Hľadať

Ubytovanie

Chalupa Michal Oravská Lesná Dovolenkový dom

Jasenovská 505, 029 57 Oravská Lesná, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Michal Oravská Lesná. Chalupa Michal Oravská Lesná sa nachádza v obci Oravská Lesná a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a priamy prístup k vchodu na lyžiach. Ubytovanie Chalupa Michal Oravská Lesná sa nachádza v meste Oravská Lesná (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytovania Chalupa Michal Oravská Lesná

V ubytovaní Chalupa Michal Oravská Lesná môžete získať Genius zľavu! Ak chcete na pobyte v tomto ubytovaní ušetriť, stačí sa prihlásiť. Najbližšie letisko je Letisko Poprad-Tatry, ktoré je od Chalupy Michal Oravská Lesná vzdialené 85 km. V okolí dovolenkového domu sa môžete venovať pešej turistike, lyžovaniu a stolnému tenisu. Ubytovanie je vzdialené 38 km od mesta Wisła a 47 km od mesta Ustroń. V Chalupe Michal Oravská Lesná si môžete zahrať šípky a v okolí sa venovať cyklistike. V areáli dovolenkového domu sa nachádza detské ihrisko. Chalupa Michal Oravská Lesná sa nachádza v obci Oravská Lesná a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a priamy prístup k vchodu na lyžiach. K dispozícii je bezplatné súkromné parkovisko. Tento dovolenkový dom má 3 spálne, satelitnú TV s plochou obrazovkou, vybavenú kuchyňu s mikrovlnnou rúrou a chladničkou, práčku a 1 kúpeľňu so sprchovacím kútom.

Iná ubytovanie v meste Oravská Lesná

Chata Drevenica Orava

9,8

Chata Drevenica Orava

Ubytovanie (Horské chaty) Chata Drevenica Orava. Ubytovanie Chata Drevenica Orava s terasou a výhľadom do záhrady sa nachádza v Oravskej Lesnej v Žilinskom kraji. Ubytovanie Chata Drevenica Orava sa nachádza v meste Oravská Lesná (Slovensko - Žilinský kraj).

Zrubová Chata Sylvester

9,6

Zrubová Chata Sylvester

Ubytovanie (Horská chata) Zrubová Chata Sylvester. Zrubová Chata Sylvester sa nachádza v obci Oravská Lesná v Žilinskom kraji. Ponúka ubytovanie s balkónom, výhľadom na hory, záhradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Zrubová Chata Sylvester sa nachádza v meste Oravská Lesná (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Zrubová Chata Sylvester má celkové hodnotenie 9,6. Pre Horská chata Zrubová Chata Sylvester momentálne evidujeme 12 recenzií.

Penzión Kohútik

9,1

Penzión Kohútik

Ubytovanie (Penzión) Penzión Kohútik. Penzión Kohútik sa nachádza priamo pri lyžiarskom stredisku Oravska Snow v obci Oravská Lesná. Ubytovanie Penzión Kohútik sa nachádza v meste Oravská Lesná (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión Kohútik má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzión Kohútik momentálne evidujeme 168 recenzií.

Chata Vločka

9

Chata Vločka

Ubytovanie (Horská chata) Chata Vločka. Chata Vločka sa nachádza v Oravskej Lesnej a ponúka vám ubytovacie jednotky so záhradou, bezplatným Wi-Fi a spoločnou kuchyňou a spoločným salónikom. Ubytovanie Chata Vločka sa nachádza v meste Oravská Lesná (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Vločka má celkové hodnotenie 9. Pre Horská chata Chata Vločka momentálne evidujeme 21 recenzií.

Chata Veverička Oravská Lesná

8,6

Chata Veverička Oravská Lesná

Ubytovanie (Apartmán) Chata Veverička Oravská Lesná. Chata Veverička Oravská Lesná sa nachádza v obci Oravská Lesná a ponúka bar a terasu. Ubytovanie je vzdialené 36 km od poľského mesta Živiec (Żywiec). Ubytovanie Chata Veverička Oravská Lesná sa nachádza v meste Oravská Lesná (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Oravská Lesná

8,5

Chata Oravská Lesná

Ubytovanie (Penzión) Chata Oravská Lesná. Chata Oravská Lesná sa nachádza v obci Oravská Lesná a má záhradu, spoločenskú miestnosť, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata Oravská Lesná sa nachádza v meste Oravská Lesná (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Oravská Lesná má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Chata Oravská Lesná momentálne evidujeme 20 recenzií.

Penzión Severka

8,1

Penzión Severka

Ubytovanie (Penzión) Penzión Severka. Penzión Severka sa nachádza v Oravskej Lesnej a môže sa pochváliť barom a spoločenskou miestnosťou a reštauráciou. Ubytovanie Penzión Severka sa nachádza v meste Oravská Lesná (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión Severka má celkové hodnotenie 8,1. Pre Penzión Penzión Severka momentálne evidujeme 84 recenzií.

Chata Margit

Chata Margit

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Margit. Chata Margit sa nachádza v Oravskej Lesnej a ponúka záhradu a terasu. Toto ubytovacie zariadenie s výhľadom do záhrady má balkón. Ubytovanie Chata Margit sa nachádza v meste Oravská Lesná (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Dovolenkový dom Chata Margit nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Orava Village

Orava Village

Ubytovanie (Penzión) Orava Village. Ubytovacie zariadenie Orava Village sa nachádza v Oravskej Lesnej a ponúka bar a terasu. V ponuke penziónu sú aj rodinné izby. Ubytovanie Orava Village sa nachádza v meste Oravská Lesná (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata pri kaplnke

Chata pri kaplnke

Ubytovanie (Apartmán) Chata pri kaplnke. Chata pri kaplnke is located in Oravská Lesná. The property features garden views and is 46 km from Ustroń. Ubytovanie Chata pri kaplnke sa nachádza v meste Oravská Lesná (Slovensko - Žilinský kraj).