Hľadať

Ubytovanie

Apartmány Meander Thermal & Ski Rezort Oravice Apartmány

Oravice 109, Oravice, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Meander Thermal & Ski Rezort Oravice. Apartmány Meander Thermal & Ski Rezort Oravice sa nachádzajú v obci Oravice 30 km od Štrbského Plesa a ponúkajú reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Meander Thermal & Ski Rezort Oravice sa nachádza v meste Oravice (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytovania Apartmány Meander Thermal & Ski Rezort Oravice

V okolí ubytovania sa hostia môžu venovať pešej turistike, lyžovaniu a cyklistike a na mieste môžu využívať aquapark. Mesto Zakopané je od apartmánov vzdialené 15 km a obec Tatranská Bukovina 27 km. Apartmány Meander Thermal & Ski Rezort Oravice sa nachádzajú v obci Oravice 30 km od Štrbského Plesa a ponúkajú reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Každá ubytovacia jednotka má súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a je vybavená klimatizáciou, TV s plochou obrazovkou a chladničkou. Letisko Poprad-Tatry, ktoré je k ubytovaniu Apartmány Meander Thermal & Ski najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 44 km.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Kúpeľné a wellness centrum
  • Bezplatné parkovisko
  • Bezplatné Wi- Fi
  • Bar

Iná ubytovanie v meste Oravice

MEANDER THERMAL & SKI REZORT ORAVICE

8,4

MEANDER THERMAL & SKI REZORT ORAVICE

Ubytovanie (Rezort) MEANDER THERMAL & SKI REZORT ORAVICE. Rezort MEANDER THERMAL & SKI REZORT ORAVICE sa nachádza v Oraviciach a ponúka reštauráciu, vonkajší bazén a bar. Je prístupný na lyžiach. Ubytovanie MEANDER THERMAL & SKI REZORT ORAVICE sa nachádza v meste Oravice (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Janka

7,6

Chata Janka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Janka. Táto chata s vlastným stravovaním sa nachádza v tichej lokalite, 850 metrov od termálneho parku a lyžiarskeho strediska v obci Oravice. Ubytovanie Chata Janka sa nachádza v meste Oravice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Janka má celkové hodnotenie 7,6. Pre Dovolenkový dom Chata Janka momentálne evidujeme 25 recenzií.

Chata Olina

Chata Olina

Ubytovanie (Horské chaty) Chata Olina. Chata Olina is located in Oravice and offers a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Chata Olina sa nachádza v meste Oravice (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Motylik

Chata Motylik

Ubytovanie (Horská chata) Chata Motylik. Chata Motylik sa nachádza v obci Oravice a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a príslušenstvo na grilovanie. Ubytovanie Chata Motylik sa nachádza v meste Oravice (Slovensko - Žilinský kraj).