Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Oravská Lesná

V meste Oravská Lesná (Slovensko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Oravská Lesná

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Oravská Lesná

Zrubová Chata Sylvester

9,6

Zrubová Chata Sylvester

Ubytovanie (Horská chata) Zrubová Chata Sylvester. Zrubová Chata Sylvester sa nachádza v obci Oravská Lesná v Žilinskom kraji. Ponúka ubytovanie s balkónom, výhľadom na hory, záhradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Zrubová Chata Sylvester sa nachádza v meste Oravská Lesná (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Zrubová Chata Sylvester má celkové hodnotenie 9,6. Pre Horská chata Zrubová Chata Sylvester momentálne evidujeme 12 recenzií.

Penzión Kohútik

9,1

Penzión Kohútik

Ubytovanie (Penzión) Penzión Kohútik. Penzión Kohútik sa nachádza priamo pri lyžiarskom stredisku Oravska Snow v obci Oravská Lesná. Ubytovanie Penzión Kohútik sa nachádza v meste Oravská Lesná (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Kohútik má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzión Kohútik momentálne evidujeme 168 recenzií.

Chata Vločka

9

Chata Vločka

Ubytovanie (Horská chata) Chata Vločka. Chata Vločka sa nachádza v Oravskej Lesnej a ponúka vám ubytovacie jednotky so záhradou, bezplatným Wi-Fi a spoločnou kuchyňou a spoločným salónikom. Ubytovanie Chata Vločka sa nachádza v meste Oravská Lesná (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 172 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Vločka má celkové hodnotenie 9. Pre Horská chata Chata Vločka momentálne evidujeme 21 recenzií.

Chata Oravská Lesná

8,5

Chata Oravská Lesná

Ubytovanie (Penzión) Chata Oravská Lesná. Chata Oravská Lesná sa nachádza v obci Oravská Lesná a má záhradu, spoločenskú miestnosť, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata Oravská Lesná sa nachádza v meste Oravská Lesná (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Oravská Lesná má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Chata Oravská Lesná momentálne evidujeme 20 recenzií.

Penzión Severka

8,1

Penzión Severka

Ubytovanie (Penzión) Penzión Severka. Penzión Severka sa nachádza v Oravskej Lesnej a môže sa pochváliť barom a spoločenskou miestnosťou a reštauráciou. Ubytovanie Penzión Severka sa nachádza v meste Oravská Lesná (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Severka má celkové hodnotenie 8,1. Pre Penzión Penzión Severka momentálne evidujeme 84 recenzií.

Chata Margit

Chata Margit

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Margit. Chata Margit sa nachádza v Oravskej Lesnej a ponúka záhradu a terasu. Toto ubytovacie zariadenie s výhľadom do záhrady má balkón. Ubytovanie Chata Margit sa nachádza v meste Oravská Lesná (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 254 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Chata Margit nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata pri kaplnke

Chata pri kaplnke

Ubytovanie (Apartmán) Chata pri kaplnke. Chata pri kaplnke is located in Oravská Lesná. The property features garden views and is 46 km from Ustroń. Ubytovanie Chata pri kaplnke sa nachádza v meste Oravská Lesná (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Oravská Lesná

Mesto Oravská Lesná sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Oravská Lesná.