Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nerežišća

V meste Nerežišća (Chorvátsko) máme celkom 22 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Nerežišća

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Nerežišća

VILLA VITA

9,9

VILLA VITA

Ubytovanie (Vila) VILLA VITA. Boasting pool views, VILLA VITA offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a patio, around 5 km from Senjković Winery. Ubytovanie VILLA VITA sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury house David

9,8

Luxury house David

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Luxury house David. Apartmán David s grilom sa nachádza v meste Nerežišća, 3,6 km od Vinárstva Senjković. Na mieste môžete parkovať na neplatenom súkromnom parkovisku. Ubytovanie Luxury house David sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 270 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Olimp

9,8

Vila Olimp

Ubytovanie (Vila) Vila Olimp. Situated in Nerežišća, Vila Olimp features accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Vila Olimp sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 280 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Island Pearl

9,7

Villa Island Pearl

Ubytovanie (Vila) Villa Island Pearl. Villa Island Pearl s výhľadom na bazén ponúka ubytovanie so sezónnym vonkajším bazénom a patiom, asi 5 km od vinárstva Senjković. Ubytovanie Villa Island Pearl sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 274 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Magdalena

9,3

Apartment Magdalena

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Magdalena. Apartment Magdalena is set in Nerežišća. It offers air-conditioned accommodation with private parking available on site and free WiFi. Ubytovanie Apartment Magdalena sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 131 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Katija

9,2

Apartment Katija

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Katija. Apartment Katija is located in Nerežišća. The air-conditioned accommodation is 5 km from Senjković Winery, and guests benefit from complimentary WiFi and... Ubytovanie Apartment Katija sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vela Farska 2897b

9

Apartment Vela Farska 2897b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vela Farska 2897b. Apartment Vela Farska 2897b offers 'Robinson Crusoe style' accommodation 5,8 km from Murvica on Brac Island. Ubytovanie Apartment Vela Farska 2897b sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday House Pine Tree

Holiday House Pine Tree

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Pine Tree. Holiday House Pine Tree is located in Nerežišća and offers a seasonal outdoor swimming pool. Ubytovanie Holiday House Pine Tree sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Robinson Villa Afrodita

Robinson Villa Afrodita

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Robinson Villa Afrodita. Featuring garden views, Robinson Villa Afrodita offers accommodation with a terrace and a kettle, around 200 metres from Lukrecija Beach. Ubytovanie Robinson Villa Afrodita sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 255 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Sv.Josipa

Holiday home Sv.Josipa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Sv.Josipa. Located in Nerežišća, Holiday home Sv.Josipa offers accommodation with a private pool and private parking. It provides free WiFi and barbecue facilities. Ubytovanie Holiday home Sv.Josipa sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 236 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house with a swimming pool Donji Humac, Brac - 16435

Holiday house with a swimming pool Donji Humac, Brac - 16435

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house with a swimming pool Donji Humac, Brac - 16435. Set in Nerežišća, Holiday house with a swimming pool Donji Humac, Brac - 16435 offers accommodation with a private pool. Ubytovanie Holiday house with a swimming pool Donji Humac, Brac - 16435 sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 186 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

VILLA SAN - DRACEVICA (BRAC)

VILLA SAN - DRACEVICA (BRAC)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) VILLA SAN - DRACEVICA (BRAC). VILLA SAN - DRACEVICA (BRAC) is a property located in Nerežišća near Senjković Winery. Ubytovanie VILLA SAN - DRACEVICA (BRAC) sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 280 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Edo (BRC601)

Holiday Home Edo (BRC601)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Edo (BRC601). Situated in Nerežišća, Holiday Home Edo (BRC601) features accommodation with a private pool. Ubytovanie Holiday Home Edo (BRC601) sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

A small stone house by the sea, in a wineyard

A small stone house by the sea, in a wineyard

Ubytovanie (Dovolenkový dom) A small stone house by the sea, in a wineyard. A small stone house by the sea, in a wineyard offers accommodation in Nerežišća, 8 km from Senjković Winery. This property offers access to a terrace. Ubytovanie A small stone house by the sea, in a wineyard sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Makina

Makina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Makina. Located in Nerežišća in the Brac Island region, Makina has a patio and garden views. Ubytovanie Makina sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Robinson Jimi

Robinson Jimi

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Robinson Jimi. Ubytovacie zariadenie Robinson Jimi sa nachádza v meste Nerežišća, v blízkosti pláže Smrčeva a 250 metrov od pláže Lukrecija. Ubytovanie Robinson Jimi sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family friendly apartments with a swimming pool Donji Humac, Brac - 18127

Family friendly apartments with a swimming pool Donji Humac, Brac - 18127

Ubytovanie (Apartmán) Family friendly apartments with a swimming pool Donji Humac, Brac - 18127. Set in Nerežišća, Family friendly apartments with a swimming pool Donji Humac, Brac - 18127 offers accommodation with a private pool. Ubytovanie Family friendly apartments with a swimming pool Donji Humac, Brac - 18127 sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house Pergola

Holiday house Pergola

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house Pergola. Featuring pool views, Holiday house Pergola provides accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a patio, around 3.3 km from Senjković Winery. Ubytovanie Holiday house Pergola sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 237 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stunning home in Nerezisca w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Stunning home in Nerezisca w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stunning home in Nerezisca w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms. Located in Nerežišća, Stunning home in Nerezisca w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms provides a private pool. Ubytovanie Stunning home in Nerezisca w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 299 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Holiday Home in Nerezisca

One-Bedroom Holiday Home in Nerezisca

Ubytovanie (Dovolenkový dom) One-Bedroom Holiday Home in Nerezisca. One-Bedroom Holiday Home in Nerezisca is located in Nerežišća and offers barbecue facilities. Ubytovanie One-Bedroom Holiday Home in Nerezisca sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 280 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

NEW! Villa SAN with heated pool, traditional surroundings, 3-bedrooms

NEW! Villa SAN with heated pool, traditional surroundings, 3-bedrooms

Ubytovanie (Vila) NEW! Villa SAN with heated pool, traditional surroundings, 3-bedrooms. Situated in Nerežišća, 200 metres from Senjković Winery, NEW! Ubytovanie NEW! Villa SAN with heated pool, traditional surroundings, 3-bedrooms sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 134 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Donji Humac, Brac - 18119

Apartments with a parking space Donji Humac, Brac - 18119

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Donji Humac, Brac - 18119. Set in Nerežišća in the Brac Island region, Apartments with a parking space Donji Humac, Brac - 18119 features a terrace. Ubytovanie Apartments with a parking space Donji Humac, Brac - 18119 sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Isolated apartments with a parking space Cove Vela Farska, Brac - 2897

Isolated apartments with a parking space Cove Vela Farska, Brac - 2897

Ubytovanie (Apartmány) Isolated apartments with a parking space Cove Vela Farska, Brac - 2897. Apartmán Vela Farska 2897a sa nachádza v blízkosti obce Murvica na ostrove Brač a ponúka ubytovanie v štýle "Robinson Crusoe". Ubytovanie Isolated apartments with a parking space Cove Vela Farska, Brac - 2897 sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Andre

Villa Andre

Ubytovanie (Vila) Villa Andre. Situated in Nerežišća, 5 km from Senjković Winery, Villa Andre features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Villa Andre sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 139 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Barbara

House Barbara

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Barbara. Holiday house Barbara is located in Nerežišća and offers a terrace. Guests staying at this holiday home have access to free WiFi. Senjković Winery is 3. Ubytovanie House Barbara sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća Jakov

Kuća Jakov

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća Jakov. Boasting garden views, Kuća Jakov offers accommodation with a terrace and a patio, around 100 metres from Vela Farska Beach. Ubytovanie Kuća Jakov sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 162 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Nerežišća

Mesto Nerežišća sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 22 hotelov a ubytovanie v meste Nerežišća.