Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Maslenica

V meste Maslenica (Chorvátsko) máme celkom 175 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Maslenica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Maslenica

3 masline

10

3 masline

Ubytovanie (Apartmán) 3 masline. Featuring sea views, 3 masline provides accommodation with a garden and a patio, around 2.9 km from Dzika Rovanijska Beach. Ubytovanie 3 masline sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Domagoj

10

Apartman Domagoj

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Domagoj. Ubytovanie Apartman Domagoj sa nachádza v letovisku Maslenica a ponúka záhradu a terasu. Toto klimatizované ubytovanie je vzdialené 43 km od mesta Nin. Ubytovanie Apartman Domagoj sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

AdAstra Apartments

10

AdAstra Apartments

Ubytovanie (Apartmány) AdAstra Apartments. Ubytovacie zariadenie AdAstra Apartments sa nachádza v obci Šarić a ponúka ubytovanie s balkónom. Ubytovanie AdAstra Apartments sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Baredine

10

Apartman Baredine

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Baredine. Apartmán Baredine ponúka ubytovanie v letovisku Maslenica. Ubytovanie Apartman Baredine sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Amareta

9,9

Apartment Amareta

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Amareta. Situated in Maslenica, within 1.5 km to the nearest beach, Apartment Amareta offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytovanie Apartment Amareta sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartments ''Suzie''

9,9

Apartments ''Suzie''

Ubytovanie (Apartmány) Apartments ''Suzie''. Ubytovanie Apartments ''Suzie'' sa nachádza v letovisku Jasenice. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi, priestor na posedenie a kuchyňa. Ubytovanie Apartments ''Suzie'' sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Mare

9,9

Apartmani Mare

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Mare. Situated in Maslenica, 43 km from Nin, Apartmani Mare features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Mare sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

House Zara

9,9

House Zara

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Zara. Dovolenkový dom Zara sa nachádza v letovisku Maslenica, 200 metrov od najbližšej pláže. Ubytovanie House Zara sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Maslenica

9,9

Maslenica

Ubytovanie (Apartmán) Maslenica. Tento apartmán sa nachádza v meste Maslenica a ponúka klimatizované ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Maslenica sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Agrijan

9,8

Apartments Agrijan

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Agrijan. Situated in Maslenica, 42 km from Nin, Apartments Agrijan features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Agrijan sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Marta

9,7

Apartment Marta

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marta. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v letovisku Maslenica a ponúka terasu s výhľadom na more. Ubytovanie Apartment Marta sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Haus Maja (SRD421)

9,7

Apartment Haus Maja (SRD421)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Haus Maja (SRD421). Providing free WiFi, Apartment Haus Maja (SRD421) is located on the beachfront in Maslenica. The air-conditioned accommodation is 42 km from Nin. Ubytovanie Apartment Haus Maja (SRD421) sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Lavanda

9,7

Apartman Lavanda

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Lavanda. Apartmán Lavanda sa nachádza na pláži v obci Maslenica a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Mesto Nin je vzdialené 42 km. Ubytovanie Apartman Lavanda sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Barkica Amareta

9,7

Barkica Amareta

Ubytovanie (Apartmán) Barkica Amareta. Set in Maslenica in the Zadar County region, Barkica Amareta features a terrace and sea views. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie Barkica Amareta sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Zen

9,7

Apartments Zen

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Zen. Apartmány Zen sa nachádzajú v Maslenici a ponúkajú záhradu, vonkajší bazén a ubytovanie s výhľadom na bazén. Ubytovanie Apartments Zen sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Holiday Home Haus Lucija (SRD438)

9,7

Holiday Home Haus Lucija (SRD438)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Haus Lucija (SRD438). Set in Maslenica in the Zadar County region, Holiday Home Haus Lucija (SRD438) has a balcony. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Holiday Home Haus Lucija (SRD438) sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

House Maruna

9,7

House Maruna

Ubytovanie (Apartmány) House Maruna. Ubytovacie zariadenie House Maruna ponúka ubytovanie v klimatizovaných ubytovacích jednotkách v obci Maslenica. Mesto Zadar je vzdialené 28 km. Ubytovanie House Maruna sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Laura

9,7

Apartmani Laura

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Laura. Located in Maslenica, 42 km from Nin, Apartmani Laura provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Laura sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Nina

9,7

Apartments Nina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nina. Apartmány Nina ponúkajú hosťom ubytovanie s vlastným stravovaním a záhradou v Maslenici, iba 600 metrov od mora. Ubytovanie Apartments Nina sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Mark

9,6

Apartment Mark

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mark. Set in Maslenica in the Zadar County region, Apartment Mark features a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Apartment Mark sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Anka

9,6

Apartments Anka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Anka. Located in Maslenica, 42 km from Nin, Apartments Anka provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Anka sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Orkula

9,6

Apartments Orkula

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Orkula. Apartmány Orkula sa nachádzajú 400 metrov od mostu Maslenica a ponúkajú klimatizované interiéry, zariadené v modernom štýle, s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Orkula sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Monte Cristo

9,6

Apartman Monte Cristo

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Monte Cristo. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v Maslenici a ponúka terasu a záhradu s grilom. Zadar je vzdialený 28 km. Ubytovanie Apartman Monte Cristo sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Most

9,6

Apartmani Most

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Most. Ubytovacie zariadenie Apartmani Most sa nachádza v obci Maslenica a ponúka záhradu, gril a terasu. Nachádza sa 42 km od mestečka Nin. Ubytovanie Apartmani Most sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Maruna House

9,6

Maruna House

Ubytovanie (Apartmány) Maruna House. Set in Maslenica in the Zadar County region, Maruna House offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Maruna House sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Sidro Maslenica

9,5

Apartman Sidro Maslenica

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Sidro Maslenica. Set in Maslenica, within 2.9 km of Dzika Rovanijska Beach, Apartman Sidro Maslenica offers accommodation with air conditioning. Ubytovanie Apartman Sidro Maslenica sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Ferreri

9,5

Apartments Ferreri

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Ferreri. Set in Maslenica in the Zadar County region, Apartments Ferreri has a patio and sea views. Ubytovanie Apartments Ferreri sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Gajtana

9,5

Apartman Gajtana

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Gajtana. Located in Maslenica, just 2.7 km from Dzika Rovanijska Beach, Apartman Gajtana provides beachfront accommodation with a shared lounge, a garden, barbecue... Ubytovanie Apartman Gajtana sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Haus Josipa

9,5

Haus Josipa

Ubytovanie (Bed and breakfast) Haus Josipa. Ubytovacie zariadenie Haus Josipa sa nachádza v obci Maslenica, 42 km od mesta Nin. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Haus Josipa sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Maia Lena

9,5

Apartments Maia Lena

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Maia Lena. Apartmány Maia Lena sa nachádzajú v obci Maslenica, 300 metrov od najbližšej pláže. Ubytovanie Apartments Maia Lena sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Eva

9,4

Apartment Eva

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Eva. Apartment Eva is set in Maslenica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Eva sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

DanisaCroatia

9,4

DanisaCroatia

Ubytovanie (Apartmán) DanisaCroatia. Set in Maslenica in the Zadar County region, DanisaCroatia has a terrace and garden views. Ubytovanie DanisaCroatia sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Mala Sirena

9,4

Apartmani Mala Sirena

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Mala Sirena. Ubytovacie zariadenie Apartmani Mala Sirena sa nachádza v meste Maslenica. Hostia majú k dispozícii balkón. Ubytovanie Apartmani Mala Sirena sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Biba

9,4

Apartman Biba

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Biba. Hotel Biba sa nachádza v meste Maslenica v okrese Zadar. Ponúka výhľad na more, terasu, gril, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartman Biba sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Holiday Home Hera

9,3

Holiday Home Hera

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Hera. Ubytovacie zariadenie Holiday Home Hera sa nachádza v obci Maslenica a ponúka terasu a bezplatnú požičovňu bicyklov. Ubytovanie Holiday Home Hera sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Domagoj

9,3

Apartment Domagoj

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Domagoj. Located in Maslenica in the Zadar County region, Apartment Domagoj features a patio and garden views. Ubytovanie Apartment Domagoj sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Marijana

9,3

Apartment Marijana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marijana. Set in Maslenica in the Zadar County region, Apartment Marijana features a terrace and sea views. Ubytovanie Apartment Marijana sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Holiday Home Leon

9,3

Holiday Home Leon

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Leon. Holiday Home Leon is located in Maslenica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Holiday Home Leon sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Frigan

9,3

Apartments Frigan

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Frigan. Apartmány Frigan sa nachádzajú 400 metrov od pláže v malej obci Jasenice. Ubytovanie Apartments Frigan sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Marija - Maslenica

9,3

Apartments Marija - Maslenica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marija - Maslenica. Apartmány Marija-Maslenica sa nachádzajú v obci Maslenica, 44 km od mesta Nin. Ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Marija - Maslenica sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Design-Beachresort

9,2

Design-Beachresort

Ubytovanie (Apartmány) Design-Beachresort. Boasting an outdoor pool and a fitness room, Design-Beachresort features accommodation situated in Maslenica, 42 km from Nin. Ubytovanie Design-Beachresort sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Danica

9,2

Apartment Danica

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Danica. Ubytovacie zariadenie Apartment Danica sa nachádza v meste Maslenica, 42 km od mesta Nin. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Danica sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Levant

9,2

Apartment Levant

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Levant. Set in Maslenica, 2.7 km from Dzika Rovanijska Beach, Apartment Levant offers accommodation with a shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a... Ubytovanie Apartment Levant sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Stara Horvatia

9,1

Apartments Stara Horvatia

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Stara Horvatia. Apartmány Stara Horvatia s grilom a so slnečnou terasou sa nachádzajú v obci Maslenica v Zadarskom kraji, 31 km od Zadaru. Ubytovanie Apartments Stara Horvatia sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Marija Dedić

9,1

Apartments Marija Dedić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marija Dedić. Set in Maslenica in the Zadar County region, Apartments Jure Božića 4 offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Marija Dedić sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Manda

9

Apartments Manda

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Manda. Ubytovacie zariadenie Apartments Manda sa nachádza v obci Maslenica 42 km od letoviska Nin. Ponúka ubytovanie s grilom a bezplatným Wi-Fi pripojením. Ubytovanie Apartments Manda sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Haus Ivka 400S

9

Haus Ivka 400S

Ubytovanie (Apartmán) Haus Ivka 400S. Situated in Maslenica, 2.9 km from Dzika Rovanijska Beach, Haus Ivka 400S features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Haus Ivka 400S sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Ubytovanie v meste Maslenica

Mesto Maslenica sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 175 hotelov a ubytovanie v meste Maslenica.