Hľadať

Ubytovanie

Burgenland

V regióne Burgenland (Rakúsko) máme celkom 707 hotelov a ubytovanie.

Pre región Burgenland odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Mörbisch am See (65), Illmitz (49), Podersdorf am See (46), Rust (32), Lutzmannsburg (27), Eisenberg an der Pinka (27), Eisenstadt (24), Bad Tatzmannsdorf (23), Neusiedl am See (21), Frauenkirchen (17). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Burgenland

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Burgenland

Kellerstöckl Weinblick

10

Kellerstöckl Weinblick

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Kellerstöckl Weinblick. Kellerstöckl Weinblick is a holiday home with free WiFi throughout the property, located in Eisenberg an der Pinka. Ubytovanie Kellerstöckl Weinblick sa nachádza v meste Obere Kellergasse 34 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

25h SPA-RESIDENZ-Neusiedl Apartment LUXURY PLUS

9,9

25h SPA-RESIDENZ-Neusiedl Apartment LUXURY PLUS

Ubytovanie (Apartmán) 25h SPA-RESIDENZ-Neusiedl Apartment LUXURY PLUS. Ubytovanie 25h SPA-RESIDENZ-Neusiedl Apartment LUXURY PLUS sa nachádza v meste Neusiedl am See a ponúka súkromný bazén, patio a výhľad do záhrady. Ubytovanie 25h SPA-RESIDENZ-Neusiedl Apartment LUXURY PLUS sa nachádza v meste Neusiedl am See (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Opatment - die Nussschale

9,9

Opatment - die Nussschale

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Opatment - die Nussschale. Opatment - die Nussschale is set in Mörbisch am See and offers a shared lounge, a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Opatment - die Nussschale sa nachádza v meste Nussau 25 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Rossmann

9,9

Ferienwohnung Rossmann

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienwohnung Rossmann. Located in Eisenberg an der Pinka in the Burgenland region, Ferienwohnung Rossmann features a terrace. Ubytovanie Ferienwohnung Rossmann sa nachádza v meste Bergstrasse (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Hareter

9,9

Appartement Hareter

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Hareter. Situated in Neusiedl am See in the Burgenland region, Appartement Hareter features a balcony and lake views. Ubytovanie Appartement Hareter sa nachádza v meste 46 Kellergasse (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zur Weinlaube

9,9

Zur Weinlaube

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Zur Weinlaube. Located in Mönchhof, 1.6 km from Mönchhof Village Museum, Zur Weinlaube provides accommodation with a bar, free WiFi, a shared kitchen, and a shared... Ubytovanie Zur Weinlaube sa nachádza v meste Hauptgasse 59 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chez Lips

9,9

Chez Lips

Ubytovanie (Bed and breakfast) Chez Lips. Set in Oberbildein, 44 km from Bad Waltersdorf, Chez Lips offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Chez Lips sa nachádza v meste Florianigasse 25 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Noel

9,9

Noel

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Noel. Located in Güssing, within 7 km of Güssing Castle, Noel is an accommodation offering garden views. Ubytovanie Noel sa nachádza v meste Glasing 86 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Country Lake Villa

9,9

Country Lake Villa

Ubytovanie (Vila) Country Lake Villa. Country Lake Villa is a villa situated in Breitenbrunn, 40 km from Vienna, featuring a private spa area with an indoor pool, sauna and a hot tub with... Ubytovanie Country Lake Villa sa nachádza v meste Heideweg 18 (Rakúsko - Burgenland).

Baum Apartments

9,9

Baum Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Baum Apartments. Set in Bad Tatzmannsdorf in the Burgenland region, Baum Apartments offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Baum Apartments sa nachádza v meste Seidelmanngasse 4 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Wegleitner

9,9

Haus Wegleitner

Ubytovanie (Apartmán) Haus Wegleitner. Located in Apetlon in the Burgenland region, Haus Wegleitner has a terrace. Ubytovanie Haus Wegleitner sa nachádza v meste 19 Spinngasse (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Peter Lamster Top1

9,9

Peter Lamster Top1

Ubytovanie (Apartmán) Peter Lamster Top1. Offering free WiFi and free private parking, Peter Lamster Top1 is set in Frauenkirchen, within just 1.1 km of Frauenkirchen Basilica. St. Ubytovanie Peter Lamster Top1 sa nachádza v meste Neubaugasse 13 Wohnung (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Opatment - das Sukzessive

9,9

Opatment - das Sukzessive

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Opatment - das Sukzessive. Situated in Rust, within 3 km of Roman stone pit St. Ubytovanie Opatment - das Sukzessive sa nachádza v meste Lenaugasse 36 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Paradeisgartl

9,9

Paradeisgartl

Ubytovanie (Privát) Paradeisgartl. Providing garden views, Paradeisgartl in Güssing provides accommodation, a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, a garden and a private beach... Ubytovanie Paradeisgartl sa nachádza v meste Glasing 22 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gartenpension Fischl

9,8

Gartenpension Fischl

Ubytovanie (Penzión) Gartenpension Fischl. Penzión Fischl prevádzkovaný ordinou sa nachádza v centre mestečka Mörbisch, 3 km od Neziderského jazera a dejiska festivalu Seebühne. Ubytovanie Gartenpension Fischl sa nachádza v meste Hauptstraße 105 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung am Kirchberg

9,8

Ferienwohnung am Kirchberg

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung am Kirchberg. Ferienwohnung am Kirchberg is set in Jois. The property has lake views and is 7 km from Parndorf. Ubytovanie Ferienwohnung am Kirchberg sa nachádza v meste 17 Unterer Kirchberg (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Burgenland

9,8

Ferienhaus Burgenland

Ubytovanie (Apartmány) Ferienhaus Burgenland. Dovolenkový dom Burgenland sa nachádza v meste Mönchhof v regióne Seewinkel, 8 km od Neziderského jazera a mestečka Podersdorf. Ubytovanie Ferienhaus Burgenland sa nachádza v meste Angergasse 16 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Koch

9,8

Ferienhaus Koch

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Koch. Featuring garden views, Ferienhaus Koch provides accommodation with free bikes and a terrace, around 1 km from Mönchhof Village Museum. Ubytovanie Ferienhaus Koch sa nachádza v meste Quergasse 15B (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 155 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Campingblick-Gästehaus-Ferienwohnungen

9,8

Campingblick-Gästehaus-Ferienwohnungen

Ubytovanie (Apartmány) Campingblick-Gästehaus-Ferienwohnungen. Located in Podersdorf am See, 47 km from Eisenstadt, Campingblick-Gästehaus-Ferienwohnungen provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Campingblick-Gästehaus-Ferienwohnungen sa nachádza v meste Strandgasse 51 Ferienwohnungen/Appartement (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Der Arkadenhof

9,8

Der Arkadenhof

Ubytovanie (Penzión) Der Arkadenhof. Offering an outdoor pool and a sun terrace, Der Arkadenhof is located in Gerersdorf bei Güssing in Southern Burgenland, 14 km from the Stegersbach Thermal... Ubytovanie Der Arkadenhof sa nachádza v meste Hackergraben 131 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 182 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Idyllisches Haus

9,8

Idyllisches Haus

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Idyllisches Haus. Set in Oberloisdorf in the Burgenland region, Idyllisches Haus has a terrace and garden views. Ubytovanie Idyllisches Haus sa nachádza v meste Reinberggasse 3 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Karnerhof

9,8

Karnerhof

Ubytovanie (Farma) Karnerhof. Rust’s Karnerhof is within 200 metres of Lake Neusiedl and the town centre, and a swimming beach with boat rental and sailing facilities is just 1 km away. Ubytovanie Karnerhof sa nachádza v meste Setzgasse 22 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Weinloft I

9,8

Weinloft I

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Weinloft I. Located 27 km from Loipersdorf bei Fürstenfeld, Weinloft I is set in Edlitz im Burgenland, amidst the idyllic vineyards of the Südbürgenland Region. Ubytovanie Weinloft I sa nachádza v meste Grossradling (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Romantikchalet

9,8

Romantikchalet

Ubytovanie (Horské chaty) Romantikchalet. Located in Breitenbrunn, 3 km from the shore of Lake Neusiedl, the Romantikchalet offers rustic chalets with free WiFi and a flat-screen cable TV. Ubytovanie Romantikchalet sa nachádza v meste Seestraße 46 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Salzl Seewinkelhof

9,8

Salzl Seewinkelhof

Ubytovanie (Penzión) Salzl Seewinkelhof. Located in Illmitz, Salzl Seewinkelhof features a seasonal outdoor swimming pool, fitness centre, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Salzl Seewinkelhof sa nachádza v meste Obere Hauptstrasse 16 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Storchennest-Appartements

9,8

Storchennest-Appartements

Ubytovanie (Apartmány) Storchennest-Appartements. Situated in Rust in the Burgenland region, Storchennest-Appartements features accommodation with free private parking. Ubytovanie Storchennest-Appartements sa nachádza v meste 11 Am Sportplatz (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Winzerhof Michael Gartner

9,8

Winzerhof Michael Gartner

Ubytovanie (Bed and breakfast) Winzerhof Michael Gartner. Set in Illmitz, Winzerhof Michael Gartner offers accommodation with free WiFi and a garden. Ubytovanie Winzerhof Michael Gartner sa nachádza v meste 23 Ufergasse (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Weinloft II

9,8

Weinloft II

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Weinloft II. Located in Eisenberg an der Pinka in the Burgenland region, Weinloft II has a terrace and garden views. Ubytovanie Weinloft II sa nachádza v meste Bergstraße (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Das Kellerstöckl in der Bergstraße 77

9,8

Das Kellerstöckl in der Bergstraße 77

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Das Kellerstöckl in der Bergstraße 77. Renovated in summer 2015, Das Kellerstöckl in der Bergstraße 77 is a detached holiday home located in Sumetendorf and featuring a terrace with outdoor... Ubytovanie Das Kellerstöckl in der Bergstraße 77 sa nachádza v meste Bergstraße 77 (Rakúsko - Burgenland).

Fernblick

9,8

Fernblick

Ubytovanie (Apartmány) Fernblick. Fernblick is set in Mayrhofen, only 300 metres away from the Ahornbahn Cable Car. Ubytovanie Fernblick sa nachádza v meste Jakob-Moser-Straße 597 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 176 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Wertner

9,8

Ferienhaus Wertner

Ubytovanie (Apartmán) Ferienhaus Wertner. Ferienhaus Wertner is situated in Buchschachen and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Ferienhaus Wertner sa nachádza v meste Buchschachen (Rakúsko - Burgenland).

Weingut Apartment Hildegard

9,8

Weingut Apartment Hildegard

Ubytovanie (Apartmány) Weingut Apartment Hildegard. Set in Illmitz in the Burgenland region, Weingut Apartment Hildegard offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Weingut Apartment Hildegard sa nachádza v meste 34 Zickhöhe Apetlonerstr. 9 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Logis 11

9,8

Logis 11

Ubytovanie (Apartmány) Logis 11. Situated in Rust in the Burgenland region and Roman stone pit St. Ubytovanie Logis 11 sa nachádza v meste 11 Neuegasse (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Rossmann Szapary II

9,8

Ferienwohnung Rossmann Szapary II

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienwohnung Rossmann Szapary II. Located in Eisenberg an der Pinka in the Burgenland region, Ferienwohnung Rossmann Szapary II has a terrace and garden views. Ubytovanie Ferienwohnung Rossmann Szapary II sa nachádza v meste 84 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Sissi

9,8

Ferienwohnung Sissi

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Sissi. Tento apartmán sa nachádza v meste Frauenkirchen, 1 km od miestnej baziliky a je zariadený vo vidieckom štýle. Ubytovanie Ferienwohnung Sissi sa nachádza v meste Krautgartengasse 2 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Landart

9,8

Apartment Landart

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Landart. Only few minutes drive from the Lake Neusiedlersee and offfering a garden featuring a vegetable and herbs patch, a sun terrace and sun loungers, Apartment... Ubytovanie Apartment Landart sa nachádza v meste Söldnergasse 11 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

mit Nationalparkblick

9,8

mit Nationalparkblick

Ubytovanie (Apartmán) mit Nationalparkblick. Mit Nationalparkblick is located in Illmitz. The property has lake and garden views. Ubytovanie mit Nationalparkblick sa nachádza v meste Angergasse 29 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Opatment

9,8

Opatment

Ubytovanie (Apartmány) Opatment. Located in Mörbisch am See, 2.7 km from Mörbisch Festival Stage, Opatment provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden. Ubytovanie Opatment sa nachádza v meste Neustiftgasse 15 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Bodenzeile

9,8

Haus Bodenzeile

Ubytovanie (Apartmán) Haus Bodenzeile. Haus Bodenzeile offers accommodation in Purbach am Neusiedlersee, 41 km from Vienna and 40 km from Bratislava. Guests benefit from balcony. Ubytovanie Haus Bodenzeile sa nachádza v meste Bodenzeile 18 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 231 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kellerstöckl am Liendlberg

9,8

Kellerstöckl am Liendlberg

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kellerstöckl am Liendlberg. Situated in Eberau in the Burgenland region, Kellerstöckl am Liendlberg features a terrace and garden views. Ubytovanie Kellerstöckl am Liendlberg sa nachádza v meste 11 Gaas-Weinberg (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 163 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kellerstöckl Eisenberg/Pinka Weiner

9,8

Kellerstöckl Eisenberg/Pinka Weiner

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kellerstöckl Eisenberg/Pinka Weiner. Kellerstöckl Eisenberg/Pinka Weiner is located in Eisenberg an der Pinka and offers a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Kellerstöckl Eisenberg/Pinka Weiner sa nachádza v meste Eisenberg an der Pinka Obere Kellergasse 58 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Steiner

9,8

Appartement Steiner

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Steiner. Ubytovanie Appartement Steiner sa nachádza v obci Breitenbrunn a ponúka záhradu, gril a terasu. Ubytovanie je vzdialené 43 km od obce Bad Tatzmannsdorf. Ubytovanie Appartement Steiner sa nachádza v meste Breitenbrunn (Rakúsko - Štajersko).

Rosmarinhof

9,7

Rosmarinhof

Ubytovanie (Privát) Rosmarinhof. Set in Heiligenkreuz im Lafnitztal in the Burgenland region, Rosmarinhof features a balcony. Ubytovanie Rosmarinhof sa nachádza v meste Marienweg 5 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sonnenhof

9,7

Sonnenhof

Ubytovanie (Apartmán) Sonnenhof. Sonnenhof is situated in Limbach im Burgenland and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Sonnenhof sa nachádza v meste Obere Hauptstrasse 17 Wohnung (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästezimmer Resi

9,7

Gästezimmer Resi

Ubytovanie (Privát) Gästezimmer Resi. Privát Gästezimmer Resi s výhľadom do záhrady sa nachádza v obci Illmitz. Ubytovanie Gästezimmer Resi sa nachádza v meste Untere Hauptstraße 41 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Sophia

9,7

Ferienwohnung Sophia

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Sophia. Ferienwohnung Sophia is situated in Rauchwart im Burgenland and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Ferienwohnung Sophia sa nachádza v meste Rauchwart im Burgenland (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ArkadenSchlössl

9,7

ArkadenSchlössl

Ubytovanie (Bed and breakfast) ArkadenSchlössl. ArkadenSchlössl features accommodation with a garden and free WiFi. A à la carte breakfast is served each morning at the property. Ubytovanie ArkadenSchlössl sa nachádza v meste (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Bradl Erhard & Heidi

9,7

Ferienwohnung Bradl Erhard & Heidi

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Bradl Erhard & Heidi. Set in Rechnitz in the Burgenland region, Ferienwohnung Bradl Erhard & Heidi features a terrace and garden views. Ubytovanie Ferienwohnung Bradl Erhard & Heidi sa nachádza v meste Oberst Tiefer Weg - Weingebierge (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Walters Weinquartier

9,7

Walters Weinquartier

Ubytovanie (Bed and breakfast) Walters Weinquartier. Set in Eisenberg an der Pinka, 31 km from Loipersdorf bei Fürstenfeld, Walters Weinquartier features free WiFi access and free private parking. Ubytovanie Walters Weinquartier sa nachádza v meste Hofzimmer 89 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Weingut & Pension zum Seeblick Familie Sattler

9,7

Weingut & Pension zum Seeblick Familie Sattler

Ubytovanie (Penzión) Weingut & Pension zum Seeblick Familie Sattler. Penzión Weingut zum Seeblick Familie Sattler sa nachádza uprostred viníc v obci Jois, len 30 minút jazdy autom z Viedne. Ubytovanie Weingut & Pension zum Seeblick Familie Sattler sa nachádza v meste Klausenberg 3 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sonnenweg Appartements

9,7

Sonnenweg Appartements

Ubytovanie (Apartmány) Sonnenweg Appartements. Set in Rust, Sonnenweg Appartements has accommodation 3.7 km from Roman stone pit St. Margarethen. Ubytovanie Sonnenweg Appartements sa nachádza v meste Sonnenweg 36 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v mestách regiónu Burgenland

Ubytovanie v mestách regiónu Burgenland

Dovolenka a ubytovanie v regióne Burgenland - Rakúsko

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 707 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania v regióne Burgenland.

Pre región Burgenland odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Mörbisch am See (65), Illmitz (49), Podersdorf am See (46), Rust (32), Lutzmannsburg (27), Eisenberg an der Pinka (27), Eisenstadt (24), Bad Tatzmannsdorf (23), Neusiedl am See (21), Frauenkirchen (17). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

V regióne Burgenland máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: Kellerstöckl Weinblick (10*), 25h SPA-RESIDENZ-Neusiedl Apartment LUXURY PLUS (9,9*), Opatment - die Nussschale (9,9*), Ferienwohnung Rossmann (9,9*), Appartement Hareter (9,9*), Zur Weinlaube (9,9*), Chez Lips (9,9*), Noel (9,9*), Country Lake Villa (9,9*), Baum Apartments (9,9*).

Región Burgenland môže byť skvelým miestom pre strávenie dovolenky.