Hľadať

Ubytovanie

Apartments Nina Apartmány

Šime Đodana 3, 23243 Maslenica, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nina. Apartmány Nina ponúkajú hosťom ubytovanie s vlastným stravovaním a záhradou v Maslenici, iba 600 metrov od mora. Ubytovanie Apartments Nina sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Nina

Jeden z našich favoritov v destinácii MaslenicaApartmány Nina ponúkajú hosťom ubytovanie s vlastným stravovaním a záhradou v Maslenici, iba 600 metrov od mora. Jedlo si môžete pripraviť v kuchyni apartmánu, ktorá je vybavená mikrovlnnou rúrou, varnou doskou a rúrou. K vybaveniu apartmánov patrí taktiež bezplatné parkovisko a letisko Zadar sa nachádza 21 km od apartmánov. Každý má taktiež priestor na posedenie, TV s plochou obrazovkou a vlastnú kúpeľňu. Každý apartmán s 1 spálňou je zariadený v modernom štýle a má balkón s výhľadom na more a hory.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné parkovisko
  • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Apartments Nina

  • Vybavenie na grilovanie
  • Záhrada
  • Domáce zvieratá sú zakázané.
  • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
  • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
  • Klimatizácia
  • Kúrenie
  • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Maslenica

Apartman Domagoj

10

Apartman Domagoj

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Domagoj. Ubytovanie Apartman Domagoj sa nachádza v letovisku Maslenica a ponúka záhradu a terasu. Toto klimatizované ubytovanie je vzdialené 43 km od mesta Nin. Ubytovanie Apartman Domagoj sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

3 masline

10

3 masline

Ubytovanie (Apartmán) 3 masline. Featuring sea views, 3 masline provides accommodation with a garden and a patio, around 2.9 km from Dzika Rovanijska Beach. Ubytovanie 3 masline sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

AdAstra Apartments

10

AdAstra Apartments

Ubytovanie (Apartmány) AdAstra Apartments. Ubytovacie zariadenie AdAstra Apartments sa nachádza v obci Šarić a ponúka ubytovanie s balkónom. Ubytovanie AdAstra Apartments sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Baredine

10

Apartman Baredine

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Baredine. Apartmán Baredine ponúka ubytovanie v letovisku Maslenica. Ubytovanie Apartman Baredine sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Amareta

9,9

Apartment Amareta

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Amareta. Situated in Maslenica, within 1.5 km to the nearest beach, Apartment Amareta offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytovanie Apartment Amareta sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments ''Suzie''

9,9

Apartments ''Suzie''

Ubytovanie (Apartmány) Apartments ''Suzie''. Ubytovanie Apartments ''Suzie'' sa nachádza v letovisku Jasenice. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi, priestor na posedenie a kuchyňa. Ubytovanie Apartments ''Suzie'' sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Mare

9,9

Apartmani Mare

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Mare. Situated in Maslenica, 43 km from Nin, Apartmani Mare features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Mare sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Zara

9,9

House Zara

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Zara. Dovolenkový dom Zara sa nachádza v letovisku Maslenica, 200 metrov od najbližšej pláže. Ubytovanie House Zara sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Maslenica

9,9

Maslenica

Ubytovanie (Apartmán) Maslenica. Tento apartmán sa nachádza v meste Maslenica a ponúka klimatizované ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Maslenica sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Maja 430S

9,9

Haus Maja 430S

Ubytovanie (Apartmán) Haus Maja 430S. Situated in Maslenica, within 2.7 km of Dzika Rovanijska Beach, Haus Maja 430S offers accommodation with free WiFi and air conditioning. Ubytovanie Haus Maja 430S sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Agrijan

9,8

Apartments Agrijan

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Agrijan. Situated in Maslenica, 42 km from Nin, Apartments Agrijan features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Agrijan sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marta

9,7

Apartment Marta

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marta. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v letovisku Maslenica a ponúka terasu s výhľadom na more. Ubytovanie Apartment Marta sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Barba

9,7

Apartments Barba

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Barba. Apartmány Barba sa nachádzajú v Maslenici a ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním. Tento klimatizovaný apartmán má balkón a je vybavený TV. Ubytovanie Apartments Barba sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Haus Maja (SRD421)

9,7

Apartment Haus Maja (SRD421)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Haus Maja (SRD421). Providing free WiFi, Apartment Haus Maja (SRD421) is located on the beachfront in Maslenica. The air-conditioned accommodation is 42 km from Nin. Ubytovanie Apartment Haus Maja (SRD421) sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Lavanda

9,7

Apartman Lavanda

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Lavanda. Apartmán Lavanda sa nachádza na pláži v obci Maslenica a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Mesto Nin je vzdialené 42 km. Ubytovanie Apartman Lavanda sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Haus Lucija (SRD438)

9,7

Holiday Home Haus Lucija (SRD438)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Haus Lucija (SRD438). Set in Maslenica in the Zadar County region, Holiday Home Haus Lucija (SRD438) has a balcony. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Holiday Home Haus Lucija (SRD438) sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Zen

9,7

Apartments Zen

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Zen. Apartmány Zen sa nachádzajú v Maslenici a ponúkajú záhradu, vonkajší bazén a ubytovanie s výhľadom na bazén. Ubytovanie Apartments Zen sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Barkica Amareta

9,7

Barkica Amareta

Ubytovanie (Apartmán) Barkica Amareta. Set in Maslenica in the Zadar County region, Barkica Amareta features a terrace and sea views. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie Barkica Amareta sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Maruna

9,7

House Maruna

Ubytovanie (Apartmány) House Maruna. Ubytovacie zariadenie House Maruna ponúka ubytovanie v klimatizovaných ubytovacích jednotkách v obci Maslenica. Mesto Zadar je vzdialené 28 km. Ubytovanie House Maruna sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Laura

9,7

Apartmani Laura

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Laura. Located in Maslenica, 42 km from Nin, Apartmani Laura provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Laura sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Anka

9,6

Apartments Anka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Anka. Located in Maslenica, 42 km from Nin, Apartments Anka provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Anka sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mark

9,6

Apartment Mark

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mark. Set in Maslenica in the Zadar County region, Apartment Mark features a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Apartment Mark sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Orkula

9,6

Apartments Orkula

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Orkula. Apartmány Orkula sa nachádzajú 400 metrov od mostu Maslenica a ponúkajú klimatizované interiéry, zariadené v modernom štýle, s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Orkula sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Monte Cristo

9,6

Apartman Monte Cristo

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Monte Cristo. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v Maslenici a ponúka terasu a záhradu s grilom. Zadar je vzdialený 28 km. Ubytovanie Apartman Monte Cristo sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Maruna House

9,6

Maruna House

Ubytovanie (Apartmány) Maruna House. Set in Maslenica in the Zadar County region, Maruna House offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Maruna House sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Most

9,6

Apartmani Most

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Most. Ubytovacie zariadenie Apartmani Most sa nachádza v obci Maslenica a ponúka záhradu, gril a terasu. Nachádza sa 42 km od mestečka Nin. Ubytovanie Apartmani Most sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Sidro Maslenica

9,5

Apartman Sidro Maslenica

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Sidro Maslenica. Set in Maslenica, within 2.9 km of Dzika Rovanijska Beach, Apartman Sidro Maslenica offers accommodation with air conditioning. Ubytovanie Apartman Sidro Maslenica sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mihalić

9,5

Apartment Mihalić

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Mihalić. Apartmán Mihalić sa nachádza v dedinke Maslenica s prístavom a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom... Ubytovanie Apartment Mihalić sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Gajtana

9,5

Apartman Gajtana

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Gajtana. Located in Maslenica, just 2.7 km from Dzika Rovanijska Beach, Apartman Gajtana provides beachfront accommodation with a shared lounge, a garden, barbecue... Ubytovanie Apartman Gajtana sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ferreri

9,5

Apartments Ferreri

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Ferreri. Set in Maslenica in the Zadar County region, Apartments Ferreri has a patio and sea views. Ubytovanie Apartments Ferreri sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Josipa

9,5

Haus Josipa

Ubytovanie (Bed and breakfast) Haus Josipa. Ubytovacie zariadenie Haus Josipa sa nachádza v obci Maslenica, 42 km od mesta Nin. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Haus Josipa sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Maia Lena

9,5

Apartments Maia Lena

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Maia Lena. Apartmány Maia Lena sa nachádzajú v obci Maslenica, 300 metrov od najbližšej pláže. Ubytovanie Apartments Maia Lena sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Eva

9,4

Apartment Eva

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Eva. Apartment Eva is set in Maslenica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Eva sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Biba

9,4

Apartman Biba

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Biba. Hotel Biba sa nachádza v meste Maslenica v okrese Zadar. Ponúka výhľad na more, terasu, gril, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartman Biba sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Mala Sirena

9,4

Apartmani Mala Sirena

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Mala Sirena. Ubytovacie zariadenie Apartmani Mala Sirena sa nachádza v meste Maslenica. Hostia majú k dispozícii balkón. Ubytovanie Apartmani Mala Sirena sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

DanisaCroatia

9,4

DanisaCroatia

Ubytovanie (Apartmán) DanisaCroatia. Set in Maslenica in the Zadar County region, DanisaCroatia has a terrace and garden views. Ubytovanie DanisaCroatia sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Hera

9,3

Holiday Home Hera

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Hera. Ubytovacie zariadenie Holiday Home Hera sa nachádza v obci Maslenica a ponúka terasu a bezplatnú požičovňu bicyklov. Ubytovanie Holiday Home Hera sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Domagoj

9,3

Apartment Domagoj

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Domagoj. Located in Maslenica in the Zadar County region, Apartment Domagoj features a patio and garden views. Ubytovanie Apartment Domagoj sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Olive House Apartments

9,3

Olive House Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Olive House Apartments. Located in Maslenica in the Zadar County region, Olive House Apartments provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Olive House Apartments sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Marijana

9,3

Apartment Marijana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marijana. Set in Maslenica in the Zadar County region, Apartment Marijana features a terrace and sea views. Ubytovanie Apartment Marijana sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marija - Maslenica

9,3

Apartments Marija - Maslenica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marija - Maslenica. Apartmány Marija-Maslenica sa nachádzajú v obci Maslenica, 44 km od mesta Nin. Ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Marija - Maslenica sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Leon

9,3

Holiday Home Leon

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Leon. Holiday Home Leon is located in Maslenica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Holiday Home Leon sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Frigan

9,3

Apartments Frigan

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Frigan. Apartmány Frigan sa nachádzajú 400 metrov od pláže v malej obci Jasenice. Ubytovanie Apartments Frigan sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Design-Beachresort

9,2

Design-Beachresort

Ubytovanie (Apartmány) Design-Beachresort. Boasting an outdoor pool and a fitness room, Design-Beachresort features accommodation situated in Maslenica, 42 km from Nin. Ubytovanie Design-Beachresort sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 139 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Danica

9,2

Apartment Danica

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Danica. Ubytovacie zariadenie Apartment Danica sa nachádza v meste Maslenica, 42 km od mesta Nin. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Danica sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Levant

9,2

Apartment Levant

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Levant. Set in Maslenica, 2.7 km from Dzika Rovanijska Beach, Apartment Levant offers accommodation with a shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a... Ubytovanie Apartment Levant sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Stara Horvatia

9,1

Apartments Stara Horvatia

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Stara Horvatia. Apartmány Stara Horvatia s grilom a so slnečnou terasou sa nachádzajú v obci Maslenica v Zadarskom kraji, 31 km od Zadaru. Ubytovanie Apartments Stara Horvatia sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marija Dedić

9,1

Apartments Marija Dedić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marija Dedić. Set in Maslenica in the Zadar County region, Apartments Jure Božića 4 offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Marija Dedić sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Manda

9

Apartments Manda

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Manda. Ubytovacie zariadenie Apartments Manda sa nachádza v obci Maslenica 42 km od letoviska Nin. Ponúka ubytovanie s grilom a bezplatným Wi-Fi pripojením. Ubytovanie Apartments Manda sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Ivka 400S

9

Haus Ivka 400S

Ubytovanie (Apartmán) Haus Ivka 400S. Situated in Maslenica, 2.9 km from Dzika Rovanijska Beach, Haus Ivka 400S features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Haus Ivka 400S sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

TIRAMOL

9

TIRAMOL

Ubytovanie (Apartmán) TIRAMOL. TIRAMOL is located in Maslenica and offers free bikes, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie TIRAMOL sa nachádza v meste Maslenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)