Hľadať

Ubytovanie

Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04509-DYA Apartmán

9781 Oberdrauburg, Rakúsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04509-DYA. Ubytovacie zariadenie Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04509-DYA s balkónom sa nachádza v obci Oberdrauburg v Korutánsku. Ubytovanie Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04509-DYA sa nachádza v meste Oberdrauburg (Rakúsko - Korutánsko).

Popis ubytovania Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04509-DYA

K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie a súkromné parkovisko. Lienz je vzdialený 20 km a Heiligenblut 48 km. Ubytovacie zariadenie Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04509-DYA s balkónom sa nachádza v obci Oberdrauburg v Korutánsku. Apartmán má 1 spálňu, satelitnú TV, vybavenú kuchynku s umývačkou riadu a mikrovlnnou rúrou a 1 kúpeľňu s vaňou. Ubytovanie je vzdialené 48 km od obce Matrei in Osttirol.

Vybavenie ubytovania Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04509-DYA

 • Súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná). Je spoplatnené.
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Kávovar
 • Sporák
 • Kuchynský riad
 • Umývačka riadu
 • Mikrovlnná rúra
 • Chladnička
 • Kuchynka
 • Posteľná bielizeň
 • Uteráky
 • Ďalšia toaleta
 • Súkromná kúpeľňa
 • Vaňa
 • Satelitné kanály
 • TV
 • Súkromný vchod
 • Kúrenie
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Balkón
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Oberdrauburg

Pension Stöcklmühl

9,4

Pension Stöcklmühl

Ubytovanie (Penzión) Pension Stöcklmühl. Offering a children's playground and ski storage space, Pension Stocklmuhl is located in Oberdrauburg in the Carinthia Region. Ubytovanie Pension Stöcklmühl sa nachádza v meste Otting 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stoffenhof

9,3

Stoffenhof

Ubytovanie (Apartmány) Stoffenhof. Set in Oberdrauburg in the Carinthia region, Stoffenhof offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Stoffenhof sa nachádza v meste Schrottenberg 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Post

8,8

Gasthof Post

Ubytovanie (Hotel) Gasthof Post. Penzión Post sa nachádza na stredovekom námestí v obci Oberdrauburg v údolí rieky Drávy v Korutánsku. Ubytovanie Gasthof Post sa nachádza v meste Marktplatz 4 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Egger

8,7

Haus Egger

Ubytovanie (Apartmány) Haus Egger. Apartmány Haus Egger sa nachádzajú v meste Oberdrauburg, 43 km od kúpeľného mesta a lyžiarskeho strediska Bad Gastein a 49 km od kúpeľného mesta Bad... Ubytovanie Haus Egger sa nachádza v meste Neu-Ötting 27 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Walker

8,5

Ferienwohnung Walker

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Walker. Set in Oberdrauburg, 47 km from Matrei in Osttirol, Ferienwohnung Walker offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Ferienwohnung Walker sa nachádza v meste Schulgasse 5 1. floor (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Fortuna

8,2

Villa Fortuna

Ubytovanie (Penzión) Villa Fortuna. Located in Oberdrauburg, Villa Fortuna features a garden. Featuring a shared kitchen, this property also provides guests with a children's playground. Ubytovanie Villa Fortuna sa nachádza v meste Mariahilfweg 5 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Pontiller

8,2

Gasthof Pontiller

Ubytovanie (Hotel) Gasthof Pontiller. Penzión Gasthof Pontiller je rodinou prevádzkovaným ubytovacím zariadením už od roku 1803 a nachádza sa v mestečku Oberdrauburg v Korutánsku. Ubytovanie Gasthof Pontiller sa nachádza v meste Marktstraße 17 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Buschenschenke Kotschhof Ferienwohnung

Buschenschenke Kotschhof Ferienwohnung

Ubytovanie (Apartmán) Buschenschenke Kotschhof Ferienwohnung. Located in Oberdrauburg in the Carinthia region, Buschenschenke Kotschhof Ferienwohnung has a balcony. Ubytovanie Buschenschenke Kotschhof Ferienwohnung sa nachádza v meste Unterpirkach (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Köstlhof, Familie Hassler

Köstlhof, Familie Hassler

Ubytovanie (Bed and breakfast) Köstlhof, Familie Hassler. Situated in Oberdrauburg in the Carinthia region, Köstlhof, Familie Hassler features accommodation with free private parking. Ubytovanie Köstlhof, Familie Hassler sa nachádza v meste Oberdrauburg (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04509-EYB

Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04509-EYB

Ubytovanie (Apartmán) Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04509-EYB. Situated in Oberdrauburg in the Carinthia region, Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04509-EYB features a balcony. Ubytovanie Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04509-EYB sa nachádza v meste Oberdrauburg (Rakúsko - Korutánsko).

Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04036-DYA

Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04036-DYA

Ubytovanie (Apartmán) Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04036-DYA. Set in Oberdrauburg in the Carinthia region, Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04036-DYA has a balcony. Ubytovanie Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04036-DYA sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04036-EYB

Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04036-EYB

Ubytovanie (Apartmán) Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04036-EYB. Set in Oberdrauburg in the Carinthia region, Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04036-EYB features a balcony. Ubytovanie Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04036-EYB sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Feil

Ferienhaus Feil

Ubytovanie (Horská chata) Ferienhaus Feil. Located in Oberdrauburg in the Carinthia region, Ferienhaus Feil features a terrace and garden views. Ubytovanie Ferienhaus Feil sa nachádza v meste Oberdrauburg (Rakúsko - Korutánsko).