Apts Nr.3 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán v Centre Martina bez Susedov

Apartmán v Centre Martina bez Susedov

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán v Centre Martina bez Susedov. Ubytovacie zariadenie Privacy with City Views in Martin sa nachádza v Martine a ponúka bar. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Apartmán ponúka aj terasu. Ubytovanie Apartmán v Centre Martina bez Susedov sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Martinske Hole, Apartman, Nova Ponorka

Martinske Hole, Apartman, Nova Ponorka

Ubytovanie (Apartmán) Martinske Hole, Apartman, Nova Ponorka. Martinske Hole, Apartman, Nova Ponorka is set in Martin. Ubytovanie Martinske Hole, Apartman, Nova Ponorka sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Charlotte

Apartmán Charlotte

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Charlotte. Apartmán Charlotte s terasou sa nachádza v Martine. V tomto apartmáne s výhľadom do záhrady môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Charlotte sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gallery Apts Nr. 2

Gallery Apts Nr. 2

Ubytovanie (Apartmán) Gallery Apts Nr. 2. Gallery Apts Nr. 2 is set in Martin. The accommodation is 46 km from Rajecké Teplice. Ubytovanie Gallery Apts Nr. 2 sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Gallery Apts Nr. 2 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Martin

Mesto Martin sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 41 hotelov a ubytovanie v meste Martin.