Hľadať

Ubytovanie

City-center Apartment with Garden&BBQ Apartmán

15 Novákova, 036 01 Martin, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) City-center Apartment with Garden&BBQ. City center Apartment with garden&BBQ is situated in Martin. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette. Ubytovanie City-center Apartment with Garden&BBQ sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytovania City-center Apartment with Garden&BBQ

City center Apartment with garden&BBQ is situated in Martin. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette. Free private parking is available at the apartment. Banská Bystrica is 41 km from City center Apartment with garden&BBQ, while Žilina is 22 km from the property.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné parkovisko
  • Bezplatné Wi- Fi
  • Domáce zvieratá povolené
  • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Martin

Apartmán Giovanna-150m od centra mesta

10

Apartmán Giovanna-150m od centra mesta

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Giovanna-150m od centra mesta. Apartmán Giovanna-150m from the center of Martin sa nachádza v Martine a ponúka bar. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 1 kúpeľňu. Ubytovanie Apartmán Giovanna-150m od centra mesta sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Wekings Apartments

10

Wekings Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Wekings Apartments. Ubytovanie Wekings Apartments sa nachádza v Martine a ponúka záhradu a terasu. K dispozícii je aj bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Wekings Apartments sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Martin

9,9

Apartmán Martin

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Martin. Apartmán Martin sa nachádza v Martine v Žilinskom kraji. Ponúka ubytovanie s výhľadom na hory, terasou a balkónom. Ubytovanie Apartmán Martin sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmán Martin má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartmán Martin momentálne evidujeme 5 recenzií.

Excellent Large Lux Apartment Central Martin

9,8

Excellent Large Lux Apartment Central Martin

Ubytovanie (Apartmány) Excellent Large Lux Apartment Central Martin. Located in Martin in the Žilinský kraj region, Excellent Large Lux Apartment Central Martin features a balcony and garden views. Ubytovanie Excellent Large Lux Apartment Central Martin sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Janet

9,8

Chata Janet

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Janet. Chata Janet sa nachádza v Martine a ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady. Ubytovanie Chata Janet sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Janet má celkové hodnotenie 9,8. Pre Chata v prírode Chata Janet momentálne evidujeme 11 recenzií.

Martin´s House

9,8

Martin´s House

Ubytovanie (Privát) Martin´s House. Privát Martin´s House s výhľadom do záhrady sa nachádza v Martine. Hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi a úschovňu batožiny. Ubytovanie Martin´s House sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Martin´s House má celkové hodnotenie 9,8. Pre Privát Martin´s House momentálne evidujeme 12 recenzií.

Čajkovského 13

9,7

Čajkovského 13

Ubytovanie (Apartmán) Čajkovského 13. Ubytovacie zariadenie Čajkovského 13 sa nachádza v Martine a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Čajkovského 13 sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Krásny byt v lokalite Martin

9,7

Krásny byt v lokalite Martin

Ubytovanie (Apartmány) Krásny byt v lokalite Martin. Ubytovacie zariadenie Krásny byt v lokalite Martin sa nachádza v Martine a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-FI. Ubytovanie Krásny byt v lokalite Martin sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Chaty Ferrata

9,6

Chaty Ferrata

Ubytovanie (Horské chaty) Chaty Ferrata. Ubytovanie Chaty Ferrata sa nachádza v Martine, 44 km od Rajeckých Teplíc. Ponúka spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chaty Ferrata sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chaty Ferrata má celkové hodnotenie 9,6. Pre Horské chaty Chaty Ferrata momentálne evidujeme 5 recenzií.

Vila Zahrada

9,6

Vila Zahrada

Ubytovanie (Penzión) Vila Zahrada. Vila Záhrada sa nachádza v malej pokojnej dedinke Dolný Kalník, je obklopená sviežou záhradou a ponúka vám priestranné vonkajšie posedenie s grilom. Ubytovanie Vila Zahrada sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Vila Zahrada má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Vila Zahrada momentálne evidujeme 38 recenzií.

Modern and cosy apartment in city center

9,6

Modern and cosy apartment in city center

Ubytovanie (Apartmán) Modern and cosy apartment in city center. Ubytovacie zariadenie Modern and cosy apartment in city center sa nachádza v Martine a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto. Ubytovanie Modern and cosy apartment in city center sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Modern and cosy apartment in city center má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Modern and cosy apartment in city center momentálne evidujeme 104 recenzií.

Apartman Martin

9,6

Apartman Martin

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Martin. Apartmán Martin sa nachádza v Martine a ponúka príslušenstvo na grilovanie. Ubytovanie Apartman Martin sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartman Martin má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartman Martin momentálne evidujeme 28 recenzií.

Modern Flat in Centre of Martin

9,6

Modern Flat in Centre of Martin

Ubytovanie (Apartmán) Modern Flat in Centre of Martin. Ubytovanie Modern Flat in Center of Martin sa nachádza v Martine. Turčianske Teplice sú vzdialené 25 km. V apartmáne je k dispozícii kúpeľňa. Ubytovanie Modern Flat in Centre of Martin sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Martin-Podháj

9,5

Apartmán Martin-Podháj

Ubytovanie (Privát) Apartmán Martin-Podháj. Apartmán Martin-Podháj sa nachádza v Martine v Žilinskom kraji. Ponúka balkón, záhradu, výhľad namesto a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Martin-Podháj sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmán Martin-Podháj má celkové hodnotenie 9,5. Pre Privát Apartmán Martin-Podháj momentálne evidujeme 41 recenzií.

Villa Ľadoveň

9,5

Villa Ľadoveň

Ubytovanie (Vily) Villa Ľadoveň. Vila Ľadoveň sa nachádza v Martine v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Vo vile každý deň podávajú kontinentálne raňajky. Ubytovanie Villa Ľadoveň sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Villa Ľadoveň má celkové hodnotenie 9,5. Pre Vily Villa Ľadoveň momentálne evidujeme 121 recenzií.

Apartmán Stráne

9,5

Apartmán Stráne

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Stráne. Apartmán Stráne sa nachádza v Martine. Bojnice sú od ubytovania vzdialené 40 km. Na mieste je k dispozícii súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Stráne sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata pod Ferratou

9,5

Chata pod Ferratou

Ubytovanie (Horská chata) Chata pod Ferratou. Chata pod Ferratou s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza 6 km od centra Martina a 18 km od Žiliny. Ubytovanie Chata pod Ferratou sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata pod Ferratou má celkové hodnotenie 9,5. Pre Horská chata Chata pod Ferratou momentálne evidujeme 14 recenzií.

Rozľahlý apartmán v centre Martina

9,5

Rozľahlý apartmán v centre Martina

Ubytovanie (Apartmán) Rozľahlý apartmán v centre Martina. Ubytovanie Rozľahlý apartmán v centre Martina sa nachádza v Martine v Žilinskom kraji a ponúka záhradu. Bojnice sú od ubytovania vzdialené 41 km. Ubytovanie Rozľahlý apartmán v centre Martina sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

VILLA CENTRUM APARTMÁNY

9,4

VILLA CENTRUM APARTMÁNY

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) VILLA CENTRUM APARTMÁNY. Ubytovanie VILLA CENTRUM APARTMÁNY sa nachádza v Martine, 46 km od Rajeckých Teplíc. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie VILLA CENTRUM APARTMÁNY sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie VILLA CENTRUM APARTMÁNY má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmánnový hotel VILLA CENTRUM APARTMÁNY momentálne evidujeme 6 recenzií.

Byt v centre mesta Martin

9,4

Byt v centre mesta Martin

Ubytovanie (Privát) Byt v centre mesta Martin. Byt v centre mesta Martin sa nachádza v Martine, 10 km od lyžiarskeho strediska Jasenská Dolina pri obci Belá-Dulice. Ubytovanie Byt v centre mesta Martin sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Byt v centre mesta Martin má celkové hodnotenie 9,4. Pre Privát Byt v centre mesta Martin momentálne evidujeme 45 recenzií.

Martinské hole - Nová ponorka

9,4

Martinské hole - Nová ponorka

Ubytovanie (Apartmán) Martinské hole - Nová ponorka. Ubytovanie Martinské hole - Nová ponorka sa nachádza v Martine a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Martinské hole - Nová ponorka sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Martinské hole - Nová ponorka má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Martinské hole - Nová ponorka momentálne evidujeme 7 recenzií.

Moderné štúdio s balkónom v novostavbe

9,4

Moderné štúdio s balkónom v novostavbe

Ubytovanie (Apartmán) Moderné štúdio s balkónom v novostavbe. Ubytovacie zariadenie Moderné štúdio s balkónom v novostavbe sa nachádza v Martine a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Moderné štúdio s balkónom v novostavbe sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Oddych pri Martinskych holiach /Mountains vacation

9,3

Oddych pri Martinskych holiach /Mountains vacation

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Oddych pri Martinskych holiach /Mountains vacation. Located in Martin in the Žilinský kraj region, Oddych pri Martinskych holiach /Mountains vacation features a garden. Ubytovanie Oddych pri Martinskych holiach /Mountains vacation sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Beautiful and Cosy Apartment in City Center

9,3

Beautiful and Cosy Apartment in City Center

Ubytovanie (Bed and breakfast) Beautiful and Cosy Apartment in City Center. Bed & Breakfast Beautiful and Cosy Apartment in City Center ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady v Martine. Ubytovanie Beautiful and Cosy Apartment in City Center sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Beautiful and Cosy Apartment in City Center má celkové hodnotenie 9,3. Pre Bed and breakfast Beautiful and Cosy Apartment in City Center momentálne evidujeme 58 recenzií.

Wellness Penzión Ferrata

9,2

Wellness Penzión Ferrata

Ubytovanie (Penzión) Wellness Penzión Ferrata. Ubytovacie zariadenie sa nachádza 15 km od lyžiarskeho strediska Jasenská dolina pri obci Belá – Dulice. Ubytovanie Wellness Penzión Ferrata sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Wellness Penzión Ferrata má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Wellness Penzión Ferrata momentálne evidujeme 937 recenzií.

Penzión Ľadoveň

9,1

Penzión Ľadoveň

Ubytovanie (Penzión) Penzión Ľadoveň. Penzión Ľadoveň sa nachádza v Martine, 11 km od lyžiarskeho strediska Jasenská Dolina – Belá – Dulice. Ubytovanie Penzión Ľadoveň sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión Ľadoveň má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzión Ľadoveň momentálne evidujeme 153 recenzií.

Penzion MartInn

9,1

Penzion MartInn

Ubytovanie (Penzión) Penzion MartInn. Penzión MartInn sa nachádza v severnej časti pešej zóny Martina a 5 minút pešo od Lekárskej fakulty Univerzity Komenského. Ubytovanie Penzion MartInn sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion MartInn má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion MartInn momentálne evidujeme 415 recenzií.

Apartmán Konečná

9,1

Apartmán Konečná

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Konečná. Apartmán Konečná sa nachádza v Martine v Žilinskom kraji a ponúka balkón a výhľad do záhrady. Je vzdialený 32 km od Turčianskych Teplíc. Ubytovanie Apartmán Konečná sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Hotel Turiec

9,1

Hotel Turiec

Ubytovanie (Hotel) Hotel Turiec. Hotel Turiec s výhľadom na Veľkú Fatru sa nachádza v centre Martina. Ubytovanie Hotel Turiec sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Hotel Turiec má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hotel Hotel Turiec momentálne evidujeme 390 recenzií.

Penzión Pri Kaštieli Záturčie

9,1

Penzión Pri Kaštieli Záturčie

Ubytovanie (Penzión) Penzión Pri Kaštieli Záturčie. Penzión Pri Kaštieli sa nachádza na nádvorí Kaštieľa Záturčie v Martine a ponúka vám izby so satelitnou TV a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Penzión Pri Kaštieli Záturčie sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión Pri Kaštieli Záturčie má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzión Pri Kaštieli Záturčie momentálne evidujeme 198 recenzií.

Turciansky dvor - Apartmany Turiec

9

Turciansky dvor - Apartmany Turiec

Ubytovanie (Penzión) Turciansky dvor - Apartmany Turiec. Ubytovacie zariadenie Turčiansky dvor - Apartmány Turiec sa nachádza v pokojnom prostredí obce Košťany nad Turcom, medzi národnými parkmi Malá Fatra a... Ubytovanie Turciansky dvor - Apartmany Turiec sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Turciansky dvor - Apartmany Turiec má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Turciansky dvor - Apartmany Turiec momentálne evidujeme 522 recenzií.

In House Apartment City Center ANTI VIROTIC Prevenion

9

In House Apartment City Center ANTI VIROTIC Prevenion

Ubytovanie (Apartmán) In House Apartment City Center ANTI VIROTIC Prevenion. Ubytovacie zariadenie In House Apartment City Center ANTI VIROTIC Prevenion sa nachádza v Martine a ponúka reštauráciu, záhradu a gril. Ubytovanie In House Apartment City Center ANTI VIROTIC Prevenion sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Privát Martin

8,9

Privát Martin

Ubytovanie (Penzión) Privát Martin. Privát Martin s výhľadom na mesto sa nachádza v Martine, 13 km od lyžiarskeho strediska Jasenská dolina - Belá-Dulice. Ubytovanie Privát Martin sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privát Martin má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Privát Martin momentálne evidujeme 72 recenzií.

Great Apartment Blck&Wht near center & own parking

8,8

Great Apartment Blck&Wht near center & own parking

Ubytovanie (Apartmán) Great Apartment Blck&Wht near center & own parking. Ubytovacie zariadenie Great Apartment Blck&Wht near center & own parking sa nachádza v Martine. Ubytovanie je vzdialené 39 km od Bojníc. Ubytovanie Great Apartment Blck&Wht near center & own parking sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Hotel Bystricka

8,7

Hotel Bystricka

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bystricka. Hotel Bystrička sro sa nachádza v Bystričke, 2 km od mesta Martin a na polceste medzi Žilinou a Banskou Bystricou v pohorí Malá Fatra. Ubytovanie Hotel Bystricka sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Hotel Bystricka má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Bystricka momentálne evidujeme 333 recenzií.

Hotel Victoria

8,7

Hotel Victoria

Ubytovanie (Hotel) Hotel Victoria. Hotel Victoria sa nachádza v Martine, má vlastný pivovar, ponúka domáce špeciality, masáže, bazén a saunu. Ubytovanie Hotel Victoria sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Hotel Victoria má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Victoria momentálne evidujeme 457 recenzií.

Penzion Jordan

8,7

Penzion Jordan

Ubytovanie (Penzión) Penzion Jordan. Penzión Jordán sa nachádza vo Vrútkach, iba 2 km od Martina. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzion Jordan sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Jane's City-center Apartment

8,7

Jane's City-center Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Jane's City-center Apartment. Ubytovacie zariadenie Jane's City-center Apartment sa nachádza v Martine a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Jane's City-center Apartment sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzion San Martin

8

Penzion San Martin

Ubytovanie (Penzión) Penzion San Martin. Penzión San Martin sa nachádza v obci Priekopa a Martin je vzdialený necelých 6 km. Ubytovanie Penzion San Martin sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion San Martin má celkové hodnotenie 8. Pre Penzión Penzion San Martin momentálne evidujeme 137 recenzií.

Chata Angel Martinské hole

7,9

Chata Angel Martinské hole

Ubytovanie (Horská chata) Chata Angel Martinské hole. Chata Anjel Martinské hole sa nachádza priamo v lyžiarskom stredisku Martinské Hole. V chate je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Chata Angel Martinské hole sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Angel Martinské hole má celkové hodnotenie 7,9. Pre Horská chata Chata Angel Martinské hole momentálne evidujeme 13 recenzií.

Penzion Maja

7,5

Penzion Maja

Ubytovanie (Penzión) Penzion Maja. Penzión Maja sa nachádza 5 minút chôdze od centra mesta Martin a ponúka ubytovanie s bezplatným WiFi. Dostupné je bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzion Maja sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Maja má celkové hodnotenie 7,5. Pre Penzión Penzion Maja momentálne evidujeme 529 recenzií.

Comfortable room with free parking

7,2

Comfortable room with free parking

Ubytovanie (Privát) Comfortable room with free parking. Ubytovanie Comfortable room with free parking s priamym prístupom k vchodu na lyžiach sa nachádza v Martine, 46 km od Rajeckých Teplíc. Ubytovanie Comfortable room with free parking sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Comfortable room with free parking má celkové hodnotenie 7,2. Pre Privát Comfortable room with free parking momentálne evidujeme 30 recenzií.

Grey apartment Sturova

Grey apartment Sturova

Ubytovanie (Apartmán) Grey apartment Sturova. Grey apartment Sturova is situated in Martin. Guests may enjoy free WiFi. The apartment comes with a flat-screen TV. Ubytovanie Grey apartment Sturova sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Neografia

Chata Neografia

Ubytovanie (Privát) Chata Neografia. With garden views, Chata Neografia is set in Martin and has free WiFi. There is a fully equipped private bathroom with shower and free toiletries. Ubytovanie Chata Neografia sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Pod Lipami

Pod Lipami

Ubytovanie (Penzión) Pod Lipami. Penzión Pod Lipami sa nachádza v Martine a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, záhradou, terasou a spoločenskou miestnosťou. Ubytovanie Pod Lipami sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Penzión Pod Lipami nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata pod Hoľami

Chata pod Hoľami

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata pod Hoľami. Chata pod Hoľami sa nachádza v Martine, 15 km od lyžiarskeho strediska Jasenská Dolina-Belá-Dulice. K dispozícii je tiež terasa. Ubytovanie Chata pod Hoľami sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Chata v prírode Chata pod Hoľami nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Jedľoviny Martin

Chata Jedľoviny Martin

Ubytovanie (Horská chata) Chata Jedľoviny Martin. Situated in Martin in the Žilinský kraj region, Chata Jedľoviny Martin features a terrace. Ubytovanie Chata Jedľoviny Martin sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Horská chata Chata Jedľoviny Martin nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Matičiar

Chata Matičiar

Ubytovanie (Horská chata) Chata Matičiar. Chata Matičiar is set in Martin. The accommodation is 39 km from Bojnice. The accommodation is fitted with a kitchen. Ubytovanie Chata Matičiar sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Štúdio 308 Nová Ponorka Martinské Hole

Štúdio 308 Nová Ponorka Martinské Hole

Ubytovanie (Apartmán) Štúdio 308 Nová Ponorka Martinské Hole. Situated in Martin in the Žilinský kraj region, Štúdio 308 Nová Ponorka Martinské Hole has a balcony and mountain views. Ubytovanie Štúdio 308 Nová Ponorka Martinské Hole sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj).