Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nová Baňa

V meste Nová Baňa (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Nová Baňa

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Nová Baňa

SIMIHOUSE

9,4

SIMIHOUSE

Ubytovanie (Dovolenkový dom) SIMIHOUSE. Ubytovanie SIMIHOUSE sa nachádza v Novej Bani v Banskobystrickom kraji, 29 km od obce Vyhne. Ubytovanie SIMIHOUSE sa nachádza v meste Nová Baňa (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Tajch

9,3

Penzion Tajch

Ubytovanie (Penzión) Penzion Tajch. Penzión Tajch sa nachádza v Novej Bani. Ponúka bezplatné bicykle, sezónny vonkajší bazén, bar, spoločenskú miestnosť, reštauráciu, zariadenia na vodné... Ubytovanie Penzion Tajch sa nachádza v meste Nová Baňa (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 17 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Tajch má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzion Tajch momentálne evidujeme 54 recenzií.

Penzión No. 1

9,2

Penzión No. 1

Ubytovanie (Penzión) Penzión No. 1. Penzión No. 1 s terasou a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v Novej Bani, 12 km od lyžiarskeho strediska Drozdovo – Nová Baňa. Ubytovanie Penzión No. 1 sa nachádza v meste Nová Baňa (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión No. 1 má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzión No. 1 momentálne evidujeme 19 recenzií.

Hotel Hron

8,9

Hotel Hron

Ubytovanie (Hotel) Hotel Hron. Hotel Hron sa nachádza v Novej Bani a ponúka 3-hviezdičkové ubytovanie s barom. Ubytovanie Hotel Hron sa nachádza v meste Nová Baňa (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalupa na lazoch

8,8

Chalupa na lazoch

Ubytovanie (Vidiecky dom) Chalupa na lazoch. Chalupa na lazoch sa nachádza v Novej Bani, iba 14 km od lyžiarskeho strediska Drozdovo-Nová Baňa a ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady a na hory. Ubytovanie Chalupa na lazoch sa nachádza v meste Nová Baňa (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalupa na lazoch má celkové hodnotenie 8,8. Pre Vidiecky dom Chalupa na lazoch momentálne evidujeme 8 recenzií.

Kutica

Kutica

Ubytovanie (Apartmán) Kutica. Ubytovacie zariadenie Kutica so záhradou sa nachádza v Novej Bani v Banskobystrickom kraji. Nitra je vzdialená 42 km. K dispozícii je 1 kúpeľňa. Ubytovanie Kutica sa nachádza v meste Nová Baňa (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Hájenka Bukovina Nová Baňa

Hájenka Bukovina Nová Baňa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Hájenka Bukovina Nová Baňa. Ubytovacie zariadenie Hájenka Bukovina sa nachádza v obci Nová Baňa a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a terasu. Ubytovanie Hájenka Bukovina Nová Baňa sa nachádza v meste Nová Baňa (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata VČELÁRIK

Chata VČELÁRIK

Ubytovanie (Vila) Chata VČELÁRIK. Located in Nová Baňa in the Banskobystrický kraj region, Chata VČELÁRIK features a terrace. This property offers access to free WiFi. Ubytovanie Chata VČELÁRIK sa nachádza v meste Nová Baňa (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 188 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Nová Baňa

Mesto Nová Baňa sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Nová Baňa.