Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Muránska Huta

V meste Muránska Huta (Slovensko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Muránska Huta

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Muránska Huta

Apartmány Planina Predná Hora

9,7

Apartmány Planina Predná Hora

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Planina Predná Hora. Apartmány Planina Predná Hora ponúkajú ubytovanie s terasou a výhľadom na hory v rekreačnej oblasti Predná Hora. Ubytovanie Apartmány Planina Predná Hora sa nachádza v meste Muránska Huta (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Planina Predná Hora má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmány Planina Predná Hora momentálne evidujeme 200 recenzií.

Chalupa Ľubeva

8,6

Chalupa Ľubeva

Ubytovanie (Vidiecky dom) Chalupa Ľubeva. Chalupa Ľubeva sa nachádza v obci Muránska Huta a ponúka ubytovanie s prístupom do záhrady. Ubytovanie Chalupa Ľubeva sa nachádza v meste Muránska Huta (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalupa Ľubeva má celkové hodnotenie 8,6. Pre Vidiecky dom Chalupa Ľubeva momentálne evidujeme 8 recenzií.

Wellness penzión Predná Hora

Wellness penzión Predná Hora

Ubytovanie (Penzión) Wellness penzión Predná Hora. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Všetky ubytovacie jednotky vo Wellness penzióne Predná Hora sú vybavené TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Wellness penzión Predná Hora sa nachádza v meste Muránska Huta (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Guest house Jana

Guest house Jana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Guest house Jana. Located in Muráň in the Banskobystrický kraj region, Guest house Jana features a terrace. This holiday home also has free WiFi. Ubytovanie Guest house Jana sa nachádza v meste Muránska Huta (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 146 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rodinný dom

Rodinný dom

Ubytovanie (Vidiecky dom) Rodinný dom. Offering a garden, Rodinný dom offers accommodation in Muránska Huta. Tatranská Lomnica is 45 km from the country house. Ubytovanie Rodinný dom sa nachádza v meste Muránska Huta (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Muránska Huta

Mesto Muránska Huta sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Muránska Huta.