Hľadať

Ubytovanie

Apartmán Frida Apartmán

7 Námestie slobody, 968 01 Nová Baňa, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Frida. Apartmán Frida is located in Nová Baňa. The accommodation is 19 km from Banská Štiavnica. Ubytovanie Apartmán Frida sa nachádza v meste Nová Baňa (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Popis ubytovania Apartmán Frida

Nitra is 43 km from the apartment, while Bojnice is 40 km away. The accommodation is 19 km from Banská Štiavnica. Apartmán Frida is located in Nová Baňa. The apartment comes with 1 bedroom, a flat-screen TV with cable channels and a fully equipped kitchen that provides guests with a dishwasher, a microwave, a washing machine, a fridge and an oven. Towels and bed linen are provided. The nearest airport is Piesťany Airport, 64 km from Apartmán Frida.

Iná ubytovanie v meste Nová Baňa

SIMIHOUSE

9,4

SIMIHOUSE

Ubytovanie (Dovolenkový dom) SIMIHOUSE. Ubytovanie SIMIHOUSE sa nachádza v Novej Bani v Banskobystrickom kraji, 29 km od obce Vyhne. Ubytovanie SIMIHOUSE sa nachádza v meste Nová Baňa (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Penzion Tajch

9,3

Penzion Tajch

Ubytovanie (Penzión) Penzion Tajch. Penzión Tajch sa nachádza v Novej Bani. Ponúka bezplatné bicykle, sezónny vonkajší bazén, bar, spoločenskú miestnosť, reštauráciu, zariadenia na vodné... Ubytovanie Penzion Tajch sa nachádza v meste Nová Baňa (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Penzion Tajch má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzion Tajch momentálne evidujeme 54 recenzií.

Penzión No. 1

9,2

Penzión No. 1

Ubytovanie (Penzión) Penzión No. 1. Penzión No. 1 s terasou a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v Novej Bani, 12 km od lyžiarskeho strediska Drozdovo – Nová Baňa. Ubytovanie Penzión No. 1 sa nachádza v meste Nová Baňa (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Penzión No. 1 má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzión No. 1 momentálne evidujeme 19 recenzií.

Hotel Hron

8,9

Hotel Hron

Ubytovanie (Hotel) Hotel Hron. Hotel Hron sa nachádza v Novej Bani a ponúka 3-hviezdičkové ubytovanie s barom. Ubytovanie Hotel Hron sa nachádza v meste Nová Baňa (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chalupa na lazoch

8,8

Chalupa na lazoch

Ubytovanie (Vidiecky dom) Chalupa na lazoch. Chalupa na lazoch sa nachádza v Novej Bani, iba 14 km od lyžiarskeho strediska Drozdovo-Nová Baňa a ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady a na hory. Ubytovanie Chalupa na lazoch sa nachádza v meste Nová Baňa (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Chalupa na lazoch má celkové hodnotenie 8,8. Pre Vidiecky dom Chalupa na lazoch momentálne evidujeme 8 recenzií.

Apartmán FLOWER

Apartmán FLOWER

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán FLOWER. Featuring a terrace, Apartmán FLOWER provides accommodation in Nová Baňa with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Apartmán FLOWER sa nachádza v meste Nová Baňa (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Hájenka Bukovina Nová Baňa

Hájenka Bukovina Nová Baňa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Hájenka Bukovina Nová Baňa. Ubytovacie zariadenie Hájenka Bukovina sa nachádza v obci Nová Baňa a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a terasu. Ubytovanie Hájenka Bukovina Nová Baňa sa nachádza v meste Nová Baňa (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Aurelia

Chata Aurelia

Ubytovanie (Apartmán) Chata Aurelia. Chata Aurelia is set in Nová Baňa and offers barbecue facilities. The property is 38 km from Nitra, and complimentary private parking is offered. Ubytovanie Chata Aurelia sa nachádza v meste Nová Baňa (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata VČELÁRIK

Chata VČELÁRIK

Ubytovanie (Vila) Chata VČELÁRIK. Located in Nová Baňa in the Banskobystrický kraj region, Chata VČELÁRIK features a terrace. This property offers access to free WiFi. Ubytovanie Chata VČELÁRIK sa nachádza v meste Nová Baňa (Slovensko - Banskobystrický kraj).