Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Rust

V meste Rust (Rakúsko) máme celkom 32 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Rust

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Rust

Opatment - das Sukzessive

9,9

Opatment - das Sukzessive

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Opatment - das Sukzessive. Situated in Rust, within 3 km of Roman stone pit St. Ubytovanie Opatment - das Sukzessive sa nachádza v meste Lenaugasse 36 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Karnerhof

9,8

Karnerhof

Ubytovanie (Farma) Karnerhof. Rust’s Karnerhof is within 200 metres of Lake Neusiedl and the town centre, and a swimming beach with boat rental and sailing facilities is just 1 km away. Ubytovanie Karnerhof sa nachádza v meste Setzgasse 22 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Storchennest-Appartements

9,8

Storchennest-Appartements

Ubytovanie (Apartmány) Storchennest-Appartements. Situated in Rust in the Burgenland region, Storchennest-Appartements features accommodation with free private parking. Ubytovanie Storchennest-Appartements sa nachádza v meste 11 Am Sportplatz (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Logis 11

9,8

Logis 11

Ubytovanie (Apartmány) Logis 11. Situated in Rust in the Burgenland region and Roman stone pit St. Ubytovanie Logis 11 sa nachádza v meste 11 Neuegasse (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sonnenweg Appartements

9,7

Sonnenweg Appartements

Ubytovanie (Apartmány) Sonnenweg Appartements. Set in Rust, Sonnenweg Appartements has accommodation 3.7 km from Roman stone pit St. Margarethen. Ubytovanie Sonnenweg Appartements sa nachádza v meste Sonnenweg 36 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

unser rosa Haus für Sie

9,7

unser rosa Haus für Sie

Ubytovanie (Apartmán) unser rosa Haus für Sie. Apartmán unser rosa Haus für Sie sa nachádza na námestí mestečka Rust, 50 metrov od Neziderského jazera v historickej budove z roku 1582 a hosťom ponúka... Ubytovanie unser rosa Haus für Sie sa nachádza v meste zum Alten Stadttor 1 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 141 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pfahlbau Rust/Neusiedlersee

9,6

Pfahlbau Rust/Neusiedlersee

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Pfahlbau Rust/Neusiedlersee. Dovolenkový dom Pfahlbau Rust/Neusiedlersee je postavený na pilótach ponorených v jazere a nachádza sa uprostred chráneného pásma rákosia pri Neziderskom... Ubytovanie Pfahlbau Rust/Neusiedlersee sa nachádza v meste Romantik II (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 268 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Katharina

9,6

Villa Katharina

Ubytovanie (Penzión) Villa Katharina. Vila Katharina sa nachádza v obci Rust, 200 metrov od Neziderského jazera a 900 metrov od pláže Seebad. Ubytovanie Villa Katharina sa nachádza v meste Leopold-Nattl-Gasse 5 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

TiMiMoo The smallest Hotel in Austria

9,5

TiMiMoo The smallest Hotel in Austria

Ubytovanie (Vila) TiMiMoo The smallest Hotel in Austria. Mooslechners Hotel TiMiMoo is a small house right in the heart of Rust, just a few steps from the Rathausplatz square and 1.5 km from Lake Neusiedl. Ubytovanie TiMiMoo The smallest Hotel in Austria sa nachádza v meste Kirchengasse 3 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 326 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pfahlbau Rust Robinsonhütte

9,4

Pfahlbau Rust Robinsonhütte

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Pfahlbau Rust Robinsonhütte. Dovolenkový dom Pfahlbau Rust Robinsonhütte sa nachádza v dedinke Rust, 4,3 km od rímskej kamennej studne St. Margarethen. Ubytovanie Pfahlbau Rust Robinsonhütte sa nachádza v meste Seestraße 19a (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 171 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Karassowitsch

9,2

Gästehaus Karassowitsch

Ubytovanie (Privát) Gästehaus Karassowitsch. Situated in Rust, within 3.2 km of Roman stone pit St. Ubytovanie Gästehaus Karassowitsch sa nachádza v meste Sankt Ägidigasse 12a (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Gruber

9,2

Ferienwohnungen Gruber

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnungen Gruber. Boasting free bikes, a garden, and a terrace, Ferienwohnungen Gruber features accommodation in Rust with free WiFi and garden views. The apartment is 3. Ubytovanie Ferienwohnungen Gruber sa nachádza v meste Oggauerstraße 16 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

HOTEL SCHANDL ***S

9,2

HOTEL SCHANDL ***S

Ubytovanie (Hotel) HOTEL SCHANDL ***S. Hotel Schandl sídli v chránenej historickej budove z konca 17. storočia situovanej v historickom centre mesta Rust. Ubytovanie HOTEL SCHANDL ***S sa nachádza v meste Rathausplatz 7 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Das Cottage

9,2

Das Cottage

Ubytovanie (Penzión) Das Cottage. Situated in Rust and within 3.5 km of Roman stone pit St. Margarethen, Das Cottage has a garden, non-smoking rooms, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Das Cottage sa nachádza v meste Siedlungsgasse 15 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Kral

9,1

Pension Kral

Ubytovanie (Bed and breakfast) Pension Kral. Penzión Kral sa nachádza v meste Rust a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradou. Ubytovanie Pension Kral sa nachádza v meste Ödenburgerstrasse 25 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Katamaran

9,1

Hotel Katamaran

Ubytovanie (Hotel) Hotel Katamaran. Hotel Katamaran sa nachádza v Ruste, 3,4 km od rímskej kamennej jaskyne St. Margarethen. Ponúka terasu, bar a Wi-Fi zdarma. Ubytovanie Hotel Katamaran sa nachádza v meste 1 Am Hafen (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rusterhof

9

Rusterhof

Ubytovanie (Apartmány) Rusterhof. Apartmány Rusterhof sa nachádzajú na Radničnom námestí v centre mestečka Rust, 1,5 km od brehu Neziderského jazera. Ubytovanie Rusterhof sa nachádza v meste Rathausplatz 18 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

TiMiMoo Art Boutique Hotel Bürgerhaus

8,9

TiMiMoo Art Boutique Hotel Bürgerhaus

Ubytovanie (Hotel) TiMiMoo Art Boutique Hotel Bürgerhaus. Rodinný butikový hotel TiMiMoo Bürgerhaus s ružovou záhradou a tichým nádvorím sídli v historickej budove z roku 1537 a nachádza sa priamo na hlavnom... Ubytovanie TiMiMoo Art Boutique Hotel Bürgerhaus sa nachádza v meste Hauptstraße 1 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 252 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Ruth

8,9

Gästehaus Ruth

Ubytovanie (Privát) Gästehaus Ruth. Located within 3.2 km of Roman stone pit St. Margarethen in Rust, Gästehaus Ruth provides accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Ubytovanie Gästehaus Ruth sa nachádza v meste Doktor-Alfred-Ratz-Gasse 1 (Rakúsko - Burgenland).

Alte Mühle

8,9

Alte Mühle

Ubytovanie (Apartmány) Alte Mühle. Located within 2.8 km of Roman stone pit St. Margarethen in Rust, Alte Mühle provides accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Ubytovanie Alte Mühle sa nachádza v meste Feldgasse 3 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Anna

8,8

Pension Anna

Ubytovanie (Penzión) Pension Anna. Situated in Rust, 3.5 km from Roman stone pit St. Margarethen, Pension Anna features accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytovanie Pension Anna sa nachádza v meste Franz-Stornogasse 10 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pfahlbau Sunset I

8,6

Pfahlbau Sunset I

Ubytovanie (Horská chata) Pfahlbau Sunset I. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Pfahlbau Sunset I is situated in Rust. Ubytovanie Pfahlbau Sunset I sa nachádza v meste Seestr. 26a (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 228 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seehotel Rust

8,6

Seehotel Rust

Ubytovanie (Hotel) Seehotel Rust. Seehotel Rust na nachádza na pokojnom a malebnom mieste medzi historickým centrom mesta Rust a Neziderským jazerom. Ubytovanie Seehotel Rust sa nachádza v meste Am Seekanal 2-4 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel am See Rust

8,4

Hotel am See Rust

Ubytovanie (Hotel) Hotel am See Rust. Ubytovacie zariadenie Familiengästehaus Seebad Rust sa nachádza len 100 metrov od brehu jazera Neusiedl. Ubytovanie Hotel am See Rust sa nachádza v meste Ruster Bucht 2 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Romantika 5 Beach Bungalow

8,4

Romantika 5 Beach Bungalow

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Romantika 5 Beach Bungalow. Plážový bungalov Romantika 5 sa nachádza v mestečku Rust, len 5 km od rímskeho kameňolomu St. Margarethen. Ubytovanie Romantika 5 Beach Bungalow sa nachádza v meste Romantika 1-5 Seestraße (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 194 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Atriumhof

8,3

Atriumhof

Ubytovanie (Apartmány) Atriumhof. Located a 3-minute walk from the scenic town of Rust and a short walk from Lake Neusiedl, the Atriumhof is set in a historic farmhouse. Ubytovanie Atriumhof sa nachádza v meste Dr. Ratzgasse 20 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Strohmer

7,5

Pension Strohmer

Ubytovanie (Penzión) Pension Strohmer. Pension Strohmer enjoys a quiet location a 5-minute walk from the centre of Rust and a 15-minute walk from Lake Neusiedl. Ubytovanie Pension Strohmer sa nachádza v meste Am Sportplatz 5 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Storchencamp Gästehaus Rust

6,4

Storchencamp Gästehaus Rust

Ubytovanie (Penzión) Storchencamp Gästehaus Rust. Tento penzión sa nachádza v rekreačnej oblasti Ruster Bucht, len pár krokov od Neziderského jazera a 3 minúty jazdy autom od centra mesta Rust. Ubytovanie Storchencamp Gästehaus Rust sa nachádza v meste Rust (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pfahlbau Sunset II

Pfahlbau Sunset II

Ubytovanie (Horská chata) Pfahlbau Sunset II. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Pfahlbau Sunset II is situated in Rust. Ubytovanie Pfahlbau Sunset II sa nachádza v meste Rust (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 234 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Ulli Schneider

Ferienhaus Ulli Schneider

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Ulli Schneider. Located in Rust and only 3.2 km from Roman stone pit St. Ubytovanie Ferienhaus Ulli Schneider sa nachádza v meste 9 Sankt Ägidigasse (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 163 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Fischl

Ferienwohnung Fischl

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Fischl. Situated in Rust and only 3.8 km from Roman stone pit St. Ubytovanie Ferienwohnung Fischl sa nachádza v meste Rust (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Windstill Apartments

Windstill Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Windstill Apartments. Boasting garden views, Windstill Apartments offers accommodation with a garden, around 3.1 km from Roman stone pit St. Margarethen. Ubytovanie Windstill Apartments sa nachádza v meste 13 Feldgasse (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 214 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pfahlbauurlaub 57 - Waterfront - erste Reihe fußfrei

Pfahlbauurlaub 57 - Waterfront - erste Reihe fußfrei

Ubytovanie (Horská chata) Pfahlbauurlaub 57 - Waterfront - erste Reihe fußfrei. Pfahlbauurlaub 57 - Waterfront - erste Reihe fußfrei, a property with barbecue facilities and a terrace, is situated in Rust, 5 km from Roman stone pit St. Ubytovanie Pfahlbauurlaub 57 - Waterfront - erste Reihe fußfrei sa nachádza v meste Rust (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 244 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wohnatelier im Bioweingut

Wohnatelier im Bioweingut

Ubytovanie (Apartmán) Wohnatelier im Bioweingut. Located in Rust, 3.2 km from Roman stone pit St. Margarethen, Wohnatelier im Bioweingut provides accommodation with a terrace, free WiFi, a tour desk, and... Ubytovanie Wohnatelier im Bioweingut sa nachádza v meste Rust (Rakúsko - Burgenland).

Seehütte Neusiedlersee - Urlaub am Wasser

Seehütte Neusiedlersee - Urlaub am Wasser

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Seehütte Neusiedlersee - Urlaub am Wasser. Situated in Rust, 5 km from Roman stone pit St. Margarethen, Seehütte Neusiedlersee - Urlaub am Wasser features air-conditioned accommodation with a... Ubytovanie Seehütte Neusiedlersee - Urlaub am Wasser sa nachádza v meste Rust (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 322 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Rust

Mesto Rust sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 32 hotelov a ubytovanie v meste Rust.