Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Neusiedl am See

V meste Neusiedl am See (Rakúsko) máme celkom 21 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Neusiedl am See

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Neusiedl am See

25h SPA-RESIDENZ-Neusiedl Apartment LUXURY PLUS

9,9

25h SPA-RESIDENZ-Neusiedl Apartment LUXURY PLUS

Ubytovanie (Apartmán) 25h SPA-RESIDENZ-Neusiedl Apartment LUXURY PLUS. Ubytovanie 25h SPA-RESIDENZ-Neusiedl Apartment LUXURY PLUS sa nachádza v meste Neusiedl am See a ponúka súkromný bazén, patio a výhľad do záhrady. Ubytovanie 25h SPA-RESIDENZ-Neusiedl Apartment LUXURY PLUS sa nachádza v meste Neusiedl am See (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Hareter

9,9

Appartement Hareter

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Hareter. Situated in Neusiedl am See in the Burgenland region, Appartement Hareter features a balcony and lake views. Ubytovanie Appartement Hareter sa nachádza v meste 46 Kellergasse (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Reitweg

9,7

Ferienhaus Reitweg

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Reitweg. Situated in Neusiedl am See, Ferienhaus Reitweg features accommodation with a patio and free WiFi. The property has garden views and is 8 km from Parndorf. Ubytovanie Ferienhaus Reitweg sa nachádza v meste 6 Reitweg (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 220 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pannonia Appartements

9,6

Pannonia Appartements

Ubytovanie (Apartmány) Pannonia Appartements. Located in Neusiedl am See, 8 km from Parndorf, Pannonia Appartements provides a terrace and free WiFi. Ubytovanie Pannonia Appartements sa nachádza v meste Josef Haydngasse 34 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Seeblick Latzko

9,6

Pension Seeblick Latzko

Ubytovanie (Privát) Pension Seeblick Latzko. Pension Seeblick Latzko is set in Neusiedl am See. Complimentary WiFi is available. A buffet breakfast is available daily at the homestay. Ubytovanie Pension Seeblick Latzko sa nachádza v meste Neusiedl am See (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lakeside Cottage Neusiedl am See

9,5

Lakeside Cottage Neusiedl am See

Ubytovanie (Apartmán) Lakeside Cottage Neusiedl am See. Ubytovanie Lakeside Cottage Neusiedl am See sa nachádza v obci Neusiedl am See a ponúka záhradu, súkromnú pláž, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady... Ubytovanie Lakeside Cottage Neusiedl am See sa nachádza v meste Reiherweg (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Boutique Appartement # 26

9,3

Boutique Appartement # 26

Ubytovanie (Apartmán) Boutique Appartement # 26. Boutique Appartement # 26 is located in Neusiedl am See and offers a fitness centre and a spa and wellness centre. Ubytovanie Boutique Appartement # 26 sa nachádza v meste Seestraße 37 (Rakúsko - Burgenland).

25h Garden Apartment PLUS *****

9,3

25h Garden Apartment PLUS *****

Ubytovanie (Apartmán) 25h Garden Apartment PLUS *****. 25h Garden Apartment PLUS ***** is situated in Neusiedl am See and offers a garden, a private beach area and water sports facilities. Ubytovanie 25h Garden Apartment PLUS ***** sa nachádza v meste Tür 2 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

The Lakehouse Neusiedl am See

8,8

The Lakehouse Neusiedl am See

Ubytovanie (Vila) The Lakehouse Neusiedl am See. Ubytovacie zariadenie The Lakehouse Neusiedl am See sa nachádza v meste Neusiedl am See a ponúka bar a terasu. Ubytovanie je vzdialené 6 km od Parndorfu. Ubytovanie The Lakehouse Neusiedl am See sa nachádza v meste Wiener Straße (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Neusiedl am See

8,8

Ferienwohnungen Neusiedl am See

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Neusiedl am See. Tieto priestranné apartmány sú situované v historickej budove v centre mesta Neusiedl am See. Ubytovanie Ferienwohnungen Neusiedl am See sa nachádza v meste Hauptplatz 37/39 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bootshaus am See

8,7

Bootshaus am See

Ubytovanie (Apartmán) Bootshaus am See. Bootshaus am See is situated in Neusiedl am See and offers a restaurant, water sports facilities and a terrace. Ubytovanie Bootshaus am See sa nachádza v meste Deggendorfstraße 80 Kabane 61 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel-Pension Leiner

8,6

Hotel-Pension Leiner

Ubytovanie (Hotel) Hotel-Pension Leiner. Hotel-Pension Leiner is a 2-star property set in Neusiedl am See. This 2-star hotel offers luggage storage space and free WiFi. Ubytovanie Hotel-Pension Leiner sa nachádza v meste Seestraße 15 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Neusiedl am See mit Dachterrasse

8,6

Appartement Neusiedl am See mit Dachterrasse

Ubytovanie (Apartmány) Appartement Neusiedl am See mit Dachterrasse. This spacious apartment is in the centre of Neusiedl am See and features a roof terrace with views over the lake and the Leitha Mountains. Ubytovanie Appartement Neusiedl am See mit Dachterrasse sa nachádza v meste Obere Hauptstraße 26 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Wende

8,5

Hotel Wende

Ubytovanie (Hotel) Hotel Wende. Hotel sa nachádza v Neusiedl am See, 10 minút chôdze od centra mesta a Neziderského jazera. Ponúka krytý bazén, wellness centrum a reštauráciu. Ubytovanie Hotel Wende sa nachádza v meste Seestraße 40 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Das Stadthaus

8,4

Das Stadthaus

Ubytovanie (Hotel) Das Stadthaus. Tento trojhviezdičkový hotel v centre mesta Neusiedl ponúka tradičnú reštauráciu so záhradou a terasou. Ubytovanie Das Stadthaus sa nachádza v meste Kirchengasse 2 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel am Nyikospark

8

Hotel am Nyikospark

Ubytovanie (Hotel) Hotel am Nyikospark. Hotel am Nyikospark sa nachádza v centre mesta Neusiedl am See. Má ocenenú reštauráciu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné parkovanie. Ubytovanie Hotel am Nyikospark sa nachádza v meste Untere Hauptstraße 84 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Spa Residenz Neusiedl

7,8

Spa Residenz Neusiedl

Ubytovanie (Apartmány) Spa Residenz Neusiedl. Ubytovanie Spa Residenz Neusiedl sa nachádza v meste Neusiedl am See, ponúka ubytovanie v izbách vybavených TV s plochou obrazovkou a sezónne wellness... Ubytovanie Spa Residenz Neusiedl sa nachádza v meste Seestrasse 37 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Zur Lok

7,5

Gasthof Zur Lok

Ubytovanie (Hostinec) Gasthof Zur Lok. Ubytovacie zariadenie Gasthof Zur Lok sa nachádza v obci Neusiedl am See a ponúka vám reštauráciu, bar, záhradu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Gasthof Zur Lok sa nachádza v meste Bundesschulstraße 2 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartment Weingut Hess

Appartment Weingut Hess

Ubytovanie (Privát) Appartment Weingut Hess. Gästerzimmer Hess is situated in Neusiedl am See. Guests staying at this homestay have access to free WiFi. The homestay is equipped with a flat-screen TV. Ubytovanie Appartment Weingut Hess sa nachádza v meste Neusiedl am See (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lieblingsplatz Neusiedl Appartements

Lieblingsplatz Neusiedl Appartements

Ubytovanie (Apartmán) Lieblingsplatz Neusiedl Appartements. Situated in Neusiedl am See, Lieblingsplatz Neusiedl Appartements features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Lieblingsplatz Neusiedl Appartements sa nachádza v meste 108 Gartenweg (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Königshofer

Haus Königshofer

Ubytovanie (Apartmány) Haus Königshofer. Located in Neusiedl am See, 7 km from Parndorf, Haus Königshofer provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Haus Königshofer sa nachádza v meste Neusiedl am See (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement UH55

Appartement UH55

Ubytovanie (Apartmán) Appartement UH55. Appartement UH55 is set in Neusiedl am See. The accommodation is 7 km from Parndorf, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Appartement UH55 sa nachádza v meste 55 Untere Hauptstraße Einfahrt Franz-Liszt-Gasse (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 220 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Platania

Ferienwohnung Platania

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Platania. Ferienwohnung Platania is situated in Neusiedl am See. Guests may enjoy free WiFi. The apartment is fitted with a flat-screen TV. Ubytovanie Ferienwohnung Platania sa nachádza v meste Neusiedl am See (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 151 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Königshofer

Appartements Königshofer

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Königshofer. Set in Neusiedl am See, 7 km from Parndorf, Appartements Königshofer offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Appartements Königshofer sa nachádza v meste Neusiedl am See (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lieblingsplatz Neusiedl City Appartement

Lieblingsplatz Neusiedl City Appartement

Ubytovanie (Apartmán) Lieblingsplatz Neusiedl City Appartement. Lieblingsplatz Neusiedl City Appartement is located in Neusiedl am See. The apartment features city views and is 6 km from Parndorf. Ubytovanie Lieblingsplatz Neusiedl City Appartement sa nachádza v meste Neusiedl am See (Rakúsko - Burgenland).

LieblingsOrt

LieblingsOrt

Ubytovanie (Apartmán) LieblingsOrt. LieblingsOrt is located in Neusiedl am See. The accommodation is 34 km from Sopron. Ubytovanie LieblingsOrt sa nachádza v meste Neusiedl am See (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment AW 9

Apartment AW 9

Ubytovanie (Apartmán) Apartment AW 9. Situated in Neusiedl am See in the Burgenland region, Apartment AW 9 features a terrace and garden views. Ubytovanie Apartment AW 9 sa nachádza v meste 9 Am Wagram EG (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wave Penthouses

Wave Penthouses

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Wave Penthouses. Located in Neusiedl am See, 7 km from Parndorf, Wave Penthouses provides free bikes and free WiFi. Ubytovanie Wave Penthouses sa nachádza v meste Neusiedl am See (Rakúsko - Burgenland).

Ubytovanie v meste Neusiedl am See

Mesto Neusiedl am See sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 21 hotelov a ubytovanie v meste Neusiedl am See.