Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Podersdorf am See

V meste Podersdorf am See (Rakúsko) máme celkom 46 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Podersdorf am See

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Podersdorf am See

Campingblick-Gästehaus-Ferienwohnungen

9,8

Campingblick-Gästehaus-Ferienwohnungen

Ubytovanie (Apartmány) Campingblick-Gästehaus-Ferienwohnungen. Located in Podersdorf am See, 47 km from Eisenstadt, Campingblick-Gästehaus-Ferienwohnungen provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Campingblick-Gästehaus-Ferienwohnungen sa nachádza v meste Strandgasse 51 Ferienwohnungen/Appartement (Rakúsko - Burgenland).

The Parcels Hotel - Adults Only

9,6

The Parcels Hotel - Adults Only

Ubytovanie (Hotel) The Parcels Hotel - Adults Only. Ubytovanie The Parcels Hotel - Adults Only so záhradou sa nachádza v meste Podersdorf am See. Ubytovanie The Parcels Hotel - Adults Only sa nachádza v meste 9 Seeweingärten I (Rakúsko - Burgenland).

Gästehaus Moser

9,6

Gästehaus Moser

Ubytovanie (Bed and breakfast) Gästehaus Moser. Boasting a garden and a terrace, Gästehaus Moser offers accommodation in Podersdorf am See with free WiFi and garden views. Ubytovanie Gästehaus Moser sa nachádza v meste 3 Seeweingarten III (Rakúsko - Burgenland).

Gästehaus Schmidt

9,5

Gästehaus Schmidt

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus Schmidt. Set in Podersdorf am See in the Burgenland Region, 38 km from Bratislava, Gästehaus Schmidt boasts a barbecue and children's playground. Ubytovanie Gästehaus Schmidt sa nachádza v meste Seestraße 61 (Rakúsko - Burgenland).

Archehof - Zur Grube

9,5

Archehof - Zur Grube

Ubytovanie (Privát) Archehof - Zur Grube. Táto biofarma sa nachádza v meste Podersdorf am See, 38 km od Bratislavy. Farma má slnečnú terasu a ponúka výhľad do bylinkovej záhrady. Ubytovanie Archehof - Zur Grube sa nachádza v meste Mühlstraße 23 (Rakúsko - Burgenland).

Nachtquartier Zur Dankbarkeit

9,4

Nachtquartier Zur Dankbarkeit

Ubytovanie (Privát) Nachtquartier Zur Dankbarkeit. Set in Podersdorf am See, 46 km from Eisenstadt, Nachtquartier Zur Dankbarkeit offers a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Nachtquartier Zur Dankbarkeit sa nachádza v meste Friedhofgasse 25 (Rakúsko - Burgenland).

Pension Joseph Haydn

9,4

Pension Joseph Haydn

Ubytovanie (Penzión) Pension Joseph Haydn. Rodinný Pension Joseph Haydn sa nachádza v centre Podersdorfu, 10 minút chôdze od brehu Neziderského jazera. Ubytovanie Pension Joseph Haydn sa nachádza v meste Seestraße 3 (Rakúsko - Burgenland).

Haus Pannonsee

9,3

Haus Pannonsee

Ubytovanie (Penzión) Haus Pannonsee. Penzión Haus Pannonsee v meste Podersdorf am See ponúka záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovacie jednotky penziónu sú vybavené TV s plochou... Ubytovanie Haus Pannonsee sa nachádza v meste Seeweingärten I / 1 (Rakúsko - Burgenland).

Haus Renée

9,3

Haus Renée

Ubytovanie (Bed and breakfast) Haus Renée. Ubytovacie zariadenie Haus Renée sa nachádza 300 metrov od brehu jazera Neusiedl v meste Podersdorf am See a ponúka záhradu s terasou. Ubytovanie Haus Renée sa nachádza v meste Seestraße 43 (Rakúsko - Burgenland).

Gästehaus Weinhandl & Johnnys Pizzeria

9,3

Gästehaus Weinhandl & Johnnys Pizzeria

Ubytovanie (Bed and breakfast) Gästehaus Weinhandl & Johnnys Pizzeria. Penzión Gästehaus Weinhandl & Johnnys Pizzeria sa nachádza iba 100 metrov od Neziderského jazera v meste Podersdorf am See a ponúka pizzeriu so slnečnou... Ubytovanie Gästehaus Weinhandl & Johnnys Pizzeria sa nachádza v meste Seeufergasse 21 (Rakúsko - Burgenland).

Gästehaus & Shiatsu Schreier

9,3

Gästehaus & Shiatsu Schreier

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus & Shiatsu Schreier. Facing the beachfront, Gästehaus & Shiatsu Schreier offers 3-star accommodation in Podersdorf am See and has a restaurant, bar and garden. Ubytovanie Gästehaus & Shiatsu Schreier sa nachádza v meste Strandgasse 33 (Rakúsko - Burgenland).

Pension Schmidt

9,2

Pension Schmidt

Ubytovanie (Penzión) Pension Schmidt. In a quiet location in Podersdorf, just 200 metres from Lake Neusiedl and the public beach, Pension Schmidt offers a garden with a terrace and sunbathing... Ubytovanie Pension Schmidt sa nachádza v meste Seeweingärten I/8 (Rakúsko - Burgenland).

Weinhof & Gästehaus Dombi Weiss

9,2

Weinhof & Gästehaus Dombi Weiss

Ubytovanie (Penzión) Weinhof & Gästehaus Dombi Weiss. Located in Podersdorf, Weinhof & Gästehaus Dombi Weiss is only 300 metres from the beach at Lake Neusiedl. Ubytovanie Weinhof & Gästehaus Dombi Weiss sa nachádza v meste Seestraße 5 (Rakúsko - Burgenland).

Appartement Roiss

9,2

Appartement Roiss

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Roiss. Situated on the edge of Podersdorf and a 10-minute walk from the shore of Lake Neusiedl, Appartement Roiss offers apartments with cable TV. Ubytovanie Appartement Roiss sa nachádza v meste Frauenkirchnerstraße 3 (Rakúsko - Burgenland).

Haus Mariella

9,2

Haus Mariella

Ubytovanie (Penzión) Haus Mariella. Located in Podersdorf am See, Haus Mariella features a garden, terrace and free WiFi. All rooms have a balcony. Ubytovanie Haus Mariella sa nachádza v meste Seezeile 2 (Rakúsko - Burgenland).

Hotel Al Faro Lodge

9,2

Hotel Al Faro Lodge

Ubytovanie (Hotel) Hotel Al Faro Lodge. Hotel Al Faro Lodge sa nachádza na promenáde v centre mesta Podersdorf, len pár krokov od brehu Neziderského jazera. Ubytovanie Hotel Al Faro Lodge sa nachádza v meste Podersdorf am See (Rakúsko - Burgenland).

Haus56

9,2

Haus56

Ubytovanie (Penzión) Haus56. Ubytovanie Haus56 sa nachádza v obci Podersdorf am See a ponúka bezplatné bicykle, záhradu, tenisový kurt a gril. Ubytovanie Haus56 sa nachádza v meste Seestraße 56 (Rakúsko - Burgenland).

Haus St. Christoph

9,2

Haus St. Christoph

Ubytovanie (Apartmány) Haus St. Christoph. Offering a terrace and views of the mountain, Haus St. Christoph is nestled between the Mountains in Mayrhofen and surrounded by the Scheuling Forest. Ubytovanie Haus St. Christoph sa nachádza v meste 585 Jakob-Moser-Straße (Rakúsko - Tirolsko).

Pension Daniela Steiner

9,2

Pension Daniela Steiner

Ubytovanie (Penzión) Pension Daniela Steiner. Pension Daniela Steiner in Podersdorf am See provides accommodation with a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Pension Daniela Steiner sa nachádza v meste Podersdorf am See (Rakúsko - Burgenland).

Nikolaushof

9,1

Nikolaushof

Ubytovanie (Penzión) Nikolaushof. Ubytovacie zariadenie Nikolaushof sa nachádza v obci Podersdorf am See a ponúka klimatizované izby. V celom objekte je k dispozícii bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Nikolaushof sa nachádza v meste Frauenkirchnerstraße 21 (Rakúsko - Burgenland).

Haus Gerda

9,1

Haus Gerda

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Haus Gerda. Ubytovanie Haus Gerda sa nachádza v meste Podersdorf am See a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradou so spoločným vonkajším bazénom a výhľadom na... Ubytovanie Haus Gerda sa nachádza v meste Überland 7 (Rakúsko - Burgenland).

Appartement am Strand

9

Appartement am Strand

Ubytovanie (Penzión) Appartement am Strand. Situated on the beachfront in Podersdorf am See, Appartement am Strand has a garden and free WiFi. Ubytovanie Appartement am Strand sa nachádza v meste Podersdorf am See (Rakúsko - Burgenland).

Die Pension Reeh

9

Die Pension Reeh

Ubytovanie (Penzión) Die Pension Reeh. Die Pension Reeh sa nachádza v obci Podersdorf am See vedľa Neziderského jazera a pláže. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Die Pension Reeh sa nachádza v meste seeweingarten I / 6 (Rakúsko - Burgenland).

Gästehaus Ringbauer

8,9

Gästehaus Ringbauer

Ubytovanie (Bed and breakfast) Gästehaus Ringbauer. Ubytovanie sa nachádza v meste Podersdorf am See. K dispozícii tu máte bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Gästehaus Ringbauer sa nachádza v meste Frauenkirchner Straße 18 (Rakúsko - Burgenland).

Landgasthof zur Goldenen Traube

8,9

Landgasthof zur Goldenen Traube

Ubytovanie (Hotel) Landgasthof zur Goldenen Traube. Ubytovacie zariadenie Landgasthof zur Goldenen Traube sa nachádza v meste Podersdorf, len 2 minúty chôdze od jazera Neusiedl. Ubytovanie Landgasthof zur Goldenen Traube sa nachádza v meste Seeweingärten 2/2 (Rakúsko - Burgenland).

Hotel & Restaurant Seehof

8,8

Hotel & Restaurant Seehof

Ubytovanie (Hotel) Hotel & Restaurant Seehof. Rodinou prevádzkovaný hotel s reštauráciou Seehof sa nachádza v obci Podersdorf am See, len pár minút chôdze od Neziderského jazera. Ubytovanie Hotel & Restaurant Seehof sa nachádza v meste Seeufergasse 23 (Rakúsko - Burgenland).

Appartement am See

8,7

Appartement am See

Ubytovanie (Apartmán) Appartement am See. Providing free WiFi, Appartement am See is located on the beachfront in Podersdorf am See. The property features garden views and is 48 km from Baden. Ubytovanie Appartement am See sa nachádza v meste Podersdorf am See (Rakúsko - Burgenland).

Gästehaus & Weingut Johannes Strudler

8,7

Gästehaus & Weingut Johannes Strudler

Ubytovanie (Bed and breakfast) Gästehaus & Weingut Johannes Strudler. Set in Podersdorf am See in the Burgenland region, Gästehaus & Weingut Johannes Strudler offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Gästehaus & Weingut Johannes Strudler sa nachádza v meste Podersdorf am See (Rakúsko - Burgenland).

Seewirt & Haus Attila

8,6

Seewirt & Haus Attila

Ubytovanie (Hotel) Seewirt & Haus Attila. Ubytovacie zariadenia Seewirt & Haus Attila sa nachádzajú priamo na brehu Neziderského jazera v obci Podersdorf, a sú od seba vzdialené iba 100 m. Ubytovanie Seewirt & Haus Attila sa nachádza v meste Strandplatz 1 (Rakúsko - Burgenland).

Ferienherbergen S & J Zeisz

8,6

Ferienherbergen S & J Zeisz

Ubytovanie (Bed and breakfast) Ferienherbergen S & J Zeisz. Ubytovacie zariadenie Ferienherbergen S & J Zeisz sa nachádza v obci Podersdorf am See v spolkovej krajine Burgenland. Ubytovanie Ferienherbergen S & J Zeisz sa nachádza v meste Frauenkirchner Strasse 28 (Rakúsko - Burgenland).

Gästehaus und Weinbau Zur Wiederkehr Strudler

8,6

Gästehaus und Weinbau Zur Wiederkehr Strudler

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus und Weinbau Zur Wiederkehr Strudler. Featuring free WiFi and a sun terrace, Gästehaus und Weinbau Zur Wiederkehr Strudler offers a non-smoking accommodation in Podersdorf am See. Ubytovanie Gästehaus und Weinbau Zur Wiederkehr Strudler sa nachádza v meste Hauptstraße 5 (Rakúsko - Burgenland).

Pannonia-Hotel/Restaurant

8,6

Pannonia-Hotel/Restaurant

Ubytovanie (Hotel) Pannonia-Hotel/Restaurant. Hotel s reštauráciou Pannonia sa nachádza len pár krokov od pláže pri Neziderskom jazere a ponúka vám krytý vonkajší bazén s trávnikom na opaľovanie, saunu... Ubytovanie Pannonia-Hotel/Restaurant sa nachádza v meste Seezeile 20 (Rakúsko - Burgenland).

Appartmenthaus Josefikeller

8,5

Appartmenthaus Josefikeller

Ubytovanie (Apartmány) Appartmenthaus Josefikeller. Appartmenthaus Josefikeller sa nachádza v meste Podersdorf am See a ponúka ubytovanie s bezplatným WiFi pripojením. Ubytovanie Appartmenthaus Josefikeller sa nachádza v meste Seestrasse 45 (Rakúsko - Burgenland).

Georgshof

8,5

Georgshof

Ubytovanie (Hotel) Georgshof. Hotel Georgshof sa nachádza v obci Podersdorf am See. Ponúka reštauráciu, v ktorej podávajú jedlá z regiónu Neziderského jazera. Ubytovanie Georgshof sa nachádza v meste Georgshof 1 (Rakúsko - Burgenland).

Die Herberge

8,5

Die Herberge

Ubytovanie (Penzión) Die Herberge. Located on the beachfront in Podersdorf am See, Die Herberge features a garden. The rooms have a terrace. Ubytovanie Die Herberge sa nachádza v meste Podersdorf am See (Rakúsko - Burgenland).

Seehotel Herlinde

8,4

Seehotel Herlinde

Ubytovanie (Hotel) Seehotel Herlinde. Seehotel Herlinde má výhodnú polohu pri Neziderskom jazere v obci Podersdorf a ponúka vám reštauráciu a vstup na verejnú pláž. Ubytovanie Seehotel Herlinde sa nachádza v meste Strandplatz 17 (Rakúsko - Burgenland).

Sporthotel Podersdorf

8,3

Sporthotel Podersdorf

Ubytovanie (Hotel) Sporthotel Podersdorf. Sporthotel Podersdorf sa nachádza v obci Podersdorf am See, 20 minút chôdze od Neziderského jazera. Ubytovanie Sporthotel Podersdorf sa nachádza v meste Steinbruch I/36 (Rakúsko - Burgenland).

Haus St. Florian

8,1

Haus St. Florian

Ubytovanie (Penzión) Haus St. Florian. Ubytovacie zariadenie Haus St. Florian sa nachádza v obci Podersdorf am See, priamo na pláži pri Neziderskom jazere. Ubytovanie Haus St. Florian sa nachádza v meste Seeufergasse 1 (Rakúsko - Burgenland).

Pension ETTL

8,1

Pension ETTL

Ubytovanie (Bed and breakfast) Pension ETTL. Penzión ETTL sa nachádza v obci Podersdorf am See a ponúka ubytovanie so záhradou, terasou, bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. K dispozícii je balkón. Ubytovanie Pension ETTL sa nachádza v meste Seestraße 77 (Rakúsko - Burgenland).

Gasthof Kummer

7,7

Gasthof Kummer

Ubytovanie (Hostinec) Gasthof Kummer. Penzión Gasthof Kummer sa nachádza v meste Podersdorf, vedľa jazera Neusiedl a 40 km od mesta Eisenstadt. Ubytovanie Gasthof Kummer sa nachádza v meste An der Promenade 5 (Rakúsko - Burgenland).

Gästehaus Linde

7,6

Gästehaus Linde

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus Linde. Tento vinársky statok sa nachádza len 100 metrov od Neziderského jazera a 500 metrov od centra obce Podersdorf. Ubytovanie Gästehaus Linde sa nachádza v meste Seeufergasse 14 (Rakúsko - Burgenland).

Arkadenhaus Steiner

7,4

Arkadenhaus Steiner

Ubytovanie (Bed and breakfast) Arkadenhaus Steiner. Arkadenhaus Steiner ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v meste Podersdorf am See. Ubytovanie Arkadenhaus Steiner sa nachádza v meste Seeufergasse 12 (Rakúsko - Burgenland).

Gästehaus Hotel Herlinde

7,4

Gästehaus Hotel Herlinde

Ubytovanie (Hotel) Gästehaus Hotel Herlinde. Gästehaus Hotel Herlinde sa nachádza 1 km od centra mesta Podersdorf am See a Neziderského jazera a ponúka záhradu s terasou a detským ihriskom. Ubytovanie Gästehaus Hotel Herlinde sa nachádza v meste Quergasse 9 (Rakúsko - Burgenland).

Großartige Ferienwohnung in Podersdorf am See

6,2

Großartige Ferienwohnung in Podersdorf am See

Ubytovanie (Apartmány) Großartige Ferienwohnung in Podersdorf am See. Featuring a terrace, Großartige Ferienwohnung in Podersdorf am See features accommodation in Podersdorf am See. Ubytovanie Großartige Ferienwohnung in Podersdorf am See sa nachádza v meste Podersdorf am See (Rakúsko - Burgenland).

Ferienwohnung Podersdorf am See

5,7

Ferienwohnung Podersdorf am See

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Podersdorf am See. Located in Podersdorf am See in the Burgenland region, Ferienwohnung Podersdorf am See features a terrace. Ubytovanie Ferienwohnung Podersdorf am See sa nachádza v meste Podersdorf am See (Rakúsko - Burgenland).

Gästehaus Gisch Edith

Gästehaus Gisch Edith

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus Gisch Edith. Situated on the beachfront in Podersdorf am See, Gästehaus Gisch Edith has a garden and free WiFi. Ubytovanie Gästehaus Gisch Edith sa nachádza v meste Podersdorf am See (Rakúsko - Burgenland).

Zweitwohnsitz

Zweitwohnsitz

Ubytovanie (Apartmány) Zweitwohnsitz. Located in Podersdorf am See, Zweitwohnsitz offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Zweitwohnsitz sa nachádza v meste Podersdorf am See (Rakúsko - Burgenland).

Brigitte Sponer

Brigitte Sponer

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Brigitte Sponer. Located in Podersdorf am See in the Burgenland region, Brigitte Sponer features a garden. Ubytovanie Brigitte Sponer sa nachádza v meste 24 Überland (Rakúsko - Burgenland).

Lakeside77

Lakeside77

Ubytovanie (Hotel) Lakeside77. Hotel Lakeside77 sa nachádza v meste Podersdorf am See a ponúka bar. K dispozícii je aj terasa, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Lakeside77 sa nachádza v meste Podersdorf am See (Rakúsko - Burgenland).

Ubytovanie v meste Podersdorf am See

Mesto Podersdorf am See sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 46 hotelov a ubytovanie v meste Podersdorf am See.