Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Oberdrauburg

V meste Oberdrauburg (Rakúsko) máme celkom 13 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Oberdrauburg

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Oberdrauburg

Pension Stöcklmühl

9,4

Pension Stöcklmühl

Ubytovanie (Penzión) Pension Stöcklmühl. Offering a children's playground and ski storage space, Pension Stocklmuhl is located in Oberdrauburg in the Carinthia Region. Ubytovanie Pension Stöcklmühl sa nachádza v meste Otting 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stoffenhof

9,3

Stoffenhof

Ubytovanie (Apartmány) Stoffenhof. Set in Oberdrauburg in the Carinthia region, Stoffenhof offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Stoffenhof sa nachádza v meste Schrottenberg 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Post

8,8

Gasthof Post

Ubytovanie (Hotel) Gasthof Post. Penzión Post sa nachádza na stredovekom námestí v obci Oberdrauburg v údolí rieky Drávy v Korutánsku. Ubytovanie Gasthof Post sa nachádza v meste Marktplatz 4 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Egger

8,7

Haus Egger

Ubytovanie (Apartmány) Haus Egger. Apartmány Haus Egger sa nachádzajú v meste Oberdrauburg, 43 km od kúpeľného mesta a lyžiarskeho strediska Bad Gastein a 49 km od kúpeľného mesta Bad... Ubytovanie Haus Egger sa nachádza v meste Neu-Ötting 27 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Walker

8,5

Ferienwohnung Walker

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Walker. Set in Oberdrauburg, 47 km from Matrei in Osttirol, Ferienwohnung Walker offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Ferienwohnung Walker sa nachádza v meste Schulgasse 5 1. floor (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Fortuna

8,2

Villa Fortuna

Ubytovanie (Penzión) Villa Fortuna. Located in Oberdrauburg, Villa Fortuna features a garden. Featuring a shared kitchen, this property also provides guests with a children's playground. Ubytovanie Villa Fortuna sa nachádza v meste Mariahilfweg 5 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Pontiller

8,2

Gasthof Pontiller

Ubytovanie (Hotel) Gasthof Pontiller. Penzión Gasthof Pontiller je rodinou prevádzkovaným ubytovacím zariadením už od roku 1803 a nachádza sa v mestečku Oberdrauburg v Korutánsku. Ubytovanie Gasthof Pontiller sa nachádza v meste Marktstraße 17 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Buschenschenke Kotschhof Ferienwohnung

Buschenschenke Kotschhof Ferienwohnung

Ubytovanie (Apartmán) Buschenschenke Kotschhof Ferienwohnung. Located in Oberdrauburg in the Carinthia region, Buschenschenke Kotschhof Ferienwohnung has a balcony. Ubytovanie Buschenschenke Kotschhof Ferienwohnung sa nachádza v meste Unterpirkach (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04036-DYA

Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04036-DYA

Ubytovanie (Apartmán) Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04036-DYA. Set in Oberdrauburg in the Carinthia region, Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04036-DYA has a balcony. Ubytovanie Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04036-DYA sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04036-EYB

Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04036-EYB

Ubytovanie (Apartmán) Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04036-EYB. Set in Oberdrauburg in the Carinthia region, Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04036-EYB features a balcony. Ubytovanie Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04036-EYB sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Oberdrauburg

Mesto Oberdrauburg sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 13 hotelov a ubytovanie v meste Oberdrauburg.