Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Oravice

V meste Oravice (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Oravice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Oravice

MEANDER THERMAL & SKI REZORT ORAVICE

8,4

MEANDER THERMAL & SKI REZORT ORAVICE

Ubytovanie (Rezort) MEANDER THERMAL & SKI REZORT ORAVICE. Rezort MEANDER THERMAL & SKI REZORT ORAVICE sa nachádza v Oraviciach a ponúka reštauráciu, vonkajší bazén a bar. Je prístupný na lyžiach. Ubytovanie MEANDER THERMAL & SKI REZORT ORAVICE sa nachádza v meste Oravice (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Janka

7,6

Chata Janka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Janka. Táto chata s vlastným stravovaním sa nachádza v tichej lokalite, 850 metrov od termálneho parku a lyžiarskeho strediska v obci Oravice. Ubytovanie Chata Janka sa nachádza v meste Oravice (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Janka má celkové hodnotenie 7,6. Pre Dovolenkový dom Chata Janka momentálne evidujeme 25 recenzií.

Chata Motylik

Chata Motylik

Ubytovanie (Horská chata) Chata Motylik. Chata Motylik sa nachádza v obci Oravice a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a príslušenstvo na grilovanie. Ubytovanie Chata Motylik sa nachádza v meste Oravice (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 250 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Oravice

Mesto Oravice sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Oravice.