Hľadať

Ubytovanie

Chata na kraji lesa Horská chata

Predná Hora, 049 01 Muránska Huta, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Horská chata) Chata na kraji lesa. Located in Muránska Huta in the Banskobystrický kraj region, Chata na kraji lesa features a terrace. Ubytovanie Chata na kraji lesa sa nachádza v meste Muránska Huta (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Popis ubytovania Chata na kraji lesa

The nearest airport is Poprad-Tatry Airport, 36 km from Chata na kraji lesa. Located in Muránska Huta in the Banskobystrický kraj region, Chata na kraji lesa features a terrace. The chalet is equipped with 2 bedrooms, a flat-screen TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a microwave, a fridge, and a washing machine. The property is 45 km from Jósvafő, and complimentary private parking is provided. Aggtelek is 44 km from the chalet, while Štrbské Pleso is 40 km away.

Iná ubytovanie v meste Muránska Huta

Apartmány Planina Predná Hora

9,7

Apartmány Planina Predná Hora

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Planina Predná Hora. Apartmány Planina Predná Hora ponúkajú ubytovanie s terasou a výhľadom na hory v rekreačnej oblasti Predná Hora. Ubytovanie Apartmány Planina Predná Hora sa nachádza v meste Muránska Huta (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmány Planina Predná Hora má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmány Planina Predná Hora momentálne evidujeme 200 recenzií.

Ubytovanie Sosna Muráň

9,4

Ubytovanie Sosna Muráň

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie Sosna Muráň. Ubytovanie Sosna Muráň so záhradou sa nachádza v obci Muráň v Banskobystrickom kraji. Ubytovanie je vzdialené 47 km od obce Jósvafő. Ubytovanie Ubytovanie Sosna Muráň sa nachádza v meste Muránska Huta (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Penzión u Sysľa

9,4

Penzión u Sysľa

Ubytovanie (Penzión) Penzión u Sysľa. Penzión u Sysľa sa nachádza v obci Muráň a ponúka bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch a izby s klimatizáciou. Ubytovanie Penzión u Sysľa sa nachádza v meste Muránska Huta (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chalupa Ľubeva

8,6

Chalupa Ľubeva

Ubytovanie (Vidiecky dom) Chalupa Ľubeva. Chalupa Ľubeva sa nachádza v obci Muránska Huta a ponúka ubytovanie s prístupom do záhrady. Ubytovanie Chalupa Ľubeva sa nachádza v meste Muránska Huta (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Chalupa Ľubeva má celkové hodnotenie 8,6. Pre Vidiecky dom Chalupa Ľubeva momentálne evidujeme 8 recenzií.

Guest house Jana

Guest house Jana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Guest house Jana. Located in Muráň in the Banskobystrický kraj region, Guest house Jana features a terrace. This holiday home also has free WiFi. Ubytovanie Guest house Jana sa nachádza v meste Muránska Huta (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Rodinný dom

Rodinný dom

Ubytovanie (Vidiecky dom) Rodinný dom. Offering a garden, Rodinný dom offers accommodation in Muránska Huta. Tatranská Lomnica is 45 km from the country house. Ubytovanie Rodinný dom sa nachádza v meste Muránska Huta (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Muránska Lehota

Chata Muránska Lehota

Ubytovanie (Horské chaty) Chata Muránska Lehota. Situated in Muráň in the Banskobystrický kraj region, Chata Muránska Lehota features a garden. Ubytovanie Chata Muránska Lehota sa nachádza v meste Muránska Huta (Slovensko - Banskobystrický kraj).