Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Omišalj

V meste Omišalj (Chorvátsko) máme celkom 152 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Omišalj

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Omišalj

Apartman Adya

10

Apartman Adya

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Adya. Ubytovanie Apartman Adya sa nachádza v meste Omišalj, 300 metrov od pláže Jadran a 500 metrov od pláže Ucka. Ponúka bezplatné bicykle a klimatizáciu. Ubytovanie Apartman Adya sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartman Kijec 27

9,9

Apartman Kijec 27

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Kijec 27. Boasting a terrace with sea views, a garden and barbecue facilities, Apartman Kijec 27 can be found in Omišalj, close to Selehovica Beach and 1. Ubytovanie Apartman Kijec 27 sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Omisalj Kacini

9,9

Apartment Omisalj Kacini

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Omisalj Kacini. Situated in Omišalj in the Krk Island region, Apartment Omisalj Kacini is a 3-star property boasting free WiFi. The property provides free private parking. Ubytovanie Apartment Omisalj Kacini sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Gita

9,8

Gita

Ubytovanie (Apartmán) Gita. Situated in Omišalj, Gita features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Gita sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartman Lana

9,7

Apartman Lana

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Lana. Ubytovanie Apartment Lana sa nachádza v meste Omišalj, necelý 1 km od pláže Krsevanj a 14 minút pešo od pláže Selehovica. Ponúka záhradu a klimatizáciu. Ubytovanie Apartman Lana sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Studio apartman Kijec

9,7

Studio apartman Kijec

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman Kijec. Situated in Omišalj, less than 1 km from Krsevanj Beach and a 15-minute walk from Selehovica Beach, Studio apartman Kijec offers a garden and air... Ubytovanie Studio apartman Kijec sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Villa Orka

9,7

Villa Orka

Ubytovanie (Apartmán) Villa Orka. Ubytovanie Villa Orka sa nachádza na pláži v meste Omišalj, v blízkosti pláže Vecja a necelý 1 km od pláže Jadran. Ubytovanie Villa Orka sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartmani Manda

9,6

Apartmani Manda

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Manda. Set in Omišalj in the Krk Island region and Jadran Beach reachable within 450 metres, Apartmani Manda offers accommodation with free WiFi, BBQ facilities,... Ubytovanie Apartmani Manda sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartmani Jozefina

9,6

Apartmani Jozefina

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Jozefina. Ubytovacie zariadenie Apartmani Jozefina sa nachádza v meste Omišalj na ostrove Krk, 500 metrov od pláže Jadran. Ubytovanie Apartmani Jozefina sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

ELA i GABI

9,6

ELA i GABI

Ubytovanie (Privát) ELA i GABI. Situated in Omišalj in the Krk Island region and Vecja Beach reachable within 550 metres, ELA i GABI features accommodation with free WiFi, BBQ facilities,... Ubytovanie ELA i GABI sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Stula

9,6

Apartment Stula

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Stula. Situated in Omišalj in the Krk Island region and Krsevanj Beach reachable within 1. Ubytovanie Apartment Stula sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Adriatic Wave

9,6

Adriatic Wave

Ubytovanie (Apartmán) Adriatic Wave. Klimatizovaný apartmán Adriatic Wave s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza v meste Omišalj. Ubytovanie Adriatic Wave sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment N&M (Natasa and Milan)

9,6

Apartment N&M (Natasa and Milan)

Ubytovanie (Apartmány) Apartment N&M (Natasa and Milan). Apartmán N&M (Natasa and Milan) sa nachádza v meste Omišalj a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, klimatizáciou a prístupom do záhrady s grilom. Ubytovanie Apartment N&M (Natasa and Milan) sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Jasna B

9,6

Apartment Jasna B

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Jasna B. Ubytovanie Apartment Jasna B sa nachádza v meste Omišalj na ostrove Krk, neďaleko pláží Krsevanj a Selehovica. Ubytovanie Apartment Jasna B sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartman "Sabine red"

9,6

Apartman "Sabine red"

Ubytovanie (Apartmán) Apartman "Sabine red". Apartmány "Vidović" sa nachádzajú v mestečku Omišalj na ostrove Krk a majú záhradu. Naskytá sa z nich výhľad na more. Ubytovanie Apartman "Sabine red" sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Marija.1

9,5

Apartment Marija.1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marija.1. Featuring sea views, Apartment Marija.1 provides accommodation with a garden and a balcony, around 250 metres from Pesja Beach. Ubytovanie Apartment Marija.1 sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Appartments Adriatic

9,5

Appartments Adriatic

Ubytovanie (Penzión) Appartments Adriatic. Ubytovacie zariadenie Appartments Adriatic je situované v budove z roku 2018 v meste Omišalj a ponúka záhradu a izby s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Appartments Adriatic sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

New, sunny apartment surrounded by nature

9,5

New, sunny apartment surrounded by nature

Ubytovanie (Apartmán) New, sunny apartment surrounded by nature. Situated in Omišalj, New, sunny apartment surrounded by nature features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie New, sunny apartment surrounded by nature sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartman Ilonka

9,5

Apartman Ilonka

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Ilonka. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartman Ilonka is located in Omišalj. Ubytovanie Apartman Ilonka sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartman Marija II

9,5

Apartman Marija II

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Marija II. Boasting a balcony with sea views, a garden and a terrace, Apartman Marija II can be found in Omišalj, close to Pesja Beach and 500 metres from Jadran... Ubytovanie Apartman Marija II sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Omisalj

9,5

Apartment Omisalj

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Omisalj. Apartmán Omisalj sa nachádza v meste Omišalj na ostrove Krk, ponúka terasu i výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartment Omisalj sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments 4U

9,4

Apartments 4U

Ubytovanie (Apartmány) Apartments 4U. Apartmány 4U sa nachádzajú v meste Omišalj a ponúkajú ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartments 4U sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Guest House Suzana

9,4

Guest House Suzana

Ubytovanie (Apartmány) Guest House Suzana. Penzión Guest House Suzana sa nachádza približne 3,5 km od mesta Omišalj a ponúka vám klimatizované ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi pripojením na... Ubytovanie Guest House Suzana sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartman Cvenkica

9,4

Apartman Cvenkica

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Cvenkica. Situated in Omišalj, 1.1 km from Vecja Beach and 1.2 km from Krsevanj Beach, Apartman Cvenkica offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartman Cvenkica sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartmani Božić

9,4

Apartmani Božić

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Božić. Apartmáni Božić sa nachádza v meste Omišalj a ponúka zázemie pre grilovanie. Tento apartmán má bezplatné Wi-Fi, záhradu, ako aj terasu. Ubytovanie Apartmani Božić sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Primavera 2

9,4

Primavera 2

Ubytovanie (Apartmány) Primavera 2. Ubytovacie zariadenie Primavera 2 sa nachádza v meste Omišalj a ponúka výhľad na bazén, sezónny vonkajší bazén, bar, spoločenskú miestnosť, záhradu a gril. Ubytovanie Primavera 2 sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Rebec

9,3

Apartment Rebec

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Rebec. Tento apartmán sa nachádza v mestečku Omišalj, 1,6 km od letiska Rijeka. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a terasu. Ubytovanie Apartment Rebec sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Nina

9,3

Apartments Nina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nina. Located in Omišalj in the Krk Island region, 50 metres from beach, Apartments Nina provides accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a garden and free... Ubytovanie Apartments Nina sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Omisalj Kacini III

9,3

Apartment Omisalj Kacini III

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Omisalj Kacini III. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Omisalj Kacini III is situated in Omišalj, just 400 metres from Ucka Beach. Ubytovanie Apartment Omisalj Kacini III sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Villa Gromaca

9,3

Villa Gromaca

Ubytovanie (Apartmány) Villa Gromaca. Villa Gromaca sa nachádza v letovisku Omišalj na ostrove Krk, neďaleko pláží Krsevanj a Selehovica. Ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Villa Gromaca sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Villa - Bono

9,3

Villa - Bono

Ubytovanie (Apartmány) Villa - Bono. Ubytovacie zariadenie Villa - Bono sa nachádza v meste Omišalj, 22 km od mesta Opatija. Ubytovanie Villa - Bono sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartmenthaus Suskovic Insel Krk

9,3

Apartmenthaus Suskovic Insel Krk

Ubytovanie (Apartmány) Apartmenthaus Suskovic Insel Krk. Ubytovanie Apartmenthaus Suskovic Insel Krk sa nachádza v meste Omišalj, 500 metrov od pláže Jadran. Ubytovanie Apartmenthaus Suskovic Insel Krk sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Holiday house SEAFRONT

9,2

Holiday house SEAFRONT

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house SEAFRONT. Boasting a balcony with sea views, a garden and a terrace, Holiday house SEAFRONT can be found in Omišalj, close to Vecja Beach and 500 metres from Ucka... Ubytovanie Holiday house SEAFRONT sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Melina

9,2

Apartment Melina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Melina. Apartment Melina sa nachádza v Omišalji a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom, záhradu, terasu, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Melina sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Miskovic

9,1

Apartments Miskovic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Miskovic. Apartmány Miskovic ponúkajú ubytovanie s grilom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Apartments Miskovic sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Branimir

9,1

Apartment Branimir

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Branimir. Ubytovacie zariadenie Apartment Branimir sa nachádza v Omišalji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu s grilom. Ubytovanie Apartment Branimir sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Kiara

9,1

Apartment Kiara

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kiara. Ubytovanie Apartment Kiara sa nachádza v meste Omišalj, necelý 1 km od pláže Krsevanj a 14 minút pešo od pláže Selehovica. Ponúka záhradu a klimatizáciu. Ubytovanie Apartment Kiara sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartman "Sabine 2"

9

Apartman "Sabine 2"

Ubytovanie (Apartmán) Apartman "Sabine 2". Situated in Omišalj, 500 metres from Jadran Beach and 600 metres from Vecja Beach, Apartman "Sabine 2" offers a seasonal outdoor swimming pool and air... Ubytovanie Apartman "Sabine 2" sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartman

9

Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Apartman. Apartman, a property with a terrace, is situated in Omišalj, less than 1 km from Krsevanj Beach, a 13-minute walk from Selehovica Beach, as well as 1. Ubytovanie Apartman sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Jednosobni apartman anicic coric

8,9

Jednosobni apartman anicic coric

Ubytovanie (Apartmán) Jednosobni apartman anicic coric. Ubytovanie Jednosobni apartman anicic coric sa nachádza v mestečku Omišalj a ponúka klimatizované ubytovacie jednotky s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Jednosobni apartman anicic coric sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartman Simunic Omisalj

8,9

Apartman Simunic Omisalj

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Simunic Omisalj. Apartmán Simunic Omisalj sa nachádza v meste Omišalj necelý kilometer od pláže Krsevanj. Ubytovanie Apartman Simunic Omisalj sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Vila Lavanda

8,9

Apartments Vila Lavanda

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vila Lavanda. Ubytovacie zariadenie Apartments Vila Lavanda sa nachádza v letovisku Omišalj a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, klimatizáciou a prístupom do záhrady... Ubytovanie Apartments Vila Lavanda sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Villa Masha

8,9

Villa Masha

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Masha. Situated in Omišalj, within 450 metres of Ucka Beach and 550 metres of Pesja Beach, Villa Masha offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytovanie Villa Masha sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Viktorija

8,8

Apartments Viktorija

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Viktorija. Ubytovacie zariadenie Apartments Viktorija sa nachádza iba 100 metrov od mora v lese, kde vás aj v letných dňoch osvieži príjemný chladný vzduch, a ponúka... Ubytovanie Apartments Viktorija sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Michael , Omisalj, Insel Krk

8,8

Apartments Michael , Omisalj, Insel Krk

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Michael , Omisalj, Insel Krk. Ubytovanie Apartments Michael Insel Krk sa nachádza 400 metrov od pláže Večja a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom. Ubytovanie Apartments Michael , Omisalj, Insel Krk sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Studio Apartment in Omisalj

8,8

Studio Apartment in Omisalj

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment in Omisalj. Studio Apartment in Omisalj is set in Omišalj and offers barbecue facilities. This property offers access to free WiFi. Ubytovanie Studio Apartment in Omisalj sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Holiday Home Kornelija

8,8

Holiday Home Kornelija

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Kornelija. Dovolenkový dom Kornelija, vhodný aj pre hostí s domácimi zvieratami, sa nachádza v meste Omišalj, 22 km od Opatije. Ubytovanie Holiday Home Kornelija sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Anicic Coric

8,6

Apartments Anicic Coric

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Anicic Coric. A garden and a terrace are offered at Apartments Anicic Coric, which is set in Omišalj, less than 1 km away from Ucka Beach and an 11-minute walk away from... Ubytovanie Apartments Anicic Coric sa nachádza v meste Omišalj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Ubytovanie v meste Omišalj

Mesto Omišalj sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 152 hotelov a ubytovanie v meste Omišalj.