Hľadať

Ubytovanie

Isolated apartments with a parking space Cove Vela Farska, Brac - 2897 Apartmány

21423 Murvica, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Isolated apartments with a parking space Cove Vela Farska, Brac - 2897. Apartmán Vela Farska 2897a sa nachádza v blízkosti obce Murvica na ostrove Brač a ponúka ubytovanie v štýle "Robinson Crusoe". Ubytovanie Isolated apartments with a parking space Cove Vela Farska, Brac - 2897 sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Popis ubytovania Isolated apartments with a parking space Cove Vela Farska, Brac - 2897

Mesto Trogir je od apartmánu Vela Farska 2897a vzdialené 36 km, zatiaľ čo do mestečka Brela je to 34 km. Apartmán Vela Farska 2897a sa nachádza v blízkosti obce Murvica na ostrove Brač a ponúka ubytovanie v štýle "Robinson Crusoe". K apartmánu sa dostanete len autom po 10 km dlhej poľnej ceste, ktorá vedie 200 metrov od domu. Letisko Split sa nachádza vo vzdialenosti 35 km. Nájdete tu aj súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Môžete si tu vychutnať pokoj, nedotknutú prírodu, krištáľovočisté more a krásu divočiny. Ubytovacie zariadenie je izolované, situované v odľahlej zátoke a má obmedzené vybavenie. Apartmán nemá prívod teplej vody a je vybavený chladničkou na plyn a plynovým sporákom. Cena ubytovania zahŕňa posteľnú bielizeň a uteráky. Dom nie je pripojený k elektrike, ani vode, ale má zdroj solárnej energie, nádrže na dažďovú vodu a vonkajšie sprchy na slnečný ohrev. Kuchyňa je vybavená rúrou a chladničkou.

Vybavenie ubytovania Isolated apartments with a parking space Cove Vela Farska, Brac - 2897

  • Domáce zvieratá sú zakázané.
  • Pláž
  • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.
  • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia je potrebná).

Iná ubytovanie v meste Nerežišća

VILLA VITA

9,9

VILLA VITA

Ubytovanie (Vila) VILLA VITA. Boasting pool views, VILLA VITA offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a patio, around 5 km from Senjković Winery. Ubytovanie VILLA VITA sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Luxury house David

9,8

Luxury house David

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Luxury house David. Apartmán David s grilom sa nachádza v meste Nerežišća, 3,6 km od Vinárstva Senjković. Na mieste môžete parkovať na neplatenom súkromnom parkovisku. Ubytovanie Luxury house David sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Vila Olimp

9,8

Vila Olimp

Ubytovanie (Vila) Vila Olimp. Situated in Nerežišća, Vila Olimp features accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Vila Olimp sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Villa Island Pearl

9,7

Villa Island Pearl

Ubytovanie (Vila) Villa Island Pearl. Villa Island Pearl s výhľadom na bazén ponúka ubytovanie so sezónnym vonkajším bazénom a patiom, asi 5 km od vinárstva Senjković. Ubytovanie Villa Island Pearl sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartment Magdalena

9,3

Apartment Magdalena

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Magdalena. Apartment Magdalena is set in Nerežišća. It offers air-conditioned accommodation with private parking available on site and free WiFi. Ubytovanie Apartment Magdalena sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartment Katija

9,2

Apartment Katija

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Katija. Apartment Katija is located in Nerežišća. The air-conditioned accommodation is 5 km from Senjković Winery, and guests benefit from complimentary WiFi and... Ubytovanie Apartment Katija sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartment Vela Farska 2897b

9

Apartment Vela Farska 2897b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vela Farska 2897b. Apartment Vela Farska 2897b offers 'Robinson Crusoe style' accommodation 5,8 km from Murvica on Brac Island. Ubytovanie Apartment Vela Farska 2897b sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Robinson Villa Afrodita

Robinson Villa Afrodita

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Robinson Villa Afrodita. Featuring garden views, Robinson Villa Afrodita offers accommodation with a terrace and a kettle, around 200 metres from Lukrecija Beach. Ubytovanie Robinson Villa Afrodita sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Holiday home Sv.Josipa

Holiday home Sv.Josipa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Sv.Josipa. Located in Nerežišća, Holiday home Sv.Josipa offers accommodation with a private pool and private parking. It provides free WiFi and barbecue facilities. Ubytovanie Holiday home Sv.Josipa sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Holiday House Pine Tree

Holiday House Pine Tree

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Pine Tree. Holiday House Pine Tree is located in Nerežišća and offers a seasonal outdoor swimming pool. Ubytovanie Holiday House Pine Tree sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač).

VILLA SAN - DRACEVICA (BRAC)

VILLA SAN - DRACEVICA (BRAC)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) VILLA SAN - DRACEVICA (BRAC). VILLA SAN - DRACEVICA (BRAC) is a property located in Nerežišća near Senjković Winery. Ubytovanie VILLA SAN - DRACEVICA (BRAC) sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Holiday Home Edo (BRC601)

Holiday Home Edo (BRC601)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Edo (BRC601). Situated in Nerežišća, Holiday Home Edo (BRC601) features accommodation with a private pool. Ubytovanie Holiday Home Edo (BRC601) sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Holiday house with a swimming pool Donji Humac, Brac - 16435

Holiday house with a swimming pool Donji Humac, Brac - 16435

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house with a swimming pool Donji Humac, Brac - 16435. Set in Nerežišća, Holiday house with a swimming pool Donji Humac, Brac - 16435 offers accommodation with a private pool. Ubytovanie Holiday house with a swimming pool Donji Humac, Brac - 16435 sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač).

A small stone house by the sea, in a wineyard

A small stone house by the sea, in a wineyard

Ubytovanie (Dovolenkový dom) A small stone house by the sea, in a wineyard. A small stone house by the sea, in a wineyard offers accommodation in Nerežišća, 8 km from Senjković Winery. This property offers access to a terrace. Ubytovanie A small stone house by the sea, in a wineyard sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Family friendly apartments with a swimming pool Donji Humac, Brac - 18127

Family friendly apartments with a swimming pool Donji Humac, Brac - 18127

Ubytovanie (Apartmán) Family friendly apartments with a swimming pool Donji Humac, Brac - 18127. Set in Nerežišća, Family friendly apartments with a swimming pool Donji Humac, Brac - 18127 offers accommodation with a private pool. Ubytovanie Family friendly apartments with a swimming pool Donji Humac, Brac - 18127 sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Robinson Jimi

Robinson Jimi

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Robinson Jimi. Ubytovacie zariadenie Robinson Jimi sa nachádza v meste Nerežišća, v blízkosti pláže Smrčeva a 250 metrov od pláže Lukrecija. Ubytovanie Robinson Jimi sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Holiday house Pergola

Holiday house Pergola

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house Pergola. Featuring pool views, Holiday house Pergola provides accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a patio, around 3.3 km from Senjković Winery. Ubytovanie Holiday house Pergola sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Makina

Makina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Makina. Located in Nerežišća in the Brac Island region, Makina has a patio and garden views. Ubytovanie Makina sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač).

NEW! Villa SAN with heated pool, traditional surroundings, 3-bedrooms

NEW! Villa SAN with heated pool, traditional surroundings, 3-bedrooms

Ubytovanie (Vila) NEW! Villa SAN with heated pool, traditional surroundings, 3-bedrooms. Situated in Nerežišća, 200 metres from Senjković Winery, NEW! Ubytovanie NEW! Villa SAN with heated pool, traditional surroundings, 3-bedrooms sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač).

One-Bedroom Holiday Home in Nerezisca

One-Bedroom Holiday Home in Nerezisca

Ubytovanie (Dovolenkový dom) One-Bedroom Holiday Home in Nerezisca. One-Bedroom Holiday Home in Nerezisca is located in Nerežišća and offers barbecue facilities. Ubytovanie One-Bedroom Holiday Home in Nerezisca sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Stunning home in Nerezisca w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Stunning home in Nerezisca w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stunning home in Nerezisca w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms. Located in Nerežišća, Stunning home in Nerezisca w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms provides a private pool. Ubytovanie Stunning home in Nerezisca w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Kuća Jakov

Kuća Jakov

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća Jakov. Boasting garden views, Kuća Jakov offers accommodation with a terrace and a patio, around 100 metres from Vela Farska Beach. Ubytovanie Kuća Jakov sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments with a parking space Donji Humac, Brac - 18119

Apartments with a parking space Donji Humac, Brac - 18119

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Donji Humac, Brac - 18119. Set in Nerežišća in the Brac Island region, Apartments with a parking space Donji Humac, Brac - 18119 features a terrace. Ubytovanie Apartments with a parking space Donji Humac, Brac - 18119 sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač).

House Barbara

House Barbara

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Barbara. Holiday house Barbara is located in Nerežišća and offers a terrace. Guests staying at this holiday home have access to free WiFi. Senjković Winery is 3. Ubytovanie House Barbara sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Villa Andre

Villa Andre

Ubytovanie (Vila) Villa Andre. Situated in Nerežišća, 5 km from Senjković Winery, Villa Andre features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Villa Andre sa nachádza v meste Nerežišća (Chorvátsko - Ostrov Brač).