Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Milohnići

V meste Milohnići (Chorvátsko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Milohnići

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Milohnići

Holiday apartment IVICA

9,6

Holiday apartment IVICA

Ubytovanie (Apartmán) Holiday apartment IVICA. Set in Milohnići, Holiday apartment IVICA offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Holiday apartment IVICA sa nachádza v meste Milohnići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Zadnik_Krk

9,4

Studio Zadnik_Krk

Ubytovanie (Apartmán) Studio Zadnik_Krk. Štúdio Zadnik_Krk ponúka ubytovanie v Milohnići, 31 km od mesta Opatija a 27 km od Rijeky. Súčasťou je aj terasa. Ubytovanie Studio Zadnik_Krk sa nachádza v meste Milohnići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mare Krk

8,9

Apartment Mare Krk

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mare Krk. Apartmán Mare Krk s grilom sa nachádza v Milohnići, 31 km od mesta Opatija. K dispozícii je bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartment Mare Krk sa nachádza v meste Milohnići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Milohnici I

Holiday Home Milohnici I

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Milohnici I. Holiday Home Milohnici I is located in Milohnići and offers barbecue facilities. Ubytovanie Holiday Home Milohnici I sa nachádza v meste Milohnići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 217 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house PAVOVCI

Holiday house PAVOVCI

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house PAVOVCI. Located in Milohnići in the Krk Island region, Holiday house PAVOVCI has a garden. Free WiFi is available. Ubytovanie Holiday house PAVOVCI sa nachádza v meste Milohnići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Milohnici Yvonne

Villa Milohnici Yvonne

Ubytovanie (Vila) Villa Milohnici Yvonne. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, garden view and a patio, Villa Milohnici Yvonne is situated in Milohnići. Ubytovanie Villa Milohnici Yvonne sa nachádza v meste Milohnići (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Charming Villa in Milohnici with Balcony

Charming Villa in Milohnici with Balcony

Ubytovanie (Vila) Charming Villa in Milohnici with Balcony. Set in Milohnići in the Krk Island region, Charming Villa in Milohnici with Balcony has a terrace. Ubytovanie Charming Villa in Milohnici with Balcony sa nachádza v meste Milohnići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house DREAM

Holiday house DREAM

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house DREAM. Holiday house DREAM is situated in Milohnići and offers a terrace. Guests can enjoy the free WiFi. Ubytovanie Holiday house DREAM sa nachádza v meste Milohnići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Caprice

Villa Caprice

Ubytovanie (Vila) Villa Caprice. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Villa Caprice features accommodation in Milohnići with free WiFi and pool views. Ubytovanie Villa Caprice sa nachádza v meste Milohnići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 400 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Milohnići

Mesto Milohnići sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Milohnići.