Hľadať

Ubytovanie

Zweitwohnsitz Apartmány

7 Neubaugasse, 7141 Podersdorf am See, Rakúsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Zweitwohnsitz. Located in Podersdorf am See, Zweitwohnsitz offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Zweitwohnsitz sa nachádza v meste Podersdorf am See (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Zweitwohnsitz

The nearest airport is Vienna International, 53 km from the accommodation, and the property offers a paid airport shuttle service. Parndorf is 19 km from Zweitwohnsitz, while Mosonmagyaróvár is 44 km away. All units come with a seating area, a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom with a hairdryer and shower. Located in Podersdorf am See, Zweitwohnsitz offers accommodation with a balcony and free WiFi. If you would like to discover the area, hiking and cycling are possible in the surroundings and the apartment can arrange a bicycle rental service.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Zweitwohnsitz

 • Vonkajší nábytok
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Vybavenie na vodné športy (na mieste)za príplatok
 • Minigolfza príplatok
 • Jazda na koni Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Cyklistika Mimo ubytovania
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Windsurfing Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Rybolov Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Tenisový kurt Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Parkovanie je k dispozícii
 • Parkovanie na ulici
 • Odvoz na letiskoza príplatok
 • Vyzdvihnutie z letiskaza príplatok
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
 • Požičanie bicyklov (za príplatok)
 • Možnosť rezervácie výletov
 • Denná tlač
 • Práčovňa
 • Trezor
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Podersdorf am See

Campingblick-Gästehaus-Ferienwohnungen

9,8

Campingblick-Gästehaus-Ferienwohnungen

Ubytovanie (Apartmány) Campingblick-Gästehaus-Ferienwohnungen. Located in Podersdorf am See, 47 km from Eisenstadt, Campingblick-Gästehaus-Ferienwohnungen provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Campingblick-Gästehaus-Ferienwohnungen sa nachádza v meste Strandgasse 51 Ferienwohnungen/Appartement (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

The Parcels Hotel - Adults Only

9,6

The Parcels Hotel - Adults Only

Ubytovanie (Hotel) The Parcels Hotel - Adults Only. Ubytovanie The Parcels Hotel - Adults Only so záhradou sa nachádza v meste Podersdorf am See. Ubytovanie The Parcels Hotel - Adults Only sa nachádza v meste 9 Seeweingärten I (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 143 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Moser

9,6

Gästehaus Moser

Ubytovanie (Bed and breakfast) Gästehaus Moser. Boasting a garden and a terrace, Gästehaus Moser offers accommodation in Podersdorf am See with free WiFi and garden views. Ubytovanie Gästehaus Moser sa nachádza v meste 3 Seeweingarten III (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Schmidt

9,5

Gästehaus Schmidt

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus Schmidt. Set in Podersdorf am See in the Burgenland Region, 38 km from Bratislava, Gästehaus Schmidt boasts a barbecue and children's playground. Ubytovanie Gästehaus Schmidt sa nachádza v meste Seestraße 61 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Archehof - Zur Grube

9,5

Archehof - Zur Grube

Ubytovanie (Privát) Archehof - Zur Grube. Táto biofarma sa nachádza v meste Podersdorf am See, 38 km od Bratislavy. Farma má slnečnú terasu a ponúka výhľad do bylinkovej záhrady. Ubytovanie Archehof - Zur Grube sa nachádza v meste Mühlstraße 23 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Joseph Haydn

9,4

Pension Joseph Haydn

Ubytovanie (Penzión) Pension Joseph Haydn. Rodinný Pension Joseph Haydn sa nachádza v centre Podersdorfu, 10 minút chôdze od brehu Neziderského jazera. Ubytovanie Pension Joseph Haydn sa nachádza v meste Seestraße 3 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nachtquartier Zur Dankbarkeit

9,4

Nachtquartier Zur Dankbarkeit

Ubytovanie (Privát) Nachtquartier Zur Dankbarkeit. Set in Podersdorf am See, 46 km from Eisenstadt, Nachtquartier Zur Dankbarkeit offers a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Nachtquartier Zur Dankbarkeit sa nachádza v meste Friedhofgasse 25 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Pannonsee

9,3

Haus Pannonsee

Ubytovanie (Penzión) Haus Pannonsee. Penzión Haus Pannonsee v meste Podersdorf am See ponúka záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovacie jednotky penziónu sú vybavené TV s plochou... Ubytovanie Haus Pannonsee sa nachádza v meste Seeweingärten I / 1 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Renée

9,3

Haus Renée

Ubytovanie (Bed and breakfast) Haus Renée. Ubytovacie zariadenie Haus Renée sa nachádza 300 metrov od brehu jazera Neusiedl v meste Podersdorf am See a ponúka záhradu s terasou. Ubytovanie Haus Renée sa nachádza v meste Seestraße 43 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Weinhandl & Johnnys Pizzeria

9,3

Gästehaus Weinhandl & Johnnys Pizzeria

Ubytovanie (Bed and breakfast) Gästehaus Weinhandl & Johnnys Pizzeria. Penzión Gästehaus Weinhandl & Johnnys Pizzeria sa nachádza iba 100 metrov od Neziderského jazera v meste Podersdorf am See a ponúka pizzeriu so slnečnou... Ubytovanie Gästehaus Weinhandl & Johnnys Pizzeria sa nachádza v meste Seeufergasse 21 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus & Shiatsu Schreier

9,3

Gästehaus & Shiatsu Schreier

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus & Shiatsu Schreier. Facing the beachfront, Gästehaus & Shiatsu Schreier offers 3-star accommodation in Podersdorf am See and has a restaurant, bar and garden. Ubytovanie Gästehaus & Shiatsu Schreier sa nachádza v meste Strandgasse 33 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Weinhof & Gästehaus Dombi Weiss

9,2

Weinhof & Gästehaus Dombi Weiss

Ubytovanie (Penzión) Weinhof & Gästehaus Dombi Weiss. Located in Podersdorf, Weinhof & Gästehaus Dombi Weiss is only 300 metres from the beach at Lake Neusiedl. Ubytovanie Weinhof & Gästehaus Dombi Weiss sa nachádza v meste Seestraße 5 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Mariella

9,2

Haus Mariella

Ubytovanie (Penzión) Haus Mariella. Located in Podersdorf am See, Haus Mariella features a garden, terrace and free WiFi. All rooms have a balcony. Ubytovanie Haus Mariella sa nachádza v meste Seezeile 2 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Schmidt

9,2

Pension Schmidt

Ubytovanie (Penzión) Pension Schmidt. In a quiet location in Podersdorf, just 200 metres from Lake Neusiedl and the public beach, Pension Schmidt offers a garden with a terrace and sunbathing... Ubytovanie Pension Schmidt sa nachádza v meste Seeweingärten I/8 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Roiss

9,2

Appartement Roiss

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Roiss. Situated on the edge of Podersdorf and a 10-minute walk from the shore of Lake Neusiedl, Appartement Roiss offers apartments with cable TV. Ubytovanie Appartement Roiss sa nachádza v meste Frauenkirchnerstraße 3 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Al Faro Lodge

9,2

Hotel Al Faro Lodge

Ubytovanie (Hotel) Hotel Al Faro Lodge. Hotel Al Faro Lodge sa nachádza na promenáde v centre mesta Podersdorf, len pár krokov od brehu Neziderského jazera. Ubytovanie Hotel Al Faro Lodge sa nachádza v meste Podersdorf am See (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus St. Christoph

9,2

Haus St. Christoph

Ubytovanie (Apartmány) Haus St. Christoph. Offering a terrace and views of the mountain, Haus St. Christoph is nestled between the Mountains in Mayrhofen and surrounded by the Scheuling Forest. Ubytovanie Haus St. Christoph sa nachádza v meste 585 Jakob-Moser-Straße (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 129 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus56

9,2

Haus56

Ubytovanie (Penzión) Haus56. Ubytovanie Haus56 sa nachádza v obci Podersdorf am See a ponúka bezplatné bicykle, záhradu, tenisový kurt a gril. Ubytovanie Haus56 sa nachádza v meste Seestraße 56 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nikolaushof

9,1

Nikolaushof

Ubytovanie (Penzión) Nikolaushof. Ubytovacie zariadenie Nikolaushof sa nachádza v obci Podersdorf am See a ponúka klimatizované izby. V celom objekte je k dispozícii bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Nikolaushof sa nachádza v meste Frauenkirchnerstraße 21 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Gerda

9,1

Haus Gerda

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Haus Gerda. Ubytovanie Haus Gerda sa nachádza v meste Podersdorf am See a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradou so spoločným vonkajším bazénom a výhľadom na... Ubytovanie Haus Gerda sa nachádza v meste Überland 7 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 155 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Die Pension Reeh

9

Die Pension Reeh

Ubytovanie (Penzión) Die Pension Reeh. Die Pension Reeh sa nachádza v obci Podersdorf am See vedľa Neziderského jazera a pláže. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Die Pension Reeh sa nachádza v meste seeweingarten I / 6 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Ringbauer

8,9

Gästehaus Ringbauer

Ubytovanie (Bed and breakfast) Gästehaus Ringbauer. Ubytovanie sa nachádza v meste Podersdorf am See. K dispozícii tu máte bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Gästehaus Ringbauer sa nachádza v meste Frauenkirchner Straße 18 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landgasthof zur Goldenen Traube

8,9

Landgasthof zur Goldenen Traube

Ubytovanie (Hotel) Landgasthof zur Goldenen Traube. Ubytovacie zariadenie Landgasthof zur Goldenen Traube sa nachádza v meste Podersdorf, len 2 minúty chôdze od jazera Neusiedl. Ubytovanie Landgasthof zur Goldenen Traube sa nachádza v meste Seeweingärten 2/2 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel & Restaurant Seehof

8,8

Hotel & Restaurant Seehof

Ubytovanie (Hotel) Hotel & Restaurant Seehof. Rodinou prevádzkovaný hotel s reštauráciou Seehof sa nachádza v obci Podersdorf am See, len pár minút chôdze od Neziderského jazera. Ubytovanie Hotel & Restaurant Seehof sa nachádza v meste Seeufergasse 23 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seewirt & Haus Attila

8,6

Seewirt & Haus Attila

Ubytovanie (Hotel) Seewirt & Haus Attila. Ubytovacie zariadenia Seewirt & Haus Attila sa nachádzajú priamo na brehu Neziderského jazera v obci Podersdorf, a sú od seba vzdialené iba 100 m. Ubytovanie Seewirt & Haus Attila sa nachádza v meste Strandplatz 1 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienherbergen S & J Zeisz

8,6

Ferienherbergen S & J Zeisz

Ubytovanie (Bed and breakfast) Ferienherbergen S & J Zeisz. Ubytovacie zariadenie Ferienherbergen S & J Zeisz sa nachádza v obci Podersdorf am See v spolkovej krajine Burgenland. Ubytovanie Ferienherbergen S & J Zeisz sa nachádza v meste Frauenkirchner Strasse 28 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus und Weinbau Zur Wiederkehr Strudler

8,6

Gästehaus und Weinbau Zur Wiederkehr Strudler

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus und Weinbau Zur Wiederkehr Strudler. Featuring free WiFi and a sun terrace, Gästehaus und Weinbau Zur Wiederkehr Strudler offers a non-smoking accommodation in Podersdorf am See. Ubytovanie Gästehaus und Weinbau Zur Wiederkehr Strudler sa nachádza v meste Hauptstraße 5 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pannonia-Hotel/Restaurant

8,6

Pannonia-Hotel/Restaurant

Ubytovanie (Hotel) Pannonia-Hotel/Restaurant. Hotel s reštauráciou Pannonia sa nachádza len pár krokov od pláže pri Neziderskom jazere a ponúka vám krytý vonkajší bazén s trávnikom na opaľovanie, saunu... Ubytovanie Pannonia-Hotel/Restaurant sa nachádza v meste Seezeile 20 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Georgshof

8,5

Georgshof

Ubytovanie (Hotel) Georgshof. Hotel Georgshof sa nachádza v obci Podersdorf am See. Ponúka reštauráciu, v ktorej podávajú jedlá z regiónu Neziderského jazera. Ubytovanie Georgshof sa nachádza v meste Georgshof 1 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartmenthaus Josefikeller

8,5

Appartmenthaus Josefikeller

Ubytovanie (Apartmány) Appartmenthaus Josefikeller. Appartmenthaus Josefikeller sa nachádza v meste Podersdorf am See a ponúka ubytovanie s bezplatným WiFi pripojením. Ubytovanie Appartmenthaus Josefikeller sa nachádza v meste Seestrasse 45 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seehotel Herlinde

8,4

Seehotel Herlinde

Ubytovanie (Hotel) Seehotel Herlinde. Seehotel Herlinde má výhodnú polohu pri Neziderskom jazere v obci Podersdorf a ponúka vám reštauráciu a vstup na verejnú pláž. Ubytovanie Seehotel Herlinde sa nachádza v meste Strandplatz 17 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

PROMENADE

8,4

PROMENADE

Ubytovanie (Penzión) PROMENADE. Penzión PROMENADE sa nachádza pri pláži v meste Podersdorf. Ponúka bar, bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch, terasu a výhľad na mesto. Ubytovanie PROMENADE sa nachádza v meste Podersdorf am See (Rakúsko - Burgenland).

Sporthotel Podersdorf

8,3

Sporthotel Podersdorf

Ubytovanie (Hotel) Sporthotel Podersdorf. Sporthotel Podersdorf sa nachádza v obci Podersdorf am See, 20 minút chôdze od Neziderského jazera. Ubytovanie Sporthotel Podersdorf sa nachádza v meste Steinbruch I/36 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus St. Florian

8,1

Haus St. Florian

Ubytovanie (Penzión) Haus St. Florian. Ubytovacie zariadenie Haus St. Florian sa nachádza v obci Podersdorf am See, priamo na pláži pri Neziderskom jazere. Ubytovanie Haus St. Florian sa nachádza v meste Seeufergasse 1 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension ETTL

8,1

Pension ETTL

Ubytovanie (Bed and breakfast) Pension ETTL. Penzión ETTL sa nachádza v obci Podersdorf am See a ponúka ubytovanie so záhradou, terasou, bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. K dispozícii je balkón. Ubytovanie Pension ETTL sa nachádza v meste Seestraße 77 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Kummer

7,7

Gasthof Kummer

Ubytovanie (Hostinec) Gasthof Kummer. Penzión Gasthof Kummer sa nachádza v meste Podersdorf, vedľa jazera Neusiedl a 40 km od mesta Eisenstadt. Ubytovanie Gasthof Kummer sa nachádza v meste An der Promenade 5 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Arkadenhaus Steiner

7,4

Arkadenhaus Steiner

Ubytovanie (Bed and breakfast) Arkadenhaus Steiner. Arkadenhaus Steiner ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v meste Podersdorf am See. Ubytovanie Arkadenhaus Steiner sa nachádza v meste Seeufergasse 12 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Hotel Herlinde

7,4

Gästehaus Hotel Herlinde

Ubytovanie (Hotel) Gästehaus Hotel Herlinde. Gästehaus Hotel Herlinde sa nachádza 1 km od centra mesta Podersdorf am See a Neziderského jazera a ponúka záhradu s terasou a detským ihriskom. Ubytovanie Gästehaus Hotel Herlinde sa nachádza v meste Quergasse 9 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Brigitte Sponer

Brigitte Sponer

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Brigitte Sponer. Located in Podersdorf am See in the Burgenland region, Brigitte Sponer features a garden. Ubytovanie Brigitte Sponer sa nachádza v meste 24 Überland (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 213 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Gisch Edith

Gästehaus Gisch Edith

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus Gisch Edith. Situated on the beachfront in Podersdorf am See, Gästehaus Gisch Edith has a garden and free WiFi. Ubytovanie Gästehaus Gisch Edith sa nachádza v meste Podersdorf am See (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Frühstückspension Leiner-Stiegelmar

Frühstückspension Leiner-Stiegelmar

Ubytovanie (Penzión) Frühstückspension Leiner-Stiegelmar. Boasting a garden and free WiFi throughout the property, Frühstückspension Leiner-Stiegelmar is set in Podersdorf am See. Ubytovanie Frühstückspension Leiner-Stiegelmar sa nachádza v meste Podersdorf am See (Rakúsko - Burgenland).

Lakeside77

Lakeside77

Ubytovanie (Hotel) Lakeside77. Hotel Lakeside77 sa nachádza v meste Podersdorf am See a ponúka bar. K dispozícii je aj terasa, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Lakeside77 sa nachádza v meste Podersdorf am See (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartementhaus Waba

Appartementhaus Waba

Ubytovanie (Apartmány) Appartementhaus Waba. Just steps away from the beach on Lake Neusiedl, Appartementhaus Waba in Podersdorf offers free WiFi and a garden with a terrace. Ubytovanie Appartementhaus Waba sa nachádza v meste Seeufergasse 11 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

grosszugige Wohnung in Podersdorf am See

grosszugige Wohnung in Podersdorf am See

Ubytovanie (Apartmán) grosszugige Wohnung in Podersdorf am See. Ubytovacie zariadenie Grosszugige Wohnung in Podersdorf am See sa nachádza v obci Podersdorf am See a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie grosszugige Wohnung in Podersdorf am See sa nachádza v meste Podersdorf am See (Rakúsko - Burgenland).

Arkadenhof

Arkadenhof

Ubytovanie (Penzión) Arkadenhof. Set in Podersdorf am See, Arkadenhof features a garden, terrace and free WiFi throughout the property. The guest house has family rooms. Ubytovanie Arkadenhof sa nachádza v meste 13 Seestraße (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Thalhammer - Adults Only

Pension Thalhammer - Adults Only

Ubytovanie (Apartmány) Pension Thalhammer - Adults Only. Set in Podersdorf am See, 47 km from Eisenstadt, Pension Thalhammer - Adults Only offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Pension Thalhammer - Adults Only sa nachádza v meste Podersdorf am See (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gebetsroither - Strandcamping Podersdorf am See

Gebetsroither - Strandcamping Podersdorf am See

Ubytovanie (Kemping) Gebetsroither - Strandcamping Podersdorf am See. Ubytovacie zariadenie Gebetsroither - Strandcamping Podersdorf / See ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v obci Podersdorf am See. Ubytovanie Gebetsroither - Strandcamping Podersdorf am See sa nachádza v meste Podersdorf am See (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 171 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wohnung Kurzzeitmiete (Saison)

Wohnung Kurzzeitmiete (Saison)

Ubytovanie (Apartmány) Wohnung Kurzzeitmiete (Saison). Ubytovacie zariadenie Wohnung Kurzzeitmiete (Saison) sa nachádza v meste Podersdorf am See a ponúka záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Wohnung Kurzzeitmiete (Saison) sa nachádza v meste Podersdorf am See (Rakúsko - Burgenland).

Ferienwohnung in Podersdorf am See

Ferienwohnung in Podersdorf am See

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung in Podersdorf am See. Ferienwohnung in Podersdorf am See is located in Podersdorf am See and offers a garden. Providing free WiFi, the property also has a terrace. Ubytovanie Ferienwohnung in Podersdorf am See sa nachádza v meste Podersdorf am See (Rakúsko - Burgenland).

Haubis Ferienwohnungen

Haubis Ferienwohnungen

Ubytovanie (Apartmán) Haubis Ferienwohnungen. Located in Podersdorf am See, Haubis Ferienwohnungen provides accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 46 km from Eisenstadt. Ubytovanie Haubis Ferienwohnungen sa nachádza v meste 23 Friedhofgasse (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Grosszügige Ferienwohnung in Podersdorf am See

Grosszügige Ferienwohnung in Podersdorf am See

Ubytovanie (Apartmán) Grosszügige Ferienwohnung in Podersdorf am See. Ubytovacie zariadenie Grosszügige Ferienwohnung in Podersdorf am See sa nachádza v obci Podersdorf am See v regióne Burgenland a má záhradu. Ubytovanie Grosszügige Ferienwohnung in Podersdorf am See sa nachádza v meste Podersdorf am See (Rakúsko - Burgenland).